Make-upy

Množství produktů: 211

Dobře zvolený make-up je základem perfektního líčení, které vydrží dlouhé hodiny. Make-up má za úkol skrýt nedokonalosti a zajistit pleti krásný vzhled po celý den. Prohlédněte si všechny produkty z naší nabídky!

Počet produktů: 30/211

Základem každého perfektního looku je hladká, jasná pleť s přirozeným a zdravým barevným tónem. A přesně pro dosažení tohoto efektu potřebujete ten správný make-up. V naší nabídce najdete široký výběr produktů známých značek, jako jsou například LAMEL, Missha, Paese, Annabelle Minerals nebo Cosrx. Profesionální make-upy na obličej obsahují složky, které mohou pomoci zakrýt nedokonalosti, vrátit pleti krásnou barvu a lesk, a také zabránit lesklému nosu nebo vzniku začervenání. Stačí, že si zvolíte takový make-up, který bude pro váš typ pleti ten nejlepší.

Ten nejlepší make-up – jaký vybrat?

Make-upy by měly být přizpůsobeny typu pleti. Pokud tedy máte pleť:

  • citlivou, kterou je snadno podráždit, zvolte takové produkty, které pomáhají posílit lipidovou bariéru pleti a zmírnit její poškození. Make-up pro citlivou pleť by měl mít lehkou konzistenci, aby byl efekt co nejvíce přirozený a ne umělý;
  • suchou s drsnými a staženými místy, vsaďte na produkt, který podporuje hydrataci, regeneraci a výživu pleti. Složení takového produktu by se mělo snadno aplikovat na obličeji a neusazovat se ve vráskách a prohlubních;
  • mastnou a smíšenou, sáhněte po matujícím make-upu se složkami, které pomáhají regulovat tvorbu kožního mazu, umí zakrýt nedokonalosti a eliminovat bakterie. Je dobré zvolit takový produkt, který bude obsahovat složky, které pomohou dosáhnout matného efektu pleti;
  • zralou – sáhněte po make-upu se složkami, které pomáhají s antioxidačními procesy, sjednotí barevný tón pleti a zmenší viditelnost vrásek;
  • se sklony k akné a začervenání, je dobré si pořídit make-up se složkami, které pomáhají zakrýt nedokonalosti a vyrovnat barevný tón pleti. 

Dobře padnoucí make-up poznáte tak, že splyne s pletí. Znamená to, že se jí přizpůsobí a nevytvoří tak na obličeji efekt masky.


Zobrazit více

Typy make-upů – jaký vybrat, aby byl efekt co nejlepší?

Pokud má make-up perfektně fungovat každý den, je třeba si všímat nejen toho, co obsahuje, ale také věnovat pozornost jeho konzistenci. Právě konzistence je zodpovědná za to, jak se bude produkt aplikovat a jaký bude výsledný efekt.

Tekutý make-up - oblíbená klasika

Tekuté make-upy patří mezi ty nejoblíbenější. Snadno se aplikují na pleť pomocí štětce nebo houbičky, ale také pomocí prstů. K aplikaci nejsou potřeba další speciální pomůcky. Tekuté make-upy obvykle rychle splynou s pletí, takže je možné aplikovat několik vrstev dokud nedosáhnete požadovaného efektu.

Pudrový/sypký make-up - přirozená volba

V sypké formě jsou dostupné především minerální make-upy. Mají velmi jemné složení, ve kterých obvykle najdete přírodní složky, jako je oxid železa nebo oxid zinečnatý, které pomáhají dosáhnout dokonalého krycího efektu bez masky.

Tuhý make-up - pohodlný a praktický

Kompaktní make-upy (nebo také tuhé make-upy) jsou velice praktické - jsou v baleních, které je snadné hodit do kabelky a vzít si je s sebou třeba na dovolenou. Obsahují složky, které pomáhají zmatnit pleť a dosáhnout tak dokonalého krytí. Navíc se velice snadno aplikují - stačí potřít obličej houbičkou.

Zamyslete se, co vaše pleť potřebuje a následně zvolte takový make-up, který bude vyhovovat jejím potřebám. Tak získáte make-up, o kterém sníte.

pixel