Missha

Množství produktů: 78

Korejská značka Missha vytváří pečující produkty na obličej, tělo i vlasy a v nabídce najdete také make-up. Značka má mnohaleté zkušenosti a používá pouze prověřené látky a technologie. Složení produktů neustále vylepšuje tak, aby odpovídalo potřebám moderního světa. Seznamte se s celou nabídkou značky!

Počet produktů: 30/78

Missha - Tajemství krásy z Koreje

Missha je značka s dlouholetými zkušenostmi, která si získala uznání po celém světě. Ve svých výrobcích kombinuje pokročilé technologie a tradiční korejské ingredience. Pokud hledáte kosmetiku, která splňuje náročná očekávání, Missha bude přesně pro vás. V jejím portfoliu najdete výrobky pro obličej, tělo a vlasy i líčení.


Zobrazit více

Vysoká kvalita produktů od Missha

Pokud si vyberete tuto značku, čekají vás produkty, které jsou výsledkem vášně pro inovace. Missha je značka, která neustále usiluje o dokonalost, což je patrné na každém produktu:

  • Vysoká kvalita - Missha nabízí vysoce kvalitní produkty s účinnými látkami za přijatelné ceny.
  • Inovativní složky - značka používá složky, jako jsou fermentované kvasnice a další přírodní výtažky, u nichž byly prokázány příznivé účinky na různé kožní problémy.
  • Korejské technologie - použití vyspělých korejských technologií umožňuje vytvářet produkty, které jsou účinné, příjemné a snadno se používají.

Missha a pokročilá pleť o pleť i make-up

Missha není jen o péči o pleť, ale také o skvělých make-upech, jako jsou ikonické BB krémy. Do portfolia patří také kompaktní podkladové báze, oční stíny, pudry, cushion make-upy a mnoho dalších produktů.

Seznamte se s celou nabídkou značky a zařaďte produkty do vlastní pečující i make-up rutiny!

pixel