SKIN1004

Množství produktů: 49

Korejská značka, která nabízí produkty na bázi pupečníku asijského pocházejícího z Madagaskaru. Motto společnosti SKIN1004 zní: "Vše, co se dotýká pokožky, musí být bezchybné". Minimalistické složení je plné přírodních složek, které z pleti dokážou vytáhnout přirozenou zdravou krásu. Tuto značku musíte poznat!

Počet produktů: 30/49

Skin1004 - korejská preciznost

Jedná se o korejskou značku, která své produkty zakládá na minimalistických recepturách založených na asijské Centelle. Největší oblibě se těší u lidí s citlivou, suchou a zralou pletí, ale na své si přijde každý typ pleti. Kosmetika je jemná, účinná a velmi příjemná na pleť. Lehké, emulzní a krémové receptury poskytují příjemný pocit zábalu.


Přečtěte si více

Kosmetika Skin1004 - poznejte je všechny

Značka vyrábí produkty pro péči o obličej. Snadno si jen na jejich základě můžete sestavit celou péči o pleť. Cosibella nabízí krémy, séra, masky, čisticí a odličovací přípravky, esence a tonika, ale také peelingy, přípravky s SPF a přípravky na oči. Vše, co potřebujete pro ranní i večerní péči o pleť.

Skin1004 - recenze na produkty

Výrobky této značky získávají řadu pozitivních hodnocení od spokojených zákazníků. Ti si pochvalují zejména rychlé a viditelné výsledky a vysokou toleranci u citlivé a reaktivní pleti. Nechybí ani chvála konzistence čisticích i pečujících produktů. Pokožka je po nich jemná, hydratovaná a zklidněná.

Prohlédněte si všechny produkty a přesvědčte se, proč se značka Skin1004 stala oblíbenou u mnoha lidí!

pixel