Oční linky

Množství produktů: 56

Linka zvýrazňuje oči a umožňuje vytvořit precizní líčení. Jedná se o variabilní produkt, se kterým vytvoříte jakoukoliv linku přizpůsobenou tvaru Vašeho oka. V naší nabídce najdete jak tekuté, tak gelové oční linky a linky ve fixu. Prohlédněte si je a vyberte si Vašeho oblíbence!

Počet produktů: 30/56

Oční linky

Rádi poutáte pozornost? Chcete zvýraznit své oči, aby působily opticky větší a výraznější? Udělejte si linku na horním víčku nebo pod okem! K tomu Vám pomohou dobře pigmentované oční linky. Mohou nakreslit trvalou čáru jakéhokoli tvaru. Ke zdůraznění přirozené linie očí stačí jen pár tahů.

Oční linky jsou v různých barvách – klasická černá, ale také modrá či zelená. Vytvořte si s nimi fantastický barevný make-up, který upoutá pozornost už z dálky, nebo sáhněte po klasice.

Zobrazit více

Jaké oční linky najdete v našem obchodě?

Oční linky jsou skvělou alternativou ke klasickým tužkám. Mají tekutou konzistenci, díky které se složení na oční víčko snadno roztírá. V naší nabídce naleznete tyto produkty:

  • ve formě fixu - má dost tuhý hrot, ale díky tomu se s ním snadno nakreslí linka. Je to dobrá volba pro začátečníky, kteří se učí pracovat s oční linkou;
  • v balení s připojeným štětcem - je dost flexibilní, takže po víčku hladce klouže a pomáhá nakreslit pěkné linky. Její výhodou je, že se ohýbá, takže čárku snadno nakreslíte od koutku oka nahoru.

Kosmetika obsahuje dobře pigmentovanou tekutinu, která je odolná vůči stírání, potu nebo slzám. Namalovaná linka proto vydrží dlouho.

Oční linky - jak používat?

Chcete nakreslit dokonale rovnoměrnou linku na horním víčku? Začněte přípravou pokožky. Otřete ji vatovým tamponem namočeným v micelární vodě, aby se sesbíral přebytečný maz. Potom naneste oční linku do vnitřního koutku oka a začněte kreslit tenkou linku těsně vedle linie řas. Pokožku můžete mírně natáhnout, abyste dosáhli efektu dokonalé hladkosti a rovnoměrnosti. Pohybujte rukou pomalu a plynule – díky tomu se nevytvoří na víčku žádné „schody“. Nakonec jemně nakreslete linku směrem nahoru, abyste vytvořili efekt kočičího oka. Pamatujte, že praxe dělá mistra, takže se nenechte odradit. Pokud se Vám to nepodaří hned napoprvé, nezoufejte.

Vyberte si tu správnou oční linku nebo tužku na oči, a Váš pohled se stane okouzlující!

pixel