Annabelle Minerals

Množství produktů: 50

Původ

Annabelle Minerals je polská značka založena Annou Szczerbou.

PRODUKTY

Minerální make-upy a doplňky patří mezi oblíbené produkty . Jsou vhodné pro vegany a vegetariány.

Zajímavost

Značka nabízí také víceúčelové oleje, které se v kombinaci se sypkými make-upy promění v tekuté přípravky.

Annabelle Minerals je značka, která byla vytvořena ze snů a touhy využít z přírody to nejlepší. Ve své kosmetice se značka zaměřuje na jednoduchá složení, přírodní složky a bezpečnost pro pokožku. Proto jsou tyto minerální produkty vhodné i pro jemnou, citlivou a problematickou pleť. 

Make-upy, pudry a tvářenky, které značka nabízí, mají širokou škálu barev, díky nimž si můžete vybrat dokonalý odstín, který odpovídá Vašemu tónu pleti. Doplňky k make-upu vytvořené týmem Annabelle Minerals jsou hypoalergenní; štětce jsou vyrobeny ze syntetických štětin a umožňují rovnoměrné a přesné nanášení.

Počet produktů: 30/50

Minerální kosmetika Annabelle Minerals

Annabelle Minerals je značka, která je velmi oblíbená mezi fanoušky vědomého a komplexního přístupu k péči o pleť. Produkty tohoto polského výrobce získávají od uživatelů skvělé recenze a jsou srovnávány s produkty světových výrobců.

Co je odlišuje? Jedná se o přírodní minerální kosmetiku, která Vám umožní vytvořit trvalý a dokonalý make-up bez zatížení pokožky těžkými formami a agresivními složkami. Zakladatelka společnosti Annabelle Minerals Anna Szczerba chtěla, aby kosmetika této značky byla vhodná také pro vegany, osoby s citlivou a problematickou pleť a také náročné ženy, které od líčení očekávají jen ty nejlepší výsledky!

Jaké produkty Annabelle Minerals si zaslouží Vaši pozornost?

Hitem v nabídce polského výrobce jsou především sypké minerální make-upy, které lze nanášet na obličej suchou nebo mokrou metodou, stejně jako tvářenky. Už nějakou dobu mohou fanoušci make-upu mezi výrobky Annabelle Minerals najít také praktické doplňky  hypoalergenní houbičky na make-up v různých tvarech a velikostech, speciální štětce kabuki pro nanášení make-upů i pudrů, štětce na tvářenky a menší štětce pro přesnější úkony jako je například míchání stínů nebo aplikace rozjasňovače na lícní kosti. Štětce jsou vyrobeny ze syntetických štětin, a proto jsou 100% veganské! Pokud nechcete dělat kompromisy, vyberte si kosmetiku a doplňky Annabelle Minerals, které dostatečně zvýrazní Vaši krásu!
pixel