Gely na vlasy

Množství produktů: 7

Gely z naší nabídky dokonale zvýrazňují a definují tvar vln a usnadňují styling. Jsou odolné vůči vlhkosti, díky čemuž prodlužují výdrž účesu v požadovaném tvaru a poskytují dlouhotrvající efekt. Obsažené polymery fixují a zpevňují vlasy a chrání před ztrátou hydratace. Najděte si svého oblíbence!

Gely na vlasy - účes, který opravdu drží

Vytvoření dokonalého účesu může být problematické. Pokud se vaše vlasy i přes úpravu velmi rychle vracejí do původního vzhledu a nedrží objem ani tvar, mohou být skvělým řešením tohoto problému gely na vlasy. Pomáhají účes upravit i zafixovat na dlouhé hodiny. Jsou ideální pro každodenní úpravu pánských vlasů, fixaci a zvýraznění účesů, ale také pro účesy na velké události, kdy je nejdůležitější výdrž. V Cosibelle najdete vysoce kvalitní gely, s nimiž si své vlasy hravě upravíte.


Zobrazit více

Jaký gel na vlasy vybrat?

Přemýšlíte, který gel na vlasy bude ten nejlepší? Na začátek uveďme, že gely se od sebe různí stupněm fixace a konzistencí. Některé jsou vodnatější, jiné mají hustší formu. Podle toho, jaký efekt a fixaci chcete získat, jak silné jsou vaše vlasy a pro jakou příležitost chcete gel použít, zvolte takový gel, který bude ten pravý. Gely s nízkým stupněm fixace dodají vlasům pružnost a lehce je definují - což lze podle potřeby během dne upravovat. Silnější gely zdůrazní vlny, zafixují většinu účesů a přinesou výrazný efekt, který není možné upravit.Z kolei te mocniejsze podkreślą skręt, utrwalą większość fryzur oraz nadadzą wyrazistego efektu bez możliwości korekty.

Jak gel na vlasy aplikovat?

Nejprve naberte malé množství přípravku a rozetřete ho v dlaních. Pokud chcete upravit krátký pánský účes, naneste přípravek rovnoměrně na suché nebo mírně vlhké vlasy a poté je upravte hřebenem nebo kartáčem. Pokud naopak chcete gel použít k definování kudrlinek, naneste malé dávky gelu pramen po prameni do vlhkých vlasů a nakonec každý pramen pročešte, abyste vytvořili vlny. Poté je vyfénujte pomocí fénu s difuzorem. 

Vlasový styling s gelem je jednoduchý a efektní. Zvolte si ten nejlepší produkt a užijte si zafixovaný účes, který během dne nemusíte upravovat.

pixel