Mechanické peelingy na obličej

Množství produktů: 24

Peelingy s abrazivními částečkami mechanicky odstraňují odumřelé kožní buňky. Pomocí tření navíc vyhlazují texturu pokožky a zanechávají ji svěží a čistou. Klasické mechanické peelingy mohou obsahovat např. rozemletá meruňková jádra nebo skořápky ořechů. Podívejte se, co jsme pro vás připravili!

Klasické mechanické peelingy

Enzymy nebo kyseliny také pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky, ale výsledky jsou viditelné až za nějakou dobu. Hledáte přípravek, který okamžitě vyhladí texturu Vaší pleti? Vyzkoušejte mechanický neboli fyzický peeling, který obsahuje malé abrazivní částečky. Ty odstraňují odumřelé kožní buňky a nahromaděné nečistoty v pórech a zanechávají pokožku krásně rozjasněnou a hladkou na dotek.

Zobrazit více

Mechanické peelingy – co obsahují?

Ve složení pleťových mechanických peelingů najdete složky, které působí jako brusné částečky. Patří mezi ně například:

  • bambusový prášek;
  • ovesný prášek;
  • rozemleté skořápky sladkých mandlí nebo vlašských ořechů;
  • rozemleté ovocné pecky;
  • rýžové otruby;
  • mikrokrystalický korund.

Tyto složky pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky a navíc podporují hydrataci, absorbují přebytečný kožní maz a redukují pupínky a nedokonalosti.

Jak používat mechanické peelingy?

Mechanické peelingy (scruby na obličej) používejte výhradně podle pokynů výrobce – ve většině případů je to 1x-2x týdně. Přípravek naneste na obličej a krouživými pohyby jej důkladně, ale jemně vmasírujte. Dejte si pozor, aby masáž nebyla příliš intenzivní – mohlo by dojít k poškození pokožky. Na závěr dobře opláchněte a pokračujte dalšími kroky péče.

Vybírejte z naší nabídky mechanických, chemických nebo enzymatických peelingů a najděte si svého oblíbence!

Viz také: tonika s kyselinami, exfoliační masky, pleťové peelingy, peelingy na rty

pixel