Tvářenky

Množství produktů: 103

Správně zvolená tvářenka zajistí Vaší pleti svěžest a mladistvý vzhled. Je také posledním krokem konturování obličeje, protože opticky zvýrazňuje lícní kosti. V nabídce našeho e-shopu najdete nejen klasické tvářenky v kompaktním balení, ale také krémové a tekuté tvářenky. Prohlédněte si je a vyberte si tu pravou pro sebe!

Počet produktů: 30/103

Tvářenky

Jemné zrůžovění dodává obličeji zdravý a zářivý vzhled. Tento přirozený efekt však trvá jen chvíli. Když emoce opadnou, pokožka se vrátí do neutrálního odstínu. Naštěstí tomu tak nemusí být. Stačí, když si líčka přetřete vhodně zvolenou tvářenkou.

Tato kosmetika je skutečnou nezbytností pro všechny milovnice make-upu. Díky tomu jedním tahem štětce tvář získá barvu a vypadá mladší a zdravější.

Zobrazit více

Tvářenka online - kterou si vybrat?

Nejlepší tvářenka je ta, která se snadno nanáší, a po nanesení vypadá přirozeně, neroluje a hezky splyne s pudrem. Při výběru produktu, který tato kritéria splňuje, zvažte nejen odstín kosmetiky, ale také její složení. V našem sortimentu naleznete krémovou, tekutou i kamennou kosmetiku.

Krémová tvářenka

Krémová tvářenka se vyznačuje hedvábnou, na dotek příjemnou konzistencí. Snadno proniká do pokožky a vlivem tělesného tepla se dobře mísí např. s podkladovou bází. Díky tomu umožňuje získat velmi přirozený efekt. Kosmetika navíc obsahuje složky, které pomáhají dodat pleti zdravý a svěží vzhled.

Produkt je dobře pigmentovaný a lze jej vrstvit, dokud není dosaženo požadovaného efektu. Díky tomu bude dobře fungovat jak přes den, tak v noci, když je zapotřebí silnější make-up.

Tekutá tvářenka

Tekutá tvářenka je produkt s výjimečně lehkou konzistencí. Obsahuje např. oleje a výtažky z ovoce a další složky, které podporují hydrataci, regeneraci a dělají pokožku pružnější. Navíc je dobře pigmentovaná a pomáhá dosáhnout saténového finiše. Výhodou tekuté tvářenky je snadná aplikace. Balení stačí protřepat a následně pomocí aplikátoru, který je součástí balení, nanést malé množství přípravku na obličej. Nakonec ji stačí vklepat konečky prstů nebo houbičkou.

Lisovaná tvářenka

Lisovaná tvářenka, tedy lisovaná, je nejoblíbenější. Nanáší se velmi jednoduše – stačí štětcem nebo labutěnkou určenou k make-upu jemně poprášit povrch tvářenky a nanést na líčka, abyste získali elegantní efekt bez skvrn a šmouh.

Produkt je navíc dostupný ve velmi široké škále barev – od jemné růžové propadající do béžové, přes zrzavě broskvovou až po intenzivní fuchsiovou. Díky tomu dokonale sladíte odstín kosmetiky s tónem pleti.

Na co pamatovat při aplikaci tvářenky?

Aplikace tvářenky není jednoduchá záležitost. Je snadné dosáhnout efektu umělého klauna. Abyste se tomu vyhnuli, tvářenka:

  • by měla být nanesena těsně pod horní částí lícních kostí, pod rozjasňovačem,
  • nesmí být nanesena příliš blízko středu obličeje – v nejlepším případě by neměla přesahovat oční duhovku,
  • měla by sahat do poloviny v oblasti mezi uchem a obočím,
  • měla by se aplikovat v malém množství,
  • po aplikaci na pokožku vyžaduje jemné rozetření, aby byl přechod mezi ostatními částmi obličeje přirozený.

Pokud se Vám zdá, že jste si na obličej nanesli příliš mnoho tvářenky, můžete ji lehce překrýt sypkým pudrem. Pokud jste použili krém nebo tekutý přípravek, přiložte si na tvář vatový tampon namočený v malém množství micelární tekutiny a seberte přebytečný kosmetický přípravek.

Vyberte si tu správnou tvářenku pro sebe a Vaše pleť získá krásnou barvu pokožky.

pixel