A'Pieu

Množství produktů: 55

Korejská značka A'pieu nabízí pečující a dekorativní kosmetiku. Sesterskou značkou je Missha. Produkty s obsahem zklidňujících složek jsou vhodné zejména pro mladou pleť, která potřebuje minimalizovat podráždění a akné. Pečující série Madecassoside bohatá na pupečník asijský a dekorativní série Juicy-Pang jsou známé po celém světě. Poznejte je i Vy!

Počet produktů: 30/55
A'pieu je značka, kterou milovníkům asijské kosmetiky asi nemusíme představovat. Pochází z Koreje a je mladší sestrou známé značky Missha, což ne všichni vědí. Od roku 2008 se jí podařilo získat mnoho věrných fanoušků, kteří zpočátku nakupovali kosmetiku A'pieu pouze online. Od roku 2011 je to možné také v kamenných obchodech.

Název značky pochází z francouzského slova, které znamená „první“ nebo „základní“ a dokonale definuje filozofii značky: soustředí se na první účinnou péči o mladou pleť a také na péči o pleť jako absolutní základ dobrého vzhledu.

Nikoho proto nepřekvapí, že pro značku A'pieu jsou nejdůležitější ty nejkvalitnější účinné látky, nejčastěji přírodní a organické, např. mléčné proteiny, šnečí sliz, kozí mléko, rostlinné extrakty nebo kyselina hyaluronová.

A'pieu – základ každodenní péče o pleť

Všechny produkty A'pieu jsou hypoalergenní, neobsahují parabeny ani minerální oleje a jsou dokonce vhodné i pro citlivou pleť. Tato korejská značka je známá především svými ikonickými maskami a kosmetikou s obsahem madecassoside získávaným z pupečníku asijského. Tato kosmetická řada intenzivně hydratuje a zlepšuje elasticitu pleti.

Nabídka kosmetické značky A'pieu je široká a potěší také ženy, které hledají produkty vhodné pro problematickou, mastnou nebo aknózní pleť (např. krém s kyselinou glykolovou).
pixel