A'Pieu

Množství produktů: 63

Korejská značka A'pieu nabízí pečující a dekorativní kosmetiku. Sesterskou značkou je Missha. Produkty s obsahem zklidňujících složek jsou vhodné zejména pro mladou pleť, která potřebuje minimalizovat podráždění a akné. Pečující série Madecassoside bohatá na pupečník asijský a dekorativní série Juicy-Pang jsou známé po celém světě. Poznejte je i Vy!

Počet produktů: 21/63
A'pieu je značka, kterou milovníkům asijské kosmetiky asi nemusíme představovat. Pochází z Koreje a je mladší sestrou známé značky Missha, což ne všichni vědí. Od roku 2008 se jí podařilo získat mnoho věrných fanoušků, kteří zpočátku nakupovali kosmetiku A'pieu pouze online. Od roku 2011 je to možné také v kamenných obchodech.

Název značky pochází z francouzského slova, které znamená „první“, „základní“ a dokonale definuje filozofii značky: soustředí se na první účinnou péči o mladou pleť a také na péči o pleť jako absolutní základ dobrého vzhledu.

Nikoho proto nepřekvapí informace, že pro značku A'pieu jsou nejdůležitější ty nejkvalitnější přísady, nejčastěji přírodní a organické, např. mléčné bílkoviny, šnečí sliz, kozí mléko, rostlinné extrakty a kyselina hyaluronová.

A'pieu – základ každodenní péče o pleť

Všechny produkty A'pieu jsou hypoalergenní, neobsahují parabeny ani minerální oleje a jsou dokonce vhodné i pro citlivou pokožku. Tato korejská značka je známá především svými ikonickými maskami a kosmetikou s obsahem madecassoside získávaným z pupečníku asijského. Tato řada přípravků intenzivně hydratuje a zajišťuje pleti její elasticitu.

Nabídka kosmetické značky A'pieu je široká a potěší také ženy, které hledají produkty vhodné pro problematickou, mastnou nebo aknózní pleť (např.krém s kyselinou glykolovou).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel