Báze pod oční stíny

Množství produktů: 9

Báze prodlužují výdrž nanesených očních stínů a zvýrazňují jejich pigmentaci. Některé báze navíc usnadňují aplikaci třpytek a zabraňují jejich opadávání. Prohlédněte si naši nabídku a užívejte si dlouhotrvající oční make-up!

Báze pod oční stíny  

Permanentní oční make-up vyžaduje nejen zručnost, ale také decentní, dobře pigmentovanou kosmetiku. Někdy se však i ty nejlepší oční stíny dokážou srolovat. Platí to zejména pro mastnou pleť, ale také během horkých dnů či tanečních večírků. Abyste tomu zabránili, vyplatí se předtím sáhnout po dlouhotrvajících bázích pod oční stíny.

Zobrazit více

Jak vybrat podkladovou bázi pod make-up?

Složení nabízených bází pod make-up obsahuje především látky, které pomáhají prodloužit trvanlivost aplikované kosmetiky a zabraňují jejímu srolování během dne. Vzorce jsou však obohaceny také o různé látky, které podporují péči o jemnou pokožku očních víček. Jsou to např.:

  • rostlinné oleje a másla, jako je kakaové máslo, které podporuje antioxidační procesy, hydratuje pokožku a snižuje otoky,
  • rostlinné výtažky, např. výtažek z bergamotu, který podporuje tónování pleti a má antiseptický účinek.

Složení bází pod oční stíny zahrnuje i komplexy látek, které pomáhají zpevnit, rozjasnit a vyrovnat povrch epidermis. Nanášení kosmetiky na takto připravenou pokožku je mnohem jednodušší.

Báze pod oční stíny - jak používat?

Dokonce i ta nejlepší báze na oční stíny může způsobit, že se přípravky při nesprávné aplikaci srolují. Abyste se vyhnuli problémům s make-upem během dne, nezapomeňte:

  • nanést malé množství báze na oční víčko – čím hrubší vrstva, tím větší pravděpodobnost, že se stíny během dne setřou;
  • konečkem prstu rovnoměrně vklepejte přípravek po celém víčku – kosmetiku netřete, protože kůže na tomto místě je tenká a náchylná k natahování;
  • počkejte, až se báze vstřebá – nanášení stínů na vlhká víčka je jednoduchý způsob, jak získat tzv. panda efekt.

Make-up přípravky lze používat denně nebo před speciálními událostmi. Hodně závisí na tom, zda se stíny rolují do hrudek každý den nebo jen tehdy, když jste např. nervózní nebo se hodně hýbete. Prohlédněte si naše nabídky bází pod oční stíny a vyberte si přípravek pro Vás.

pixel