Antiperspiranty a deodoranty

Množství produktů: 27

Chraňte se před nadměrným pocením a nepříjemným pachem díky kuličkovým nebo krémovým deodorantům a antiperspirantům. Jedná se o oblíbené a pohodlné řešení, které dodá Vaší pokožce příjemnou vůni. V nabídce máme také přírodní přípravky, které jsou bezpečné a nezpůsobují nepříjemné podráždění. Přesto před prvním použitím doporučujeme provést test na alergii.


Tělové antiperspiranty a deodoranty

Pokud Vás trápí nadměrné pocení, můžete sáhnout po antiperspirantu nebo přírodním deodorantu ve formě organického krému na základě pečlivě vybraných rostlinných extraktů a olejů. Je třeba zdůraznit, že deodorant ve formě krému nesnižuje proces produkce potu, ale pouze neutralizuje jeho nepříjemný zápach. Proto je deodorant pro pokožku mimořádně jemný a bezpečný. Absorbuje vlhkost a má protizánětlivé, antibakteriální a osvěžující vlastnosti. V našem e-shopu cosibella.cz najdete také klasické kuličkové deodoranty, které minimalizují účinek pocení a pomáhají neutralizovat nepříjemný zápach. Přípravky obsahují organické látky, které mají zklidňující, hydratační, protizánětlivé a osvěžující účinky.

Výběrem a pravidelným používáním přírodních deodorantů chráníte pokožku před podrážděním, dodáváte jí příjemnou vůni a neutralizujete nepříjemný zápach. Seznamte se s naší řadou přírodní tělové kosmetiky a vyberte si produkt, který svým složením a vlastnostmi odpovídá právě Vašim aktuálním potřebám. Těšíme se na Vaši objednávku!

Antiperspiranty a deodoranty

Nadměrná tvorba potu je běžným jevem, zejména v létě v horkých dnech. Je to přirozená reakce těla a jeden ze způsobů, jak snížit tělesnou teplotu. Pot se však při kontaktu se vzduchem stává ideálním prostředím pro rozvoj patogenů. Výsledkem je nepříjemný zápach. Chcete tomu zabránit? Pomohou vám v tom složky obsažené v deodorantech a antiperspirantech. Jedná se o kosmetické přípravky, které obsahují látky, jež bojují proti nepříjemným účinkům pocení. Tyto přípravky vám mohou pomoci cítit se svěží po celý den.

Co je to antiperspirant?

Antiperspirant je přípravek, který se aplikuje na místo, kde dochází k pocení, nejčastěji v podpaží. Obsahuje složky, které pomáhají vytvářet na povrchu kůže vrstvu blokující vývody potních žláz. Tímto způsobem podporují snížení produkce potu.

Je třeba si uvědomit, že postupem času se ochranná vrstva z pokožky stírá. K tomu dochází například při kontaktu s oděvem a také po intenzivním pocení, např. při tréninku. Proto může být někdy nutné aplikovat antiperspirant i během dne.

Co je to deodorant?

Deodorant je určen k odstranění nepříjemného zápachu. Obsahuje složky, které pomáhají potlačovat růst patogenů zodpovědných za nepříjemný zápach potu. Složení tohoto kosmetického přípravku obsahuje vonné látky, které podporují maskování zápachu. Složky deodorantu - na rozdíl od složek antiperspirantu - nepomáhají blokovat činnost potních žláz. Pomáhají udržet svěžest poté, co tělo již pot vylučuje.

Antiperspirant nebo deodorant - který zvolit?

Antiperspirant i deodorant jsou přípravky určené pro osoby s různými potřebami.

  • První kosmetický přípravek použijte, pokud máte problém s nadměrným pocením a pokud se vám například ve stresových situacích na oblečení objevují nevzhledné mokré skvrny. Látky obsažené v antiperspirantu pomáhají snižovat množství potu a dodávají vám pocit jistoty bez ohledu na okolnosti.
  • Deodorant použijte, když vás trápí jen nepříjemný zápach potu. Jeho složky pomáhají pokožce příjemně vonět, takže můžete například bez obav zvednout ruce v přeplněné místnosti.

Pamatujte, že antiperspirant by se měl nanášet pouze na čistou a umytou pokožku. Deodorant lze naproti tomu používat kdykoli během dne.

Kam vyhodit obaly od antiperspirantů a deodorantů? 

Pokud používáte kosmetické přípravky v kuličce nebo tyčince, můžete obal vyhodit do standardního sběrného koše na plasty. Pokud používáte přípravky ve spreji, oddělte víčko a špičku od nádobky a tyto dejte také do sběrného koše na plasty. Naopak plechovou nádobku od spreje vyhoďte do koše na směsný odpad. Nikdy tyto obaly nepalte! Deodoranty ve spreji jsou pod tlakem. Jejich vystavení ohni by mohlo vést k nebezpečnému výbuchu.

Antiperspirant nebo deodorant? Určete, jakou ochranu potřebujete - před potem nebo pře zápachem - a snadno vyberete ten správný přípravek.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel