Štětce na líčení

Množství produktů: 46

Kvalitní štětce jsou základem hezkého líčení a jsou nezbytné pro jeho vytvoření. Umožňují precizně aplikovat produkty na obličej, oči a rty. Štětiny mohou být syntetické nebo přírodní a v závislosti na tvaru mají různé použití. Prohlédněte si celou naši nabídku štětců!

Počet produktů: 30/46

Štětce na líčení

Make-up lze přirovnat k vytvoření díla umělce. Zde potřebujete také "plátno", tedy obličej, "barvy", tedy kosmetiku, a vhodné pomůcky, tedy štětce na make-up. Jejich výběr nemůže být náhodný - typ příslušenství závisí na tom, jaký efekt získáte. Abychom Vám tento úkol trochu usnadnili, připravili jsme široký výběr štětců. Mají různé rozměry, které Vám umožní vytvořit úžasný make-up jednoduchým a příjemným způsobem.

Zobrazit více

Sortiment zahrnuje štětce s měkkými syntetickými štětinami, které jsou ideální pro nanášení produktů s tekutým i sypkým složením. Vlasy neabsorbují kosmetiku, takže jimi neplýtváte a své stíny, pudry nebo rozjasňovače využijete celé.

Štětce na make-up - jaké jsou k dispozici?

Jeden štětec na nanášení make-upu nestačí. Nástroj musíte přizpůsobit typu produktu, který chcete na obličej nanést. Proto naše nabídka zahrnuje různé druhy doplňků – v závislosti na konkrétním tvaru či velikostí.
Štětce na make-up a pudr Aby make-up vypadal přirozeně, musí být podkladová báze i pudr rovnoměrně rozprostřeny po celém obličeji. K tomu nejlépe poslouží štětce se širokými štětinami – díky velké ploše kontaktu s pokožkou je aplikace přípravku rychlejší. Pro tekutý základ použijte model se zploštělou špičkou, plochým vrcholem. Lze jej snadno přitisknout na obličej a vklepat produkt do pokožky. Na druhou stranu aplikujte sypkou kosmetiku s doplňkem s kulatým vrcholem - takové štětiny usnadňují rozetření složení po celém povrchu pokožky a smíchání s podkladem.

Konturovací štětce

Konturování obličeje vyžaduje přesnost. Tvářenka, rozjasňovač a bronzer by měly být aplikovány na konkrétní části obličeje tak, aby efekt byl estetický a proporce obličeje byly zachovány. Pro aplikaci této kosmetiky proto vybírejte štětce s menší hlavou, než je ta u pudrových modelů. Pozor také na tvar. Pro aplikaci:

  • nejlépe poslouží doplňky tvářenek se zkosenou špičkou – dokonale ladí s lícními kostmi,
  • rozjasňovače jsou dobrou volbou modelů s kónickým tvarem - lze s nimi precizně rozjasnit vršky lícních kostí,
  • bronzeru použijte štětec s kompaktní kulatou hlavou (pro nanášení kosmetiky na obličej a spánky) a doplněk s krátkými, plocho strihanými štetinkami (pro konturování nosu).

Pamatujte, že nesmíte používat stejný štětec na tvářenku, rozjasňovač a bronzer zároveň. Vzorce kosmetiky se promísí, takže účinek bude daleko od očekávaného.

Štětce na oční stíny

Aby Váš oční make-up vypadal dokonale, použijte k nanášení stínů štětec s hustými a krátkými štětinami. Příslušenství nemůže být příliš „načechrané“ - takový model bude užitečný pouze pro tření hranic barev. Co si tedy vybrat?

  • Stíny se nejlépe nanášejí štětcem s kulatou plochou hlavou. S jejich pomocí můžete aplikovat kosmetiku tak, aby se barvy vzájemně pronikaly a mezi nimi nebyly jasné hranice.
  • Na linky a obočí použijte doplněk s plochým, ostrým a tenkým hrotem. Díky tomu bude moci být linka dostatečně tenká a vyhnete se „pandí efektu“.

Pokud během nanášení stínů na tvář spadnou částečky, můžete je snadno „zamést“ velkým štětcem na pudr.

Štětce na make-up rtů

Rty lze jednoduše namalovat rtěnkou nebo leskem na rty, aniž byste sahali po dalších doplňcích. Pokud se ale např. o rtěnku dělíte s někým jiným, je lepší k nanášení použít štětec. Dobře poslouží model s kompaktními, šikmo střiženými krátkými vlasy. S jeho pomocí můžete kosmetiku přesně nanést do koutků úst a rozetřít po celé linii rtů.

Čištění štětců na make-up

Štětce by se měly pravidelně mýt. Zbytky kosmetiky se mohou stát ideálním místem pro rozvoj patogenů. Takže až příště použijete nemyté doplňky, přenesete si mikroby na obličej. To může vést k rozvoji akné.
Make-up příslušenství stačí namočit na 15-30 minut do micelární vody a poté opláchnout. Na mytí štětců můžete použít i speciální gel nebo houbičku. Štětce na make-up jsou základní výbavou každé milovnice líčení. Získejte správné modely a začněte malovat jako profesionálové!

pixel