Přípravky na čištění štětců

Množství produktů: 2

Starost o štětce na make-up a další pomůcky pro líčení je velice důležitá, protože umožňuje hygienické nanášení přípravků. V naší nabídce najdete nejrůznější čističe na štětce, např. gely nebo houbičky pro suché čištění. Pečujte o své štětce, které vám díky tomu vydrží dlouhá léta!

Přípravky na čištění štětců – speciální péče o kosmetické štětce

Správné čištění štětců na líčení je nejen hygienické, ale zvyšuje také jejich životnost. Tento proces je také klíčový pro samotnou pleť, protože ve štětinách štětců se hromadí nečistoty a bakterie, které se později přenáší na kůži. To může způsobovat vznik nedokonalostí a černých teček nebo zhoršovat projevy akné. Pomocí těchto čističů zajistíte péči nejen Vašim štětcům, ale také Vaší pleti.


Zobrazit více

Praktické čističe – spolehlivý pomocník ve Vaší kosmetické taštičce

Čištění štětců nemusí nutně znamenat použití vody. Pro občasné umytí Vám bude stačit speciální houbička pro suché čištění, která snadno a rychle odstraní pudr nebo oční stíny ulpělé ve štětinách. Nečistoty odstraníte krouživými pohyby. Tento způsob čištění nenahrazuje mytí pomocí vody a speciálních přípravků, ale je to skvělé řešení, pokud nevlastníte velké množství štětců a potřebujete je použít hned za sebou. 

Jak používat přípravky na čištění štětců?

Čištění štětců pomocí speciálních produktů je jednoduchý proces, který Vám zabere jen velmi málo času. Stačí, když štětiny namočíte do vody, nanesete na ně malé množství čističe a pomocí krouživých pohybů ho zpěníte. Jakmile bude štětec čistý, důkladně ho opláchněte pod tekoucí vodou. Nakonec stačí nechat štětce ve správné poloze uschnout.

pixel