Vlasová kosmetika

Množství produktů: 575

V této kategorii najdete produkty, které přinesou vašim vlasům i vlasové pokožce jen ty nejlepší efekty. Jmenujme například: zklidnění, regenerace, osvěžení, normalizace, ochrana, obnovení, vyhlazení, hydratace, zvětšení objemu a lesk vlasů. Doporučujeme kosmetické produkty k péči o vlasy a vlasovou pokožku, které jsou určeny pro nejrůznější typy jak vlasů, tak samotné vlasové pokožky. Podívejte se sami!

3 pilíře v péči o vlasy Rovnováha PEH-vlasy

 

ÚČINKY

Správně vybrané produkty z této kategorie poskytnou Vašim vlasům a pokožce hlavy ty nejlepší výsledky. V naší nabídce najdete: zklidňující, zmírňující, regenerační, osvěžující, normalizující, obnovující, vyhlazující, hydratační a vyživující produkty a také přípravky s ochranným účinkem, pro lepší objem vlasů a dodávající lesk.

PROBLÉMY

Nabízíme kosmetické produkty pro péči o vlasy i pokožku hlavy, které řeší konkrétní problémy, například: suchá a citlivá pokožka hlavy, atopická dermatitida, svědění, pálení, podráždění, lámavé vlasy, vypadávání vlasů, mastné vlasy, lupy, slabé vlasy, krepatění, bez objemu, matné vlasy bez lesku, rychlé vymývání barev a roztřepené konečky.

TIP

Stejně jako z pokožky obličeje a těla, také z pokožky hlavy pravidelně odstraňujte odumřelé kožní buňky vhodným přípravkem. Peelingy pro pokožku hlavy osvěžují, vyživují, stimulují vlasové folikuly a tím urychlují růst vlasů, normalizují pokožku hlavy a předchází mastnotě a lupům.

Pokud se chcete dozvědět více o vlasech a jak se o ně starat, nezapomeňte na naše blogové příspěvky:

- Zjistěte pórovitost Vašich vlasů!

- Rovnováha PEH v kostce aneb potřebné proteiny, emolienty a humektanty

- Vlasový šampon - jak si vybrat ten nejlepší?

- Mastné vlasy a jak tomu zabránit?

 

Počet produktů: 30/575

Vlasová kosmetika

Krásné vlasy jsou charakteristickým znakem mnoha mužů a žen. K dokonalému účesu však nestačí pouhý styling. Je třeba o vlasy dobře pečovat a vyživovat je. Složky obsažené ve vlasové kosmetice vám v tom mohou pomoci.

Zobrazit více

Nabízíme přípravky různého složení i pro různé účely. Najdete u nás šampony, kondicionéry, masky, přípravky pro úpravu vlasů i péči o pokožku hlavy. Jedná se o přípravky řady známých značek, jako jsou Anwen, Batiste, A'pieu nebo Fanola. Vyberte si přípravky, které jsou pro vaše vlasy vhodné, a začněte s jejich komplexní péčí.

Profesionální vlasová kosmetika - jakou vybrat?

Při výběru vlasové kosmetiky a přípravků pro péči o vlasy nejprve zvažte, jakou pórovitost mají vaše vlasy. Rozlišujeme:

  • nízkou pórovitost - obvykle rovné prameny, málo náchylné k poškození a třepení,
  • střední pórovitost – u většiny osob jsou vlasy vlnité a poměrně snadno se upravují,
  • vysokou pórovitost – do této kategorie obvykle patří vlasy kudrnaté, barvené, k roztřepení náchylné a také vlasy, které snadno a rychle získají objem.

Určení pórovitosti vašich vlasů vám umožní vybrat si kosmetické přípravky s obsahem složek přizpůsobené potřebám vašich vlasů. Správné složení přípravku vám pomůže zlepšit stav vašich vlasů a obnovit jejich zdravý a krásný vzhled.

Jaké přípravky pro péči o vlasy jsou nezbytné?

V nabídce jsou různé druhy vlasové kosmetiky. Nevíte, co si vybrat? Pro každodenní péči o vlasy vám bude stačit:

  • jemný šampon se složkami, které podporují čištění pramenů, ale nevysušují je,
  • kondicionér, který obsahuje látky pomáhající udržovat vlasy v dobrém stavu,
  • sérum na konečky vlasů, jehož složení pomáhá chránit prameny před poškozením,
  • stylingový přípravek, např. gel, pěna, krém atd.

1-2krát týdně použijte také olej/máslo nebo masku. Ty jsou zdrojem složek, které podporují hloubkovou regeneraci vlasů. Stejně tak je dobré zvolit peeling na pokožku hlavy. Ten obsahuje látky, které pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky a stimulují krevní oběh. Tímto způsobem podpoříte výživu vlasových folikulů.

Pokud máte problémy, jako je vypadávání vlasů, můžete také používat tonika na pokožku hlavy. Obsahují složky, které podporují růst nových vlasů.

Jaké přípravky pro styling vlasů koupit?

Přípravky na úpravu vlasů obsahují složky, které pomáhají zkrotit nepoddajné prameny a udržet skvělý vzhled vlasů bez ohledu na podmínky.

  • Pokud máte rovné nebo mírně zvlněné vlasy, použijte lak na vlasy. Jeho složky podporují udržení hladkých pramenů.
  • Pro ty, kteří mají krátké a kudrnaté vlasy, jsou vhodnější gely a krémy nanášené na mokré vlasy. Jakmile jsou kadeře suché, jednoduše je prohněťte rukama, abyste získali měkké a krásně tvarované prameny.
  • Pokud si vlasy pravidelně rovnáte žehličkou na vlasy nebo kulmujete, vyberte si přípravek na ochranu před teplem se složkami, které pomáhají vlasy rozčesávat a zároveň chránit před poškozením.

Bez ohledu na typ vlasů také dobře účinkují mlhy se složkami, které pomáhají dodat vlasům lesk a objem.

Jak číst složení přípravků pro péči o vlasy?

Jak si můžete být jisti, že vybraný přípravek je pro vaše vlasy vhodný? Přečtěte si nejen popis výrobce, ale také složení kosmetického přípravku. Většina výrobců uvádí názvy složek v latinském jazyce. V dnešní době není problém je přečíst - stačí obsah například naskenovat telefonem a přeložit v překladači. Při čtení složení by vás měly zajímat zejména názvy účinných látek, např. oleje, rostlinné výtažky, ceramidy, aminokyseliny nebo vitaminy. Pokud vás zajímá, jaké mají vlastnosti, podívejte se do Cosipedie, našeho lexikonu složek. Najdete zde podrobný seznam složek s popisem jejich vlastností.

Seznamte se blíže na naši nabídku a vyberte si produkt, který bude vyhovovat potřebám vašich vlasů.