Pleťová tonika

Množství produktů: 295

Úkolem tonika je navrátit pleti její přirozené, fyziologické pH – to znamená mírně kyselé. Je základem pro následující pečující kroky. Tonikum může být obohaceno o rozmanité aktivní složky, které rozšiřují jeho vlastnosti a jsou přizpůsobeny konkrétním potřebám a typu pleti. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si z ní jedno ze speciálně pro vás připravených tonik!

Počet produktů: 30/295

FUNKCE

Tonikum je často mylně považováno za čisticí produkt. Jeho úkolem je obnovovat fyziologické, mírně kyselé pH pokožky. Díky tomu budou výsledky dále nanesených produktů efektivnější.

APLIKACE

Tonizace pleti je základem pro další péči. Tonikum používejte každé ráno a večer, hned po důkladném vyčištění obličeje. Poté pokračujte dalšími kroky péče.

TIP

Tonikum na bázi AHA, BHA nebo PHA kyselin je exfoliačním přípravkem. Proto pokud výrobce nedoporučuje jinak, je nejlepší jej nanášet pouze několikrát týdně, vždy pouze večer a střídat s hydratačním tonerem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel