Séra na obličej

Množství produktů: 612

Séra jsou velmi koncentrované a na aktivní složky bohaté přípravky. Obohacují každodenní pečující rutinu. Pokud bojujete s konkrétním kožním problémem, správně zvolené složky v séru

Počet produktů: 30/612

Každodenní péče o obličej zahrnuje čištění, tonizaci a aplikaci krému se složkami, které vyhovují potřebám pleti. To ovšem nemusí stačit. Čas od času se vyplatí obohatit svoji péči o pleť o další aktivní složky, které v každodenní kosmetice chybí. Za tímto účelem můžete sáhnout po pleťovém séru s koncentrovanými látkami. Naleznete u nás produkty pro všechny typy pleti. Obsahují složky, díky kterým bude péče o váš obličej pestřejší. Jediné, co musíte udělat, je přizpůsobit kosmetiku potřebám pleti.

Zobrazit více

Co je to obličejové sérum?

Obličejové sérum je tekuté složení - gelové, mastné nebo vodnaté - které se rychle vstřebává a snadno se nanáší na pokožku. Má balení s pumpičkou nebo pipetou, což usnadňuje dávkování kosmetiky. Sérum obsahuje koncentrované aktivní složky. Podporují péči o pleť intenzivněji než látky obsažené v krému. Přesto produkty nenahrazují jinou kosmetiku – pouze ji doplňují. Séra budou fungovat, chcete-li se o svůj obličej komplexně starat. Jaká pleťová séra jsou k dispozici? Při výběru obličejového séra se vyplatí zvážit potřeby pleti. Proto jsme připravili přípravky pro různé účely. 

Hydratační obličejové sérum

Přípravky v této kategorii obsahují složky jako kyselina hyaluronová, kyselina mléčná, prebiotika, niacinamid, výtažek z penízovky asijské, aloe a ceramidy. Složky pomáhají zlepšovat úroveň hydratace pokožky a také pomáhají udržovat její správnou hydrataci. Sérum je vhodné zejména pro citlivou a suchou pleť. Lze je použít také na aknózní a mastnou pleť. Aktivní látky pomohou uklidnit podráždění.

pixel