CeraVe

Množství produktů: 25

Po celém světě známá pečující kosmetika na obličej a tělo značky CeraVe byla vytvořena ve spolupráci s dermatology. Klíčem této americké značky je minimalistická péče s důrazem na správné fungování hydrolipidové bariéry pokožky. Obsahuje proto jednoduché složení s ceramidy, mastnými kyselinami a fytosfingosinem. Díky tomu tak pleť znovu získá rovnováhu a je méně náchylná k poškození. Zažijte to sami na vlastní kůži!

CeraVe - dermatologická značka z USA

CeraVe je značka kosmetiky pro obličej a tělo. Je mezinárodně proslulá svou účinností, šetrností a pohodlným používáním. Každý výrobek byl vyvinut v úzké spolupráci s dermatology.


Zobrazit více

Síla ceramidů od CeraVe

Práce na produktech začala v roce 2005 v dermatologických laboratořích ve Spojených státech, kde skupina vědců objevila účinky ceramidů 1,3, 6-II na přirozenou kožní bariéru. Při tomto výzkumu byla objevena směs ceramidů identická s těmi, které se nacházejí v lidské kůži.

Jejich kombinace a použití v kosmetice se ukázaly jako klíčové pro obnovení správného fungování pleti. Ceramidy byly zkombinovány s patentovanou technologií MultiVesicular Emulsion, která umožňuje postupné uvolňování účinných látek (včetně ceramidů, mastných kyselin a fytosfingosinu). Výsledek? Ještě větší kontrola nad hydratací pleti!

Hydratace na přání podle CeraVe

Zpočátku tvořily základ řady CeraVe tři hydratační produkty: pleťové mléko, emulze a čisticí emulze. Dnes značka postupně rozšiřuje svůj sortiment o další kosmetické přípravky, které jsou nepostradatelné v koupelně každého, kdo má často problémy se suchou, dehydratovanou pletí. Značka nabízí také krémy CeraVe, čisticí gely na obličej, séra s retinolem, oční krém a mnoho dalšího.

Vyplatí se pořídit si produkty CeraVe?

Pokud uvažujete o koupi výrobků této značky, prohlédněte si sortiment, přečtěte si informace od výrobce, zjistěte, jaké účinky výrobek slibuje a pro jaký typ pleti je určen. Určitě najdete to, co vaše pleť potřebuje, a to jak na obličej, tak na tělo.

pixel