Péče o oční okolí

Množství produktů: 197

V péči o pleť nemůžeme zapomínat na oční okolí! Protože je pokožka v těchto místech tenká a velmi jemná, vyžaduje speciální přístup. Pečujte o pokožku kolem očí s našimi produkty a zpomalte stárnutí této oblasti! Více informací si přečtete na našem blogu.

Počet produktů: 30/197

FUNKCE

Oční přípravky nejsou v pečující rutině zásadním krokem. Obsahují však pečlivě vybrané aktivní složky, které jsou navrženy tak, aby důkladně chránily, vyživovaly, hydratovaly a předcházely stárnutí jemné pokožky kolem očí.

APLIKACE

Oční krém nebo sérum aplikujte na oblast kolem očí. Nenanášejte přípravky až pod linii řas, aby se krém nedostal do očí. Přípravek se sám přesune na správné místo.

TIP

Náplasti pod oči jsou ideálním řešením pro jednorázové ošetření pokožky kolem očí nebo pokud se používají pravidelně, jako omlazující kúra.

Péče o oční okolí

Pokožka kolem očí je velmi jemná, náchylná k vysoušení, vzniku poškození nebo podráždění. Právě zde se nejčastěji objevují první známky stárnutí a únavy. O pleť v okolí očí je proto potřeba pečovat pravidelně a šetrně. Pomohou Vám s tím přípravky pro péči o oční okolí.
V naší nabídce najdete širokou škálu krémů, sér, gelů a náplastí pod oči, které se liší nejen složením, ale i způsobem aplikace. Vyzkoušejte různé druhy přípravků pro péči o oční okolí a najděte si mezi nimi svého oblíbence.

Přípravky pro péči o oční okolí – co by měly obsahovat?

Kompletní péče pro oční okolí by měla obsahovat složky, které:

  • hydratují a vyživují – ve složení hledejte např. aloe vera, kyselinu hyaluronovou nebo ureu;
  • chrání před UV zářením a škodlivými vlivy vnějšího prostředí – to zajišťují ochranné UV filtry nebo rostlinné oleje;
  • zpomalují proces stárnutí pleti – ve složení hledejte např. vitamín E nebo peptidy.

Prohlédněte si naši nabídku péče o oči a oční okolí a obohaťte svou každodenní skincare rutinu!