Přípravky do koupele

Množství produktů: 133

Pravidelná péče o tělo může být velmi jednoduchá a zábavná. Kromě exfoliačních peelingů, másel, krémů a balzámů nabízí Cosibella také produkty do koupele, které umožňují rychlou a snadnou péči o tělo a navíc poskytují uvolnění a zklidnění. Seznamte se s bezpečnými, oceňovanými a mezi klienty oblíbenými produkty, díky kterým bude Vaše pokožka hladká a jemná na dotek a bude působit upraveným dojmem.


Jaké produkty do koupele nabízíme právě v Cosibella?

Sortiment našeho obchodu zahrnuje například relaxační bomby do koupele s obsahem aktivních látek, které mají zklidňující účinky, posilují ochrannou bariéru pokožky, zjemňují, vyživují a navíc krásně voní. Přípravek vložte do koupele a nechte rozpustit. Novinkou jsou dále relaxační krystaly a přírodní mýdla. Podívejte se na naši nabídku, zakupte produkt a přesvědčte se sami!

Koupelová kosmetika  

Koupel ve vaně je jedním z nejlepších způsobů relaxace po náročném dni. Teplá voda uvolňuje napjaté svaly, což má pozitivní vliv na pohodu. Pro zpříjemnění pobytu v koupelně sáhněte po speciálních přípravcích do koupele: pěny, sole a kuličky, ale také mýdla s přírodními látkami. Jedná se o kosmetiku se složkami, které podporují nejen čištění pleti, ale také její regeneraci, hydrataci a výživu. Mnohé produkty navíc obsahují látky, které dodávají vodě příjemnou vůni. Díky tomu se koupel stává úžasným zážitkem srovnatelným s návštěvou skutečného SPA.

Počet produktů: 30/133

Koupelová kosmetika - co si vybrat?

Výběr koupelové kosmetiky by neměl být náhodný. Na nich závisí, zda bude váš večer úspěšný. Pokud:

  • sníte o relaxu, sáhněte po prášku do koupele. Obsahuje esenciální oleje jako levandule a šalvěj, které napomáhají regeneraci pokožky, relaxují a uklidňují smysly;
  • chcete o svou pokožku pečovat komplexně, nasaďte si koupelové bomby s oleji jako kokosový a makadamiový olej. Složky podporují změkčení a vyhlazení pokožky;
  • chcete si po tréninku odpočinout, zvolte sůl do koupele. Chlorid sodný obsažený v kompozici obsahuje mnoho mikro a makro prvků, které podporují regeneraci organismu.

Přípravky je třeba před vstupem do vany rozpustit ve vodě.

Přírodní přípravky do koupele na cosibella.cz - co obsahují?

Náš sortiment zahrnuje mýdla, která obsahují složky přírodního původu. Jsou to například:

  • sušené květy levandule – pomáhají jemně odlupovat odumřelé kožní buňky;
  • sladký mandlový olej – podporuje zjemnění pokožky;
  • měsíčkový macerát – podporuje boj proti zánětům a bakteriím;
  • bambucké máslo – pomáhá chránit epidermis před ztrátou vody;
  • olivový olej – podporuje odstranění zhrublé kůže.  

Před použitím je třeba mýdlo dobře navlhčit. Vytvoříte tak pěnu, kterou musíte tělo pořádně umýt. Produkt lze napěnit přímo ve vaně! Koupelová kosmetika dokáže Váš pobyt v koupelně zpříjemnit a připomene Vám návštěvu jako ve skutečném SPA. Vyzkoušejte i Vy!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel