Krémy na ruce

Množství produktů: 37

Vaše ruce potřebují hydrataci několikrát během dne. Díky častému mytí, používání agresivních čistících prostředků pro úklid a změnám teplot jsou vystaveny vysušování. Na jemné kůži mohou snadno vyskočit známky stárnutí – ale snadno se tomu můžete vyhnout! Zařaďte do své péče krémy na ruce, které umí pokožku vyživit a zpevnit. Vyberte si oblíbence z naší nabídky!

Počet produktů: 30/37

Hydratace a regenerace s krémy na ruce

Jemná a tenká kůže na dlaních si žádá vhodnou péči. Díky častému mytí, které se opakuje často několikrát za den a vystavení dlaní vnějším vlivům, jako je vítr, mráz nebo slunčko, se ruce často vysušují, jsou drsné a podrážděné. Výsledkem je rychlejší stárnutí kůže, ztráta elasticity, hydratace a také podráždění a s ním spojené nepříjemné pocity. Nejsnadnějším způsobem, jak si užít krásné a měkké ruce je zařazení krémů na ruce do své pravidelné pečující rutiny. Nezapomínejte ani na své dlaně, protože čím dříve se o ně začnete starat, tím lepší budou výsledné efekty.

Zobrazit více

Výhody používání krému v péči o ruce

Hladká, hydratovaná kůže, která je příjemná na dotek. Takové ruce jsou nejen pěstěné, ale dobře vypadají a umí pozvednout sebevědomí. Péče o ruce přináší nejen okamžité efekty, ale především o kůži pečuje. Pokožka na rukou velmi rychle vykazuje známky stárnutí. Ztráta pružnosti, vysušení, pigmentové skvrny - to vše jsou následky stárnutí pleti. Tento proces lze značně zpomalit, pokud pravidelně používáte krémy na ruce. Klíčovými prvky jsou: hydratace, výživa, obnova ochranné bariéry a také antioxidační ochrana a ochrana před UV zářením. V nabídce e-shopu najdete nejrůznější krémy s lehkou nebo hutnější konzistencí, které jsou plné olejů. Různí se také použitými složkami a účelem. Každý typ pokožky tak najde svůj ideální produkt.

Jak používat krém na ruce?

Ideální je používat krém po každém mytí. Právě během mytí je porušena ochranná hydrolipidová bariéra kůže, která si tak žádá další hydrataci a výživu. Pokud cítíte, že je kůže nepříjemně napnutá a suchá, naneste tenkou vrstvu krému. Tento krok provádějte kdykoliv během dne dle potřeby. Výhodou krému je to, že ho můžete mít vždy po ruce - v kabelce, v autě, v nočním stolku, v práci nebo také v koupelně. Před spaním můžete naložit ještě silnější vrstvu krému, který může pracovat na pokožce po celou noc.

Hydratační a vyživující složky

Složení pečujících krémů na ruce je plné složek, které regenerují, vyživují, hydratují a také pracují proti stárnutí a vyhlazují. Najdete v nich mimo jiné:

 • máslo shea - vytváří na kůži ochrannou vrstvu, která chrání před vnějšími vlivy, zabraňuje vysušování a vyživuje
 • aloe - zklidňuje pokožku, zmírňuje svědění a pálení, hydratuje a podporuje regenerační procesy
 • extrakt z pupečníku asijského - složka známý svými uklidňujícími vlastnostmi, účinně podporuje a zrychluje regeneraci kůže, hydratuje
 • olej ze sladkých mandlí - chrání před ztrátou vody, zjemňuje podráždění, regeneruje
 • močovina - skvěle hydratuje pokožku, změkčuje a podporuje regeneraci. Ve vyšších koncentracích jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, takže vyhlazuje kůži
 • kokosový olej - má hydratační účinky, zlepšuje elasticitu kůži, zmírňuje zánětlivé stavy, regeneruje a vyživuje
 • skvalan - skvěle vyživuje, obnovuje lipidovou bariéru kůže, zabraňuje vysušení a hydratuje
 • pantenol - urychluje proces regenerace kůže, hydratuje, uklidňuje
 • niacinamid - rozjasňuje, hydratuje, posiluje ochrannou bariéru kůži, funguje proti stárnutí
 • makadamový olej - zpevňuje, vyživuje a regeneruje
 • alantoin - pomáhá regenerovat pokožku, hydratuje, změkčuje
 • ceramidy - jsou přirozenou součástí kožních lipidů. Účinně obnovují ochrannou bariéru kůže, regenerují a hydratují.
pixel