Krémy na ruce

Množství produktů: 42

V naší každodenní péči se staráme o obličej, tělo i vlasy. Často se však stává, že péči o nohy, ruce a nehty nevěnujeme tak velkou pozornost nebo ji zcela ignorujeme. Kůže rukou a nohou je však během dne nejaktivnější, a proto si zaslouží zvláštní pozornost! Pečujte o ni po celý rok a dodávejte jí potřebné živiny, aby pokožka byla hladká a působila upraveným dojmem. V naší nabídce najdete přípravky se zjemňujícím účinkem nejrůznějších značek.


Jaké produkty doporučuje Cosibella?

Produkty z naší nabídky Vám poskytnou zpevňující účinek, zanechají Vaši pokožku zdravou a Vy budete krásní od hlavy až k patě! :) Vyberte si z nabídky produktů značek Alkmie, BasicLab a dalších. V naší nabídce najdete krémy s obsahem bambuckého a mangového másla, které chrání pokožku před vnějšími vlivy a s obsahem olejů z mrkve a sladkých mandlí a marulového oleje, které navíc zjemňují. V nabídce máme také ochranné a záchranné krémy na zimu nebo pro celoroční použití. Jsou vhodné pro citlivou, jemnou a podrážděnou pokožku a také pro pokožku dětí. Obsahují vitamín E, provitamín B5 nebo allantoin, které posilují ochrannou bariéru pokožky a regenerují. Etude House má v nabídce také hydratační a vyhlazující krémy na ruce a balzámy s extraktem z pupečníku asijského, aloe vera, papáji nebo granátového jablka. Postarejte se o svou pleť doma i mimo něj, navštivte stránku cosibella.cz a vyberte si produkty z naší nabídky!

Počet produktů: 30/42

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel