Řasenky

Množství produktů: 63

Řasenka definuje a zvýrazňuje celkový vzhled oka. V závislosti na Vašich preferencích vybírejte ze zahušťujících nebo prodlužujících řasenek či řasenek s efektem natočení. V naší nabídce najdete řasenky s různými druhy kartáčků nebo voděodolnou konzistencí. Prohlédněte si je a objednejte si tu pravou pro sebe!

Počet produktů: 30/63

Řasenky

Dlouhé, koketně natočené, husté řasy jsou vaším snem? Hledáte jednoduchý způsob, jak zvýraznit oči? Vyberte si tu nejlepší řasenku z našeho sortimentu. Nabízíme řasenky mnoha známých značek. Mají recepturu, která se nerozmazává, nedrolí a příliš rychle neschne. Jen pár tahů kartáčkem po řasách stačí k jejich oddělení a prodloužení, zahuštění nebo natočení. Tyto produkty jsou skvělé pro konečnou úpravu očního make-upu.

Nejlepší řasenky - jak si vybrat?

Nabízíme řasenky určené pro každodenní použití a odolné extrémním podmínkám. Sáhněte po:

  • klasické, nevoděodolné řasenky s intenzivní černou barvou. Mají krémové složení, které se snadno roztírá na řasy a zároveň je nezatěžuje. Navíc je lze rychle smýt pomocí micelární vody nebo jiného odličovače;
  • voděodolné řasenky pro zvláštní příležitosti, jejichž složení je odolné vůči vlhkosti a kontaktu s vodou. Můžete plakat, cvičit nebo tančit bez obav, že Vám řasenka stéká a pod víčky vytvoří efekt „pandy“. Pamatujte však, že smytí této řasenky trvá o něco déle.

Řasenku vybírejte podle příležitosti a nalíčte se dokonale bez ohledu na okolnosti.

Jaké řasenky najdete v obchodě Cosibella?

V případě řasenky nezáleží jen na složení, ale také na tvaru kartáčku. Na ní záleží, zda se Vám řasy prodlouží, natočí nebo zahustí. Nabízíme modely se štětcem:

  • zakřivené, s chloupky různých délek - jsou vhodné pro rovné řasy. Jemně je nadzvednou a prodlouží;
  • ve tvaru kužele – dají se jimi zakrýt všechny chloupky, i ty krátké v koutku oka. Svůdně prodlouží řasy;
  • maxi – dokonale rozčešou řasy a dodávají hustotu a objem. S jejich pomocí můžete získat efekt falešných řas;

V sortimentu nechybí ani řasenky s klasickými kartáčky. Dobře fungují majitelkám přirozeně hustých a dlouhých vlasů. Vyzkoušejte naše řasenky a proměňte svůj vzhled jen několika tahy kartáčkem!

pixel