Řasenky

Množství produktů: 49

Řasenka definuje a zvýrazňuje celkový vzhled oka. V závislosti na Vašich preferencích vybírejte ze zahušťujících nebo prodlužujících řasenek či řasenek s efektem natočení. V naší nabídce najdete řasenky s různými druhy kartáčků nebo voděodolnou konzistencí. Prohlédněte si je a objednejte si tu pravou pro sebe!

Počet produktů: 30/49

Řasenky

Jsou dlouhé, svůdně natočené a husté řasy Vaším snem? Hledáte jednoduchý způsob, jak zvýraznit oči? Vyberte si tu nejlepší řasenku z nabídky našeho e-shopu. Vybírejte z řasenek známých značek. Dopřejte si konzistenci, která se během dne nerozmazává, neopadává a ani příliš rychle nezasychá. Pár tahů kartáčkem dobře oddělí, prodlouží, zahustí nebo natočí Vaše řasy. Tyto produkty krásně zvýrazní Váš celkový oční make-up!

Zobrazit více

Nejlepší řasenky – jakou si vybrat?

V naší nabídce najdete odolné řasenky vhodné pro každodenní použití. Vyberte si:

  • klasické řasenky v intenzivní černé barvě, které mají krémové složení, snadno se nanáší a zároveň nezatěžují řasy. Dobře se odličují pomocí micelární vody nebo jiných odličovacích přípravků. 
  • voděodolné řasenky neboli řasenky odolné vůči potu, vlhkosti a vodě. Plačte, cvičte nebo tančete bez obav, že se Vám řasenka nehezky rozteče pod očima a vytvoří efekt „pandy“. Nezapomeňte, že se tento typ řasenek o něco hůře odličuje.

Typ řasenky vybírejte podle příležitosti a dopřejte si dokonalý make-up!

Jaké řasenky najdete v e-shopu Cosibella?

V případě řasenky nezáleží pouze na složení, ale také na tvaru kartáčku. Podle zvoleného typu může řasenka prodloužit, natočit nebo zahustit Vaše řasy. V našem e-shopu najdete: 

  • tvarovaný kartáček s různě dlouhými štětinami – ideální pro rovné řasy. Mírně nadzvedne a prodlouží řasy.
  • kuželovitý tvar kartáčku – patří k nejběžnějším. Zužující se konec řasenky dovoluje nanést řasenku i na nejkratší řasy v koutcích oka.
  • maxi kartáček – dokonale rozčeše, zahustí a dodá řasám objem. S jejich pomocí můžete získat efekt falešných řas.

V naší nabídce najdete samozřejmě také řasenky s klasickým tvarem kartáčku. Ten se osvědčí zejména majitelkám přirozeně dlouhých a hustých řas. Vyzkoušejte řasenky z našeho e-shopu a zaujměte pohledem!

pixel