Dekorativní kosmetika

Množství produktů: 1681

V e-shopu Cosibella najdete spoustu dekorativní kosmetiky známých a po celém světě ceněných značek. S našimi produkty si vytvoříte denní i večerní make-up na speciální příležitosti. Prohlédněte si celou nabídku a přidejte si do své kosmetické taštičky potřebné produkty na obličej, oči a rty nebo užitečné doplňky pro líčení.

Počet produktů: 30/1681

V našem e-shopu Cosibella najdete celou řadu přípravků dekorativní kosmetiky známých a respektovaných značek jako Affect, Annabelle Minerals, Heimish, Missha, Paese a mnoho dalších.

Náš sortiment neustále rozšiřujeme, ale už nyní v naší nabídce dekorativní kosmetiky najdete: make-upy, BB krémy, řasenky, minerální pudry, tvářenky, rozjasňovače, bronzery, palety očních stínů a báze pod make-up.

Zobrazit více

Ani rty nenecháváme bez povšimnutí. Vyberte si z naší nabídky tekutých rtěnek, lesků na rty, tónujících balzámů a tužek na rty.

V našem e-shopu najdete také funkční doplňky jako houbičky na make-up, různé štětce, prostředky na mytí štětců, speciální pleťové tampony nebo kleštičky na řasy.

Naše výrobky jsou vhodné pro profesionály i laiky. Díky nim vytvoříte každodenní i večerní líčení. Soustředíme se na přírodní dekorativní kosmetiku s obsahem rostlinných extraktů, vitamínů a minerálů. Seznamte se s naší nabídkou na webu cosibella.cz.