Matující přípravky

Množství produktů: 111

Tonika, hydroláty a další matující přípravky jsou vhodné zejména pro mastnou a smíšenou pleť. Přípravky účinně neutralizují nadměrný lesk pokožky, ale také čistí, osvěžují a hydratují. Díky tomu působí pleť zdravějším dojmem. Nabídka připravená naším e-shopem cosibella.cz zahrnuje ty nejlepší kosmetické přípravky s matujícími vlastnostmi.


Jaké matující přípravky najdete v našem obchodě?

Antibakteriální přípravky s matujícími vlastnostmi důkladně čistí pleť, mají protizánětlivé a zklidňující vlastnosti a zanechávají pleť hladší, zdravější a bez nežádoucího lesku. V naší nabídce najdete nejrůznější čisticí gely a mycí pěny, které jsou vhodné také pro citlivou a aknózní pleť; osvěžující krémy, hydroláty, pleťová tonika a přípravky s obsahem vilínu virginského. Je to látka, která reguluje práci mazových žláz, snižuje sekreci kožního mazu, má antibakteriální a zklidňující vlastnosti a působí proti vráskám. Můžete také sáhnout po matujícím pleťovém krému, antiseptickém jílu, hydratační emulzi nebo jiných matujících přípravcích pro mastnou a smíšenou pleť.

Zajistěte své pleti atraktivní vzhled používáním kosmetiky s požadovanými vlastnostmi. V naší Cosibella nabídce najdete mnoho moderních kosmetických přípravků pro péči o různé typy pleti, včetně mastné a smíšené. Pokud jste majitelkou tohoto typu pleti, vyberte si matující kosmetiku, která Vám zajistí hladkou a zdravou pleť bez zbytečného lesku.

Počet produktů: 30/111
pixel