BasicLab

Množství produktů: 63

BasicLab je polská značka, která naslouchá potřebám svých klientů. Používá účinné aktivní složky s prokázanými účinky a poskytuje informace o použitých koncentracích. Zároveň nabízí produkty bezpečné i pro děti. Tato inovativní značka se neustále vyvíjí a používá recyklované obaly, díky čemuž dbá o životní prostředí. Přesvědčte se sami!

Počet produktů: 30/63
Pokud hledáte pečující produkty na pleť, tělo i vlasy pro celou rodinu a chcete, aby byly té nejvyšší kvality, určitě sáhněte po produktech BasicLab. Je to polská kosmetická značka vytvořená dvěma nadšenými ženami, které si daly za cíl vyrábět univerzální kosmetiku pro různé potřeby.

Nabídka značky je rozdělena do několika kosmetických řad: Esteticus (séra a kúry s vysokou koncentrací účinných látek od vitamínu C až po retinol), Famillias (pečující přípravky pro celou rodinu včetně dětí mladších 1 měsíce), Micellis (čisticí přípravky na bázi micel, vhodné pro různé typy pleti), Capillus (šampony a vlasové kondicionéry) a Anti-Perspiris (antiperspiranty a deodoranty bez obsahu hliníku). Účinné, bezpečné a důkladně testované, takové jsou produkty značky BasicLab, která splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

BasicLab, to je vše, co potřebujete ve své koupelně

Bez ohledu na to, zda potřebujete produkt vyplňující vrásky, hydratační, poskytující ochranu celému tělu nebo posilující oslabené vlasy, v nabídce BasicLab najdete vše, co stojí za to mít v kosmetické taštičce. Jedná se o receptury doporučené kosmetology i věrnými zákazníky. Zajímavostí je, že BasicLab jako jedna z prvních kosmetických firem v Polsku představila recyklované obaly, to znamená, že nákupem těchto produktů pečujete nejen o svou pokožku, ale také o životní prostředí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel