BasicLab

Množství produktů: 78

BasicLab je polská značka, která naslouchá potřebám svých klientů. Používá účinné aktivní složky s prokázanými účinky a poskytuje informace o použitých koncentracích. Zároveň nabízí produkty bezpečné i pro děti. Tato inovativní značka se neustále vyvíjí a používá recyklované obaly, díky čemuž dbá o životní prostředí. Přesvědčte se sami!

Počet produktů: 30/78
Pokud hledáte pečující kosmetiku na obličej, tělo nebo vlasy, vhodnou pro celou rodinu a chcete, aby byly té nejvyšší kvality, určitě sáhněte po produktech BasicLab. Je to polská kosmetická značka vytvořená dvěma nadšenými ženami, které si daly za cíl vyrábět univerzální produkty pro různé potřeby.

Nabídka značky je rozdělena do několika kosmetických řad: Esteticus (séra a kúry s vysokou koncentrací účinných látek od vitamínu C až po retinol), Famillias (pečující přípravky pro celou rodinu včetně dětí mladších 1 měsíce), Micellis (čisticí přípravky na bázi micel, vhodné pro různé typy pleti), Capillus (šampony a kondicionéry na vlasy) a Anti-Perspiris (antiperspiranty a deodoranty bez obsahu hliníku). Účinné, bezpečné a důkladně testované – takové jsou produkty značky BasicLab, která splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů.

BasicLab, to je vše, co potřebujete ve své koupelně

Bez ohledu na to, zda hledáte produkt, který vyplní vrásky, hydratuje, zajistí ochranu pokožky těla nebo posílí oslabené vlasy, v nabídce značky BasicLab najdete vše, co stojí za to mít v kosmetické taštičce. Produkty doporučují kosmetologové i věrní zákazníci. Zajímavostí je, že BasicLab představila recyklované obaly, a to jako jedna z prvních kosmetických firem v Polsku. To znamená, že nákupem těchto produktů pečujete nejen o svou pokožku, ale také o životní prostředí.
pixel