SkinTra nebo BasicLab? Porovnáváme kultovní séra s vitamínem C

0 0 4 min
SkinTra nebo BasicLab? Porovnáváme kultovní séra s vitamínem C
Kosmetické značky
0 0 4 min

Obsah

  Čím dál více zákazníků klade důraz na složení kosmetiky, kterou používají každý den. Proto si v tomto článku porovnáme dvě populární séra s vitamínem c, která v péči o pleť plní nezastupitelnou funkci. Řec je o SkinTra – Light Your Skin a BasicLab – Esteticus – Rozjasnění a zklidnění – Antioxidační, vyrovnávající sérum s vitamínem C 15 %.

  Jak vitamin C prospívá naší pokožce?

  Vitamín C, známý také jako kyselina askorbová, je jedním z nejúčinnějších antioxidantů, který můžeme najít ve složení kosmetických přípravků. Působí proti vráskám, zlepšuje elasticitu pleti, rozjasňuje a sjednocuje tón pleti. Navíc má antioxidační účinky a neutralizuje škodlivé volné radikály.

  SkinTra - Light Your Skin - Sérum s 20% vitamínem C a kyselinou ferulovou

  SkinTra – Light Your Skin – Sérum s 20% vitamínem C a kyselinou ferulovou

  Toto pleťové sérum obsahuje až 20 % čistého vitamínu C! Bylo vytvořeno zejména pro pokožku, která potřebuje viditelně rozjasnit, sjednotit tón, zpomalit stárnutí pleti a redukovat vrásky. Bylo obohaceno o kyselinu ferulovou, která podporuje a stabilizuje účinky vitamínu C a zároveň působí jako silný antioxidant a vitamín E, vitamín mládí, který má antioxidační vlastnosti a chrání před škodlivými účinky volných radikálů.

  Pleťové sérum Light Your Skin – specifikace

  BasicLab - Esteticus - Rozjasnění a zklidnění - Antioxidační, vyrovnávající sérum s vitamínem C 15 %

  BasicLab – Esteticus – Rozjasnění a zklidnění – Antioxidační, vyrovnávající sérum s vitamínem C 15 %

  Pleťové sérum BasicLab obsahuje stabilní formu vitamínu C v koncentraci 15 %, který je ideální pro pleť vyžadující výživu, regeneraci a sjednocení tónu. Sérum bylo dále obohaceno o prebiotikum, které hydratuje, pečuje o hydrolipidovou bariéru a zajišťuje zdravý mikrobiom pleti, filtrát z rýžové vody, který zklidňuje, hydratuje a regeneruje a glutathion a resveratrol, silné antioxidanty, které chrání před škodlivými účinky volných radikálů, čímž zabraňují vzniku vrásek a našedlého a unaveného vzhledu.

  Sérum na obličej BasicLab – Esteticus – Rozjasnění a zklidnění – Antioxidační, vyrovnávající sérum s vitamínem C 15 % – specifikace

  SkinTra vs. BasicLab – moje dojmy a co jsem si vybrala?

  Obě pleťová séra jsou velmi dobrá, ale jednoznačně se v mnoha ohledech liší. Sérum na obličej značky SkinTra obsahuje vyšší koncentraci vitamínu C, což ocení zákazníci vyžadující intenzivnější účinky. Naopak pleťové sérum BasicLab má díky obsahu vitamínu C ve formě kyseliny 3-O-ethyl-L-askorbové a dalších hydratačních složek jemnější účinky, díky čemuž je vhodné i pro citlivou a problematickou pleť.

  Co se týče mé volby – vybrala bych si obě pleťová séra! Jaké překvapení. 🙂 Ale je to tak. Po séru SkinTra nesahám tak často, spíše večer, když potřebuji intenzivnější působení. Na den, pod SPF krém volím BasicLab a má pleť vypadá bezchybně.

  Nezapomínejte, že používání séra s obsahem vitamínu C vyžaduje pravidelnost a trpělivost, ale výsledné efekty za to opravdu stojí. Bez ohledu na to, jaké pleťové sérum si vyberete, nezapomínejte během dne používat SPF krém! Vitamin C zvyšuje citlivost pleti na UV záření, proto je její ochrana klíčová.

  Doufám, že vám tento článek pomůže vybrat si vhodné sérum pro vaši pečující rutinu. Nezapomeňte, že pokožka je naše vizitka – pečujme proto o ni jak nejlépe dovedeme!

  Pokud potřebujete individuální konzultaci nebo pomoc s výběrem vhodného produktu, napište nám na náš e-mail: objednavky@cosibella.cz Naše kosmetoložky Vám s výběrem produktu na míru pomohou!

  A v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat také na našem facebookuinstagramu nebo telefonním čísle +420 597 010 522.

  Líbil se vám tento článek?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments