Krémové tvářenky

Množství produktů: 18

Krémové tvářenky poskytují přirozený lesklý efekt. Díky krémové konzistenci se snadno nanáší a bez problému roztírají. Jemně splynou s pokožkou a dodají tvářím zdravý a svěží vzhled. Ideální volba pro ty z Vás, kdo toužíte po prozářeném vzhledu. Vyberte si vhodný produkt z naší nabídky!

Krémové tvářenky – klady

Krémové tvářenky jsou multifunkční přípravky, které umožňují získat zdravý, svěží a přirozený vzhled. Tato inovativní forma tvářenky zajišťuje snadnou a příjemnou aplikaci, hedvábnou konzistenci a výdrž po celý den. Krémové tvářenky mají mnoho kladů, které Vás přesvědčí o tom, proč se vyplatí mít je ve své kosmetické taštičce. Patří mezi ně:

  • přirozený vzhled: umožňují získat jemný efekt, který dodává červený odstín ve tváři, tzv. „zdravíčka“. Díky tomu získá pleť zdravý a svěží vzhled
  • snadná aplikace: krémová konzistence tvářenky umožňuje snadnou a precizní aplikaci. Pár tahů pomocí houbičky krásně rozetře a zapracuje přípravek do pokožky. Díky tomu můžete tvářenku bez problému vrstvit a dosáhnout požadovaného stupně pigmentace podle Vašich potřeb
  • kompaktní balení: krémové tvářenky mají lehké, kompaktní balení a jsou ideální do kabelky. Díky tomu je máte neustále po ruce, což umožňuje případně upravit make-up během dne
  • dlouhotrvající efekt: krémové tvářenky se charakterizují dobrou výdrží. Umožňují zvýraznit tváře na několik hodin bez ohledu na počasí a fyzickou aktivitu. Dopřejte si bezchybný vzhled pleti bez nutnosti oprav během dne!

Kam nanášet krémovou tvářenku?

Existuje několik strategických míst na obličeji, kam se vyplatí nanášet tvářenku pro získání přirozeného a efektního vzhledu. Zde je pár rad týkajících se aplikace tvářenky:

  • tváře: tvářenku nanášejte na lícní kosti a jemně rozetřete ve směru ke spánkům. Tento způsob aplikace dodá Vašemu obličeji svěží a mladistvý vzhled
  • špička nosu: malé množství tvářenky jemně aplikujte na tuto oblast a docílíte mírně opáleného vzhledu
  • oční víčka: tvářenka nanesená na oční víčka ideálně spojí celé líčení, které bude působit monochromaticky. Skvělý způsob na rychlý a elegantní make-up!

Nejlepší krémové tvářenky

Bez ohledu na to, jakého efektu chcete dosáhnout, v nabídce e-shopu Cosibella najdete tvářenky s krémovým složením, které splní Vaše očekávání a zvýrazní Vaši krásu. Vybírejte z krémových tvářenek korejské značky Amuse, anebo polské značky Paese. Krémové tvářenky poskytují krásný efekt a zároveň jsou obohaceny o pečující složky: např. beta-glukan nebo ricinový olej. Vybírejte z mnoha dostupných odstínů – od broskvového až po intenzivně růžový a buďte připraveni zazářit!

pixel