Korejské pleťové masky

Množství produktů: 399

Krása Korejek a způsob péče je pro mnohé z nás inspirací. Pro fanoušky K-Beauty, neboli korejské kosmetiky, jsme připravili nabídku plátýnkových masek pocházejících právě z této supervelmoci v péči o pleť. Přípravky jsou bohaté na aktivní látky a charakterizují se úžasnými revitalizačními účinky. Vyzkoušejte tyto textilní masky na vlastní kůži!

Počet produktů: 30/399

Výjimečný pečující rituál s korejskými maskami

Korejská péče o pleť má mnoho fází a každá z nich je nesmírně důležitá. Korejky věnují péči o pleť velkou pozornost - proto je jejich pleť tak dokonalá. Jedním z kroků v jejich rutinní péči o pleť jsou masky. Dodávají pleti zklidnění, poskytují množství účinných látek a účinně působí na smysly. Jsou skvělým způsobem, jak si dopřát chvilku relaxace. Příjemná pleťová maska může být obohacením během koupele nebo při sledování oblíbeného televizního seriálu. Vyberte si z krémových, gelových a plátěných masek a relaxujte.


Zobrazit více

Korejské masky - plné bohatých a vyživujících složek

Složení masek je plné cenných účinných látek, které dokonale pečují o každý typ pleti v závislosti na jejích potřebách. Najdete zde složky jako např:

  • pupečník asijský - urychluje hojení ran, zmírňuje záněty, má antioxidační a antibakteriální účinky, pomáhá snižovat otoky, podporuje regenerační procesy pokožky,
  • ceramidy - obnovují lipidovou bariéru pokožky, zjemňují a ošetřují pokožku, zabraňují ztrátě vody z epidermis,
  • fermenty - hydratují a zklidňují pokožku, mají vyživující účinek, obnovují rovnováhu mikrobiomu,aloe vera - hydratuje, zklidňuje podráždění a zarudnutí.
  • betain - váže vodu v pokožce, čímž ji silně hydratuje, udržuje hydrataci, zklidňuje podráždění a urychluje regeneraci pokožky,
  • mateří kašička - má protizánětlivé, vyhlazující a regenerační účinky.,
  • beta-glukan - zlepšuje pružnost epidermis, snižuje podráždění a podporuje fungování hydrolipidové bariéry pokožky,
  • extrakt z čajovníku - má protizánětlivý a antibakteriální účinek a redukuje léze akné,
  • filtrát hlemýždího slizu - má regenerační účinky, urychluje hojení ran, zklidňuje záněty, hydratuje a zpomaluje proces stárnutí pokožky,
  • niacinamid - reguluje vylučování kožního mazu, redukuje záněty a nedokonalosti, zesvětluje zabarvení,
  • trehalózu - disacharid z mořských řas, antioxidant, zadržuje vodu v pokožce, silně ji hydratuje.

Jakou korejskou masku zvolit?

Obchod nabízí širokou škálu masek korejských kosmetických značek, jako jsou Abib, Cosrx, Benton, Dr. Jart+, Holika Holika a mnoho dalších. Nabízejí jak krémové masky, tak gelové masky a fóliové masky. Zamyslete se nad tím, co vaše pleť potřebuje, a vyberte si masku, která je pro vás ta pravá. Pokud máte suchou pleť, hledejte hydratační složky, jako je trehalóza a betain; pokud máte citlivou pleť, sáhněte po ceramidech, aloe vera a výtažku z Centella Asiatica aneb pupečníku asijského. Naopak pokud máte mastnou pleť nebo pleť se sklonem k akné, vsaďte na výtažek z čajovníku nebo niacinamid.

Viz také: pleťové esence, opalovací tyčinky, masážní válečky na obličejmasky na rty