Antioxidační séra na pleť

Množství produktů: 78

Antioxidační séra jsou naprostým pokladem v ochraně pleti. Obsahují antioxidanty jako vitamíny, koenzym Q10 a flavonoidy, které bojují proti škodlivým účinkům vnějších vlivů, neutralizují volné radikály a chrání před oxidačním stresem. Pravidelné používání antioxidačního séra pomáhá zachovat mladistvý vzhled pleti. Poznejte tyto nezastupitelné pomocníky v péči o pleť a zajistěte si krásný a zdravý vzhled!

Počet produktů: 30/78

Antioxidační sérum – co to je?

Antioxidační pleťové sérum je klíčovým krokem v každodenní péči, protože působí jako prevence a chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů a předčasným stárnutím. Pokud toužíte po prozářené, mladě vypadající pleti, sérum s antioxidanty je skvělým řešením. Tyto cenné látky neutralizují volné radikály, které jsou zodpovědné za poškození kožních buněk a urychlují proces stárnutí.

Zobrazit více

Čím jsou antioxidanty?

Antioxidanty jsou látky, které pomáhají neutralizovat volné radikály – vedlejší produkt přirozené látkové výměny; jsou také vytvářeny vnějšími vlivy jako je UV záření, znečištěné životní prostředí nebo cigaretový kouř. Volné radikály mají na pokožku škodlivý vliv, protože poškozují DNA, negativně ovlivňují kolagen a elastin v kůži a další buněčné struktury, což urychluje proces stárnutí. Antioxidanty neutralizují tyto škodlivé molekuly, zabraňují poškození a udržují pokožku zdravou.

Účinky antioxidačního séra na pokožku

Sérum poskytuje Vaší pleti řadu pozitivních vlastností. Pravidelným používáním můžete dosáhnout těchto efektů:

  • ochrana před oxidačním stresem: sérum neutralizuje působení volných radikálů, které jsou původcem oxidačního stresu, chrání pleť před poškozením a předchází předčasnému stárnutí
  • hydratace a výživa: aktivní látky obsažené v antioxidačním sérum pomáhají hydratovat a vyživovat, zlepšují elasticitu a texturu pleti
  • vyhlazení a redukce vrásek: pravidelné používání antioxidačního séra může vyhlazovat linky a vrásky a dodává pleti mladistvý a prozářený vzhled
  • posílení ochranné bariéry: antioxidační látky podporují přirozenou ochrannou bariéru pokožky, zabraňují ztrátě vlhkosti a chrání před vlivy vnějšího prostředí.

Nejlepší antioxidační sérum pro Vás

Pamatujte, že výběr antioxidačního séra závisí na individuálních potřebách Vaší pleti a Vašich preferencích např. co se týče konzistence nebo výsledného efektu na pleti. Před nákupem se seznamte s popisem produktu, který Vás informuje o vlastnostech séra i způsobu použití. V naší Cosibella nabídce najdete úžasná antioxidační séra, která určitě splní Vaše očekávání. Patří mezi ně přípravky značek BasicLab, NIOD nebo Paula's Choice.

Viz také: masky s vitamínem C, séra s vitamínem C, krémy s vitamínem C, antioxidační masky