SkinTra – Guard Your Skin – vše, co o této esenci musíte vědět!

0 0 4 min
SkinTra – Guard Your Skin – vše, co o této esenci musíte vědět!
Kosmetické značky
0 0 4 min

Obsah

  Pokud Vám záleží na zdravé a prozářené pleti, vyplatí se zajistit jí správnou ochranu. Antioxidanty zde hrají klíčovou roli – udržují pleť v dobré kondici a neutralizují škodlivé volné radikály. Jedním z produktů, který můžete ve Vaší každodenní péči používat, je Ochranná antioxidační esence GUARD YOUR SKIN.

  Proč se vyplatí zajistit pleti antioxidační ochranu?

  Proč se vyplatí zajistit pleti antioxidační ochranu?

  Naše pleť je vystavena škodlivým vnějším vlivům. Patří mezi ně UV záření, znečištěné prostředí nebo také oxidační stres. Tyto faktory mohou podporovat poškození pleti, předčasné stárnutí nebo kožní problémy. Proto je důležité zajistit pleti účinnou ochranu.

  Antioxidanty jsou látky, které neutralizují volné radikály. Ty v těle vznikají v důsledku různých metabolických procesů a pod vlivem vnějších faktorů. Volné radikály mohou poškodit kožní buňky a podpořit vznik vrásek a pigmentových skvrn nebo ztrátu elasticity.

  Antioxidační mlha – výhody používání

  Používání Ochranné antioxidační esence znamená řadu výhod pro Vaši pleť. Není to nezbytný krok, ale rozhodně se vyplatí! Jak antioxidační ochrana funguje?

  Aktivně chrání kožní buňky před měnícím se vnějším prostředím a předčasným stárnutím

  Kromě standardní ochrany před volnými radikály se nyní můžete zaměřit na ochranu na buněčné úrovni před jejich škodlivými účinky. V čem to spočívá? Esence zvyšuje obsah základních složek mezibuněčné hmoty (ECM), čímž zvyšuje její strukturální integritu a elasticitu. Navíc zvyšuje ochrannou kapacitu pokožky a její bariérovou funkci. Chrání pleť před modrým světlem a navrací pleti hydrataci a přirozený lesk.

  Aktivně chrání před škodlivými účinky Blue Light a znečištěným prostředím

  Použitím aktivních látek, které chrání před škodlivými účinky modrého světla Blue Light. Řadíme zde předčasné stárnutí, poškození kožních buněk, následné vysušení a podráždění pleti. Používání pleťové mlhy podporuje účinky naneseného SPF a tím ochranu před slunečním zářením! Díky tomu už se Vás případné spálení nebo předčasné stárnutí nebude týkat. 🙂

  Osvěžuje a má relaxační vlastnosti

  Esence je navíc skvělým osvěžujícím přípravkem! Obsažené složky chladí a udržují tento efekt až na 8 hodin. Účinná relaxace zajištěna!

  Bezpečná v použití

  Esenci můžete používat také na oční okolí – bezpečnost používání v této oblasti byla potvrzena oftalmology. Přípravek je navíc nekomedogenní – neucpává póry a nezpůsobuje tak vznik dalších nedokonalostí.

  Výsledný efekt a konzistence

  Esence má lehkou vodnatou konzistenci a poskytuje pleti velmi jemný saténový glow. Obsahuje řadu aktivních složek, hydratuje, ale zároveň nezatěžuje, což ocení zejména mastná nebo aknózní pleť.

  Jaké složky najdeme ve složení přípravku?

  Ochranná antioxidační esence může přinést Vaší pokožce řadu výhod. Obsahuje různé složky, které podporují ochranu před škodlivými účinky vnějších vlivů. Mezi klíčové složky, které v Guard Your Skin najdeme, patří:

  MossCellTec™ No. 1 (1 %) – aktivní složka z mechu Physcomitrella patens; díky svým inovativním schopnostem umožňuje pleti přizpůsobit se změnám prostředí souvisejícím se znečištěným ovzduším nebo extrémními (vysokými či nízkými) teplotami; zlepšuje hydrataci, zabraňuje transepidermální ztrátě vody z pokožky (TEWL), zlepšuje celkový vzhled pleti, redukuje zarudnutí, navrací pleti mladistvý vzhled, zlepšuje elasticitu pleti a zpevňuje.

  NMF komplex (10 %) – kombinace volných aminokyselin, urey, Sodium PCA, kyseliny mléčné, allantoinu a sacharidů, které udržují dostatečnou úroveň hydratace. Tento komplex se přirozeně nachází v pokožce, je nekomedogenní a je proto vhodný pro všechny typy pleti včetně velmi suché nebo vysušené pleti v průběhu ošetření kyselinami nebo retinoidy. NMF komplex dostatečně hydratuje a zanechává pokožku hladkou a svěží!

  Galactomyces Ferment Filtrate (5 %) – vedlejší produkt fermentace kvasinek. Působí jako silný antioxidant, zpomaluje proces stárnutí pleti a chrání před škodlivými účinky volných radikálů. Navíc hloubkově hydratuje a reguluje přirozený proces olupování pokožky.

  Vitamín C ve formě Ascorbyl Tetraisopalmitate – tato forma vitamínu C pomáhá redukovat pigmentové skvrny, stimuluje syntézu kolagenu, zpevňuje a zlepšuje elasticitu pleti. Navíc má protizánětlivé účinky a chrání kožní buňky.

  Arctalis – mořská účinná látka s vysokým obsahem proteinů a exopolysacharidů. Mají schopnost vytvářet na pokožce ochranný film a vysoce hydratují. A navíc chrání před škodlivými účinky modrého světla Blue Light.

  Menthyl PCA – kombinace mentolu a kyseliny pyroglutamové. Jedná se o přirozenou chladivou a zvlhčující látku, která se působením kožních enzymů rozkládá na pokožce a poskytuje dlouhotrvající chladivý pocit.

  Jak používat Guard Your Skin??

  Pokud máte pocit, že tento přípravek bude pro Vaši pleť ideální, ale nevíte, jak ho správně používat, čtěte dále. 🙂 Pro dosažení nejlepších výsledků je dobré dodržovat určitá pravidla.

  Způsob použití

  Esence od SkinTra má pohodlný aplikátor, díky kterému ji můžete nastříkat na pokožku během dne, ráno nebo večer. Po aplikaci ji ještě jemně vklepejte prsty.

  Četnost používání

  Esenci můžete používat ráno a večer a také během dne pro osvěžení a dávku relaxace. Můžete ji nastříkat rovnou po umytí nebo před nanesením SPF krému jako booster podporující sluneční ochranu.

  Pokud máte další otázky, napište nám na náš e-mail: objednavky@cosibella.cz

  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat také na našem facebookuinstagramu nebo telefonním čísle +420 597 010 522.

  Líbil se vám tento článek?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments