ASOA

Množství produktů: 19

Asoa je rodinná manufaktura vyrábějící přírodní kosmetiku v Polsku. V nabídce značky najdete poloprodukty jako hydroláty, ale také hotovou kosmetiku –⁠ masky, krémy, peelingy a mnoho dalšího. Zakladatelé dbají na to, aby všechny použité suroviny byly té nejvyšší kvality. O účincích produktů se přesvědčte sami!

Asoa je malá rodinná firma, která vyrábí pečující kosmetiku na obličej i tělo, je přírodní a na bázi těch nejkvalitnějších složek. A nejedná se pouze o plané sliby! Zakladatelé značky Asia a Bartek získávají nerafinované suroviny přímo od výrobců z Afriky a Indie. Díky tomu si můžete být jisti, že používáte přípravky, které Vám z dlouhodobého hlediska opravdu neublíží.

Produkty Asoa jsou vyráběny ručně v malé rodinné dílně. Výrobky nejdříve testují majitelé a jejich příbuzní a jsou také podrobeny důkladným dermatologickým a mikrobiologickým testům. Teprve potom se představí veřejnosti a poté... také konkrétním zákazníkům, kteří se pro produkty rádi vracejí.

Produkty Asoa – to nejlepší z přírody

Ve složeních přípravků Asoa najdete nejrůznější účinné látky. Od mořských řas, ovocných extraktů a různých druhů jílů (včetně fialového a modrého) až po koenzym Q10, peptidy a kyselinu hyaluronovou. V nabídce značky najdete také lehké hydroláty, které lze používat místo tonika nebo osvěžující mlhy; peelingy, tělové pěny a másla, pleťové a oční krémy, hotové masky nebo vysoce koncentrovaná séra.

Účinky? Od hydratace a zpevnění až po omlazení, zesvětlení pigmentových skvrn a vyplnění vrásek. Za pozornost stojí také pleťové krémy s přírodními UV filtry a peelingy, například enzymatický peeling s extraktem z ananasu.
pixel