Sensum Mare

Množství produktů: 22

Polská značka založená muži s myšlenkou na ženskou pokožku a její potřeby. Nabízí kosmetiku na bázi unikátních komplexů účinných látek získaných z oceánů –⁠ jsou to např. mořské řasy nebo voda z norského ledovce. Klíčové jsou pro značku použité složky, které jsou důkladně testované a bezpečné, ženská síla a péče o životní prostředí. Podívejte se a přesvědčte se sami!

PŮVOD

Sensum Mare je polská kosmetická značka.

PRODUKTY

Značka nabízí přírodní dermokosmetiku pro péči a čištění pokožky obličeje.

ZAJÍMAVOST

Veškerá kosmetika Sensum Mare je založená na komplexech oceánských aktivních látek, jako jsou řasy nebo voda z norského ledovce.

Účinnost produktů Sensum Mare je založená na jedinečných testovaných kombinacích účinných látek a získaných oceněních. Prostřednictvím svých produktů se značka zaměřuje na zajištění přiměřené hydratace pokožky, ale také na její regeneraci, obnově a anti-aging učinku.

Kosmetika byla rozdělená do řad, které splňují potřeby zralé, citlivé, suché a smíšené pleti. V řadě ALGOPURE najdete přípravky na čištění pleti. Poté můžete pokožku tonizovat hydratačním tonikem ALGOTONIC. Řada ALGORICH obsahuje vysoce výživné přísady a má bohatou konzistenci, řada ALGOLIGHT má lehčí konzistenci, která je věnovaná smíšené pleti. Péči doplňuje oční krém ALGO EYE, který snižuje známky únavy a omlazuje vzhled očního okolí.

Hlavními pilíři značky jsou bezpečnost testovaných ingrediencí, znalosti o jejich účinnosti, síla žen a drahých mořských surovin. Symbolem značky je kapka vody odkazující na mořský svět, ze kterého čerpá zdroje a aktivní složky své kosmetiky.

pixel