Rozjasňující pudry

Množství produktů: 13

Rozjasňující pudry

Milujete, když se Vaše pokožka v létě na slunci jemně třpytí? Tento efekt můžete získat bez námahy! Stačí sáhnout po rozjasňujícím pudru. Je to kosmetika určená k použití na závěr make-upu za účelem fixace podkladu. Ingredience v něm obsažené také pomohou obličej jemně rozzářit a dodat mu zdravý lesk.

Zobrazit více

Rozjasňující pudr na obličej - jaké typy jsou k dispozici?

V naší nabídce naleznete dva druhy pudrů na obličej. Je to kosmetika se zadanou recepturou:

  • transparentní - nemění barvu podkladové báze ani pleti a mohou je používat všichni bez ohledu na odstín pleti. Obsahují složky, které pomáhají fixovat make-up. Složení obsahuje také jemné minerální pigmenty, které podporují rozptýlení světla. Díky tomu pomáhají dosáhnout přirozeného efektu rozzářené pleti.
  • pigmentovanou - složení obsahuje látky, které pomáhají skrýt nedokonalosti, vyrovnávají tón pleti a rozjasňují ji. Díky tomu pomáhají dosáhnout efektu hedvábně hladké a zářivé pleti.

Pokud Vám záleží na maximálním přirozeném efektu, zvolte transparentní pudr. Když však chcete skrýt změny na obličeji, sáhněte po pigmentovaném pudru.

Jak aplikovat rozjasňující pudr? - praktické rady

K aplikaci rozjasňovače potřebujete velký nadýchaný štětec. V případě kosmetiky v kameni může fungovat i jemná houbička.

Produkt lze aplikovat:

  • rovnoměrně po celém obličeji – nejlepší je začít od středu a poté jemně rozetřít pudr do stran pomocí štětce nebo houbičky;
  • jen na vybrané části obličeje, např. lícní kosti, kořen nosu, amorův luk a dekolt - tato místa stačí jemně přetřít štětcem.

Bez ohledu na to, kde nanášíte pudr, nezapomeňte jej použít v minimálním množství. Pouze pokud výsledek není uspokojivý, naneste druhou vrstvu. Díky tomu se vyhnete efektu masky.

Vyberte si dobrý rozjasňující pudr a rozzařte svou pleť!

pixel