Clochee

Množství produktů: 37

Polská značka, která se léta inspiruje přírodou a ekologií. Díky tomu v nabídce značky najdete zcela přírodní, organickou a bezpečnou pečující kosmetiku na obličej a tělo. Než se produkty dostanou do rukou klienta, pečlivě vybrané složky prochází řadou testů a odborných výzkumů. Ekologie a péče o životní prostředí je pro zakladatele značky stěžejní, a proto obaly pocházejí z recyklovatelných materiálů.

Počet produktů: 30/37

PŮVOD

Clochee je polská značka založená v roce 2013 duem: Daria a Justyna.

PRODUKTY

Značka nabízí přírodní a veganskou kosmetiku pro péči o pleť a tělo. Obal je vyroben z biologicky odbouratelných surovin, které lze recyklovat.

ZAJÍMAVOST

Pokud se pečlivě podíváme na logo značky, uvidíme na něm malé květy - zvonky. Cloche ve francouzštině znamená "zvon" a od tohoto melodického slova, které je také spojováno s přírodou, pochází název značky.

Značka Clochee byla vytvořena z vášně, snů a potřeby vytvářet pečující kosmetiku v dobré kvalitě a za přístupnou cenu. Kosmetika je vyráběna z lásky k přírodě a fascinaci starými, osvědčenými recepty. Clochee zakládá svou existenci na přírodních a ekologických přísadách, jako jsou oleje, minerály, rostliny a jejich výtažky. Výrobky neobsahují ropu a její deriváty, syntetická barviva, vonné látky ani silikony.

pixel