Pyunkang Yul

Množství produktů: 55

Výrobce Pyunkang Yul se zaměřuje na minimalistickou a regenerační péči o pokožku, která je vystavena negativním vlivům prostředí a projevuje se citlivostí, podrážděním, zarudnutím, akné nebo alergií. Proto receptury této korejské značky neobsahují zbytečné přísady a jsou založeny na extraktech, které přinášejí úlevu a pocit pohodlí. Podívejte se, co značka nabízí a vyberte si produkty podle Vašich potřeb!

Počet produktů: 30/55
Pyunkang Yul je nepochybně jednou z nejpopulárnějších korejských značek. Byla založena klinikou orientální medicíny Pyunkang a odkazuje na kombinaci konkrétních zkušeností (více než 40 let provozu kliniky!), vědeckých poznatků a bohatství přírody. Co je na těchto produktech tak zvláštního? Ve složení najdeme pečlivě vybrané účinné látky, které podporují přirozené funkce pokožky, obnovují její hydrolipidovou bariéru a zachovávají její přirozené pH. Díky této rovnováze je pokožka čistá a bez nedokonalostí spojených s projevy akné nebo alergiemi. Pokud tedy hledáte specifickou kosmetiku, která bude účinně odličovat, redukovat pupínky a zesvětlovat pigmentové skvrny a zároveň bude jemná k Vaší pokožce, kosmetika Pyunkang Yul vypadá jako ideální volba!

Pyunkang Yul – příroda a znalosti obsažené v každém produktu

Jaké produkty značky Pyunkang Yul si zaslouží Vaši pozornost? Před sebou máte širokou škálu možností a záleží jen na Vašich potřebách. Bestsellerem značky jsou lokální náplasti k léčbě nedokonalostí, oční krémy, plátýnkové masky, které působí jako léčivý obklad, skvělá hydratační tonika za přístupné ceny, pleťové oleje a mnoho dalšího. Vyzkoušejte také kosmetické sady, které obsahují komplexní přípravky pro péči o pleť. V nabídce Pyunkang Yul najdete také pečující přípravky na tělo a vlasy, které taktéž obsahují přírodní složky a jemné čisticí látky, které nenarušují přirozené pH pokožky.
pixel