Pyunkang Yul

Množství produktů: 62

Výrobce Pyunkang Yul se zaměřuje na minimalistickou a regenerační péči o pokožku, která je vystavena negativním vlivům prostředí a projevuje se citlivostí, podrážděním, zarudnutím, akné nebo alergií. Proto receptury této korejské značky neobsahují zbytečné přísady a jsou založeny na extraktech, které přinášejí úlevu a pocit pohodlí. Podívejte se, co značka nabízí a vyberte si produkty podle Vašich potřeb!

Počet produktů: 30/62
Pyunkang Yul je nepochybně jednou z nejpopulárnějších korejských značek. Firma byla založena klinikou orientální medicíny Pyunkang a odkazuje na kombinaci konkrétních zkušeností (více než 40 let provozu kliniky!), vědeckých poznatků a bohatství přírody. Co je na těchto produktech tak zvláštního? Ve složení najdeme pečlivě vybrané účinné látky, jejichž hlavním úkolem je podporovat přirozenou funkci pokožky, obnovovat její hydrolipidovou bariéru a zachovávat její přirozené pH. Díky této rovnováze je pokožka čistá a bez nedokonalostí, které souvisí s alergickými projevy, ale také akné. Pokud tedy hledáte specifickou kosmetiku, která bude účinně odličovat, odstraňovat černé tečky a zesvětlovat pigmentové skvrny, ale zároveň bude jemná k Vaší pokožce, kosmetika Pyunkang Yul vypadá jako ideální volba!

Pyunkang Yul – příroda a znalosti obsažené v každém produktu

Jaké produkty značky Pyunkang Yul si zaslouží Vaši pozornost? Před sebou máte širokou škálu možností a záleží jen na Vašich potřebách. Bestsellerem značky jsou lokální náplasti k léčbě nedokonalostí, oční krémy, plátýnkové masky, které účinkují jako léčivý obklad, skvělá hydratační tonika za přístupné ceny, pleťové oleje a mnoho dalšího. Vyzkoušejte také kosmetické sady, které obsahují komplexní přípravky pro péči o pleť. V nabídce Pyunkang Yul najdete také přípravky pro péči o tělo a vlasy, které jsou rovněž s obsahem přírodních složek a jemných čistících látek a díky tomu nenarušují přirozené pH pokožky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel