Seznamte se s kondicionéry HairTry pro vlasy s každým typem pórovitosti

0 0 4 min
Seznamte se s kondicionéry HairTry pro vlasy s každým typem pórovitosti
Kosmetické značky
0 0 4 min

Obsah

  Ve světě plném znečištění, proměnlivého počasí a nekonečných výzev každodenního stylingu čelí vaše vlasy náročným zkouškám. A právě tyto situace si žádají kondicionéry, se kterými přichází HairTry! Vlastní značka Cosibelly představuje 3 nové kondicionéry pro vlasy všech typů pórovitosti. Čtěte dále a vyberte si tu, která vašim vlasům sedne nejvíc!

  HairTry a ekologie – záleží na tom!

  Značka sází na ekologii. Nádoba kondicionéru je z 98% vyrobena z rPET, což je sama o sobě velkým plusem pro naši Planetu. A ještě větším bonusem je fakt, že že podporou této značky zároveň podporujete nadace Seedballs Kenya a ReSea Project, které se starají o naše krásné, ale velmi ohrožené životní prostředí.

  Objevte nadýchanost a lesk se „Shine (f)low” – Nový pomocník pro vlasy s nízkou pórovitostí!

  HairTry - Shine (f)low - Emolientowa Odżywka do Włosów Niskoporowatych

  HairTry – Shine (f)low – Kondicionér s emolienty pro vlasy s nízkou pórovitostí – 250 ml

  Přiznám se, že jako majitelka vlasů s nízkou pórovitostí vám o tomto produktu povím nejvíce. A hned na začátek uvedu, že má speciální místo v mé koupelně, od první chvilky, kdy jsem ho mohla vyzkoušet! Je úžasný a good hair day mám každý den 🙂

  Čím jsou charakteristické vlasy s nízkou pórovitostí?

  Tyto vlasy mají kutikuly, které těsně přiléhají k vlasové kůře, tím pádem je pro ně obtížnější proces hydratace, zároveň – což je plus – udržují hydrataci déle ve své struktuře. I když se na první pohled může zdát, že jsou zdravé, často jim může chybět lesk a pružnost. Proto je tak důležité, aby tomuto typu vlasů bylo dopřáno správné množství složek, které je vyživí, ale zároveň nezatíží. 

  Proč „Shine (f)low”?

  Čím to, že „Shine (f)low” tak trochu předbíhá jiné produkty? Jsou to klíčové složky, jako je olej z baobabu a másla, které jsou známé tím, že umí skvěle hydratovat, regenerovat, ale vlasy zároveň nezatěžují. Výjimečnost tohoto kondicionéru spočívá také v tom, že krásně zdůrazní lesk vlasů, které tak vypadají zdravější a pružnější.

  Jak používat Shine (f)low?

  Osobně se mi líbí jeho všestrannost! Lze ho používat jako klasický kondicionér, tedy na umyté a vlhké vlasy, ale někdy ho v minimálním množství používám i jako kondicionér bez oplachování (moje vlasy to zbožňují!). Je důležité produkt pečlivě nanést a nepřehnat to s množstvím – méně, je někdy více!

  HairTry – Shine Brightly: must-have pro vlasy s vysokou pórovitostí

  HairTry - Shine Brightly - Emolientowa Odżywka do Włosów Wysokoporowatych

  HairTry – Shine Brightly – Kondicionér s emolienty pro vlasy s vysokou pórovitostí – 250 ml

  Pokud máte vlasy s vysokou pórovitostí – něco pro vás máme! Určitě vyzkoušejte kondicionér „Shine Brightly” od HairTry!

  Čím jsou typické vlasy s vysokou pórovitostí?

  Tento typ vlasů je obvykle snadné poznat díky určitým typickým vlastnostem a někdy mohou být v každodenní péči tak trochu výzvou. Mají schopnost rychle absorbovat vodu a kosmetické produkty, nicméně stejně tak rychle o hydrataci mohou přijít. Tyto vlasy mají zvednuté kutikuly, takže jsou přirozeně více propustnější. I proto jsou často suché, mají sklony k lámání a mohou být na nich typicky viditelné poškození, jako jsou třeba rozdvojené konečky.

  Proč Shine Brightly?

  Určitě vás zajímá, čím je kondicionér Shine Brightly tak výjimečný. To vše díky úžasným olejům, které se zde skrývají. Olej ze semínek vodního melounu, světlice barvířské a brutnáku lékařského umí doslova kouzla. Mají zvláčňující (emolientové) účinky, které jsou pro velmi porézní vlasy nezbytné!

  Vlasy s vysokou pórovitostí potřebují hydrataci a zároveň složky, které jim dodají zdravý lesk a hluboké vyhlazení. Shine Brightly poskytují podporu, kterou si tyto vlasy žádají – bez zatížení, s lehkostí a přírodním leskem.

  HairTry – Like a Diamond – volba pro vlasy se střední pórovitostí

  HairTry - Like A Diamond - Emolientowa Odżywka do Włosów Średnioporowatych

  HairTry – Like A Diamond – Kondicionér s emolienty pro vlasy se střední pórovitostí – 250 ml

  Pokud máte vlasy se střední pórovitosti – něco pro vás mám! Vyzkoušejte kondcionér„Shine Brightly” od HairTry!

  Čím jsou typické vlasy se střední pórovitostí?

  Tento typ vlasů se nejčastěji vyskytuje u majitelů vlnitých vlasů. Tento typ pórovitosti však mohou mít i lidé s rovnými vlasy, kteří si je často barví. Vyznačují se především náchylností k lámání, které se projevuje roztřepenými konečky. Pod vlivem vlhkosti se tento typ vlasu často čepýří a přirozené sušení po mytí může trvat až několik hodin.

  Mám velikou radost, že mohu představit skvělý tip v péči o vlasy, o kterém se chci zmínit také na našem blogu. Poznejte „Like a Diamond” od Hairtry! Olej z baobabu a cupuacu máslo jsou speciálně vybrané složky, které společně s dalšími složkami v tomto produktu dodají vlasům potřebné živiny a zároveň je nezatíží. Výsledek? Vlasy jsou výrazně hladké a lesknou se jako diamant. Efekt jako od kadeřníka! S Like a Diamond” si můžete vybrat: používejte jako oplachovací kondicionér nebo jako leave-in, dopřejte svým vlasům to, co právě potřebují. Ať produkt použijete na mokré či suché vlasy, efekt uvidíte v obou případech – a okolí si toho všimne taky 🙂

  A pokud stále váháte, jaký produkt bude pro Vaše vlasy nejlepší, napište nám na náš e-mail: objednavky@cosibella.cz Naše kosmetoložky Vám s výběrem produktu na míru pomohou! A v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat také na našem FacebookuInstagramu nebo telefonním čísle +420 597 010 522.

  Líbil se vám tento článek?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments