Šampony HairTry – pečujte o vlasy s rozumem!

0 0 5 min
Šampony HairTry – pečujte o vlasy s rozumem!
Kosmetické značky
0 0 5 min

Obsah

  Když se řekne „péče o vlasy“, vybaví se nám vlasy jako takové. Ale co pokožka hlavy? Značka HairTry, vytvořená týmem Cosibella, na tento důležitý aspekt upozorňuje svým mottem: „Péče o vlasy s rozumem.“ A rozum, to je přece hlava. 🙂 Díky tomuto holistickému přístupu vznikly šampony, které se soustředí na konkrétní problémy pokožky hlavy bez ohledu na náš věk nebo pohlaví. To, co dělá HairTry výjimečným, je kombinace znalostí a vědomostí trichologů a vášně a zapálení pro věc samotných tvůrců. Přípravky této značky Vám zajistí profesionální výsledky bez toho, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova.

  Jak HairTry pečuje o životní prostředí?

  Nezapomínáme ani na naši planetu. Šampony jsme naplnili do ekologických obalů vyrobených z 98 % z materiálu rPET, díky čemuž značka nezapomíná ani na životní prostředí.

  Ale to pořád není vše! Pokud se pro HairTry rozhodnete, budete pečovat nejen o své vlasy, ale také o naši planetu. Značka se aktivně podílí na čištění moří a oceánů ve spolupráci s Ocean Waste Plastic. A navíc koupí jakéhokoliv produktu HairTry podpoříte nadaci SeedBalls Kenya, která se snaží o znovuzalesnění oblastí zničených lidskou činností. Prohlédněte si celou nabídku značky HairTry, najděte si ideální produkt přesně pro sebe a pečujte o dobro naší planety spolu s námi!

  Jak si vybrat šampon pro pokožku hlavy?

  Každý z nás má jinou strukturu vlasů a pokožku hlavy, proto je důležité, abyste si vybrali produkt přizpůsobený Vašim individuálním potřebám. Pokud máte matné, na dotek drsné vlasy zbavené elasticity, znamená to, že potřebují pořádnou dávku hydratace. V tomto případě si vyberte hydratační šampon, který poskytne vlasům potřebné složky a vrátí jim přirozený lesk. Pokud se Vaše pokožka hlavy rychle mastí a vlasům už druhý den po umytí chybí svěžest, vyzkoušejte čisticí šampon, který vyrovná sekreci kožního mazu a prodlouží svěžest vlasů. A nebo pokud bojujete s lupy, citlivou nebo podrážděnou pokožkou hlavy, podívejte se na šampon s obsahem enzymů. Díky svým vlastnostem odstraňuje odumřelé kožní buňky, hloubkově čistí a zklidňuje podráždění. Výběrem správného šamponu si zajistíte krásné vlasy, ale především zdravou pokožku hlavy.

  HairTry - Take Off The Sebum - Čisticí šampon

  HairTry – Take Off The Sebum – Čisticí šampon

  Mastící se pokožka hlavy a splihlé vlasy jsou problém, se kterým je často těžké bojovat. Díky čisticímu šamponu HairTry – Take Off The Sebum není tato výzva ale nepřekonatelná. Tento šampon nejen, že hloubkově čistí, ale výrazně prodlužuje svěžest vlasů a dodává jim objem. Má gelovou konzistenci, která se příjemně roztírá a vytváří bohatou pěnu. Ale nejde jen o účinnost mytí – jde o celou filozofii vlasové péče.

  Složky jako 1% Fruit Vinegar a 2% POLYPLANT A/S účinně odstraňují nečistoty a zároveň pečují o kožní mikrobiom a minimalizují maštění. Tento produkt je charakteristickou podstatou holistického přístupu k péči – kombinace důkladného čištění s péčí o pokožku hlavy a vlasy. Jemná osvěžující vůně přípravku navíc udělá z obyčejného každodenního mytí vlasů relaxační zážitek.

  Pokud potřebujete dodat Vašim vlasům lehkost, objem a prodloužit jejich svěžest, HairTry – Take Off The Sebum je značka ideál. Bez ohledu na to, zda jsou Vaše vlasy vystaveny častému stylingu, nebo se prostě jenom mastí, tento šampon 100% splní Vaše očekávání.

  HairTry - Feel The NMF - Hydratační šampon

  HairTry – Feel The NMF – Hydratační šampon

  Přemýšlíte, jak v jednom kroku důkladně očistit pokožku hlavy a zároveň poskytnout Vašim vlasům dostatečnou hydrataci? Odpověď se nachází v šamponu HairTry – Feel The NMF. Ideální volba pro každého člena domácnosti. Gelová konzistence šamponu úžasně pění, díky čemuž je aplikace nejen účinná, ale zároveň velmi příjemná.

  Nejedná se ale o obyčejný šampon. Díky obsaženým složkám jako 1% MOISTURIZING FACTOR a POLYPLANT MOISTURIZING získávají vlasy rovnováhu, jsou vyživené, lehké a plné objemu. Obsažený panthenol zklidňuje pokožku hlavy a redukuje pocit suchosti a nepříjemného stažení. Svěží, lehce ovocná vůně bude zaslouženou chvílí relaxu!

  Pokud toužíte po čistých, hloubkově hydratovaných a zdravých vlasech, sáhněte po HairTry – Feel The NMF. Správná volba pro suché, kudrnaté a dehydratované vlasy.

  HairTry - Date With Exfoliate - Enzymatický šampon

  HairTry – Date With Exfoliate – Enzymatický šampon

  Jedná se o speciální přípravek, který kombinuje působení šamponu a peelingu na pokožku hlavy. Pokud nemáte čas na pravidelný peeling pokožky hlavy nebo na něj jednoduše zapomínáte, bude pro vás tento produkt ideálním řešením. Účinně čistí pokožku hlavy, jemně odlupuje odumřelé kožní buňky a pomáhá prodloužit svěžest. Navíc jsou po použití vlasy nadýchané přímo u kořínků, zvětšuje jejich objem a pomáhá bojovat proti lupům. Za exfoliační účinky je zodpovědný enzym získaný z fíků (ficin), který je nejsilnější ze všech enzymů.

  Samotná aplikace šamponu je velmi příjemná. Má gelovou konzistenci, vytváří krémovou, hustou pěnu a příjemně lehce parfémově voní. Může se pochlubit zajímavým objemem,neboť balení má celých 500 ml a frekvence používání by neměla přesáhnout jedno použití týdně. Tento enzymatický šampon se bezpochyby ve vaší koupelně zabydlí na dlouhou dobu.

  Pokud však chcete mít po ruce praktické balení, které si můžete snadno vzít s sebou na cesty, nebo rádi často měníte a testujete vlasové produkty, značka HairTry myslí také na vás! V jejím portfoliu nově najdete verzi tohoto enzymového šamponu s objemem 250 ml – už nyní si doplňte zásoby o tento produkt.


  Doufám, že Vám tento článek svým způsobem pomohl a inspiroval Vás k péči o své tělo i duši. Doporučuji zavést také podpůrné metody, které Vám pomohou zbavit se stresu a nahromaděného napětí.

  A jestli stále váháte, jaký produkt bude pro Vaši pokožku nejlepší, napište nám na náš e-mail: objednavky@cosibella.cz Naše kosmetoložky Vám s výběrem produktu na míru pomohou!

  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat také na našem facebookuinstagramu nebo telefonním čísle +420 597 010 522.

  Líbil se vám tento článek?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments