SkinTra – Creamy Happiness – sbohem vráskám, nedokonalostem a pigmentovým skvrnám!

0 0 4 min
SkinTra – Creamy Happiness – sbohem vráskám, nedokonalostem a pigmentovým skvrnám!
SkinTra
0 0 4 min

Obsah

  Další vydání retinalu od značky SkinTra, tentokrát s koncentrací 0,1 % a ve formě emulze pro všechny typy pleti. Pokud se potýkáte s vráskami, rozšířenými póry a nedokonalostmi nebo se chcete zbavit pigmentových skvrn a začít s anti-aging péčí – je to kosmetický přípravek přesně pro vás. Přečtěte si příspěvek a zjistěte více o našem novém hitu.

  Emulze Creamy Happiness – co je na ní tak výjimečného?

  Tato emulze se vyznačuje jedinečným složením. Je založena na moderním řešení v kosmetice, kterým je retinal zapuštěný do cyklodextrinů. Navíc je obohacen o další účinné složky, jako je ektoin a sacharidovou izomerázu, které tvoří silně hydratační kombinaci. Podporují také regeneraci pleti, zklidňují podráždění a posilují hydrolipidovou bariéru, takže pleť je odolnější vůči vnějším vlivům.

  Retinal v cyklodextrinech – co to znamená?

  Účinná látka (retinal) je uzavřena v komplexním cyklodextrinu, takže je stabilnější a účinnější než tradičně využívané způsoby. Tato nejmodernější technologie funguje na principu pomalého a postupného uvolňování retinalu, což minimalizuje riziko podráždění, ke kterému u retinoidů často dochází, zejména při nesprávném použití.

  Vlastnosti emulze SkinTra – Creamy Happiness

  Jak napovídá samotný název, produkt má konzistenci lehké nemastné emulze, která se dobře vstřebává do pleti. Co vás možná překvapí, je jeho barva – díky obsahu retinalu je žlutý. Hrozí proto riziko potřísnění světlého ložního prádla, zejména pokud jdete spát bezprostředně po aplikaci přípravku, proto je vhodné při aplikaci pro jistotu nosit povlaky na polštáře tmavší barvy.

  Pro koho je určen produkt SkinTra – Creamy Happiness?

  Tento kosmetický přípravek je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té citlivé. Ideální řešení pro ty, kteří řeší první známky stárnutí, ale také pro všechny, kteří mají pokročilejší potřeby v boji proti stárnutí. Kromě toho dokonale vyhovuje potřebám lidí s aknózní pletí, rozšířenými póry a pleti s pigmentovými skvrnami.

  Efekty používání

  U retinalu, stejně jako u většiny účinných látek, je třeba nějaký čas, abyste viděli změny. Při jeho pravidelném a důsledném používání si toho však určitě všimnete:

  Jak správně používat Creamy Happiness?

  U retinoidů je důležité, abyste je do péče o pleť zaváděli postupně. Začněte s používáním emulze dvakrát týdně při večerní péči a postupem času frekvenci zvyšujte.

  Jak správně produkt aplikovat?

  1. Odličte se a očistěte pleť čistícím gelem/pěnou.
  2. Počkejte, až pleť bude zcela suchá.
  3. Aplikujte malé množství emulze na obličej (můžete také aplikovat na krk a výstřih).
  4. Vyčkejte 30-40 minut a podle potřeby můžete aplikovat hydratační krém.
  5. Během dne vždy používejte ochranu proti slunci SPF50.

  S čím produkt nepoužívat?

  Během používání se vyhněte přímé aplikaci dalších kosmetických přípravků se silnými účinnými látkami, jako jsou vysoké koncentrace vitamínu C, AHA a BHA kyseliny nebo jiné formy retinolu, po emulzi. Tato kombinace může vést k podráždění, poškození hydrolipidové bariéry, zarudnutí a výskytu nedokonalostí.

  Retinal – přináší řešení na mnoho problémů s pletí

  Pokud potřebujete kosmetický produkt, který vám pomůže vypořádat se s některým z nedostatků popsaných v tomto článku, tato emulze na ně může působit mnoha způsoby. Retinal je velmi dobře prozkoumaná složka s vysokou účinností – pokud tedy chcete jisté výsledky, můžete jí důvěřovat.Pokud potřebujete individuální konzultaci nebo pomoc s výběrem vhodného produktu, napište nám na náš e-mail: objednavky@cosibella.cz. Naše kosmetoložky Vám s výběrem produktu na míru pomohou! A v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat také na našem facebooku, instagramu nebo telefonním čísle +420 597 010 522.

  Líbil se vám tento článek?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments