SkinTra – Čisticí gel s glukosidy – proč byste ho měli zařadit do své pečující rutiny?

0 0 5 min
SkinTra – Čisticí gel s glukosidy – proč byste ho měli zařadit do své pečující rutiny?
Kosmetické značky
0 0 5 min

Obsah

  Doteď v celém sortimentu značky Skintra chyběl pouze čisticí gel, abychom Vám mohli doporučit kompletní péči jedné značky. To už je ale pouhou minulostí! Vyzkoušejte novinku – Čisticí gel s glukosidy, který je ideální pro ranní i večerní mytí obličeje. Proč tento produkt doporučujeme? A co vlastně obsahuje? Vše se dočtete v tomto článku!

  Proč je každodenní čištění pleti tak důležité?

  SkinTra - Wash It Off - Glukozydowy Żel Oczyszczający

  Každý den se na naší pokožce usazují nečistoty jak z okolního prostředí, tak i takové, které vytváří sama pokožka – např. kožní maz. Přestavte si, že byste nanášeli další a další vrstvy pečující kosmetiky a make-upu, aniž byste pleť předtím dostatečně očistili. Vytvořili byste ideální prostředí pro kožní choroby, akné, černé tečky a alergie. Proto jsou čisticí gely na obličej tak důležité! Zároveň s celým Cosibella týmem doporučujeme dvoufázové čištění pleti.

  Jaké složky najdete ve složení čisticího gelu SkinTra?

  Funkce a nejdůležitější vlastnosti čisticího gelu s glukosidy

  Aplikace a používání gelu

  Adekvátní množství gelu naneste do vlhkých dlaní a důkladně zpěňte. Hustou pěnu následně aplikujte na celý obličej a oční okolí, vmasírujte až do odstranění nečistot a nakonec opláchněte vlažnou vodou. Používejte ráno a večer.

  První použití – moje dojmy

  Začnu od vizuální stránky produktu – na poličce v koupelně vypadá hezky. Lahvička z hnědého skla je elegantní a zároveň ekologická. Za druhé – gel je opravdu hustý a při aplikaci neprotéká skrz prsty, díky čemuž neplýtváte zbytečně produktem. Úžasně pění! A to mě opravdu překvapilo. Poslední dobou jsem narazila pouze na mycí gely, které pěnily málo, a proto jsem je musela nanášet ve velkém množství, abych pokožku ráno a večer důkladně očistila.

  Dojmy po delším používání

  Mám smíšený typ pleti, který je momentálně spíše suchý. Myslím si ale, že tento čisticí gel na obličej bude vhodný pro všechny typy pleti, včetně mastné nebo citlivé. Jak už jsem zmínila, stále mě překvapuje jeho hustota a pěnivost, protože opravdu DLOUHO vydrží. Používám ho už 3 týdny a z lahvičky skoro nic neubylo. A to je součástí mé každodenní péče o pleť! Zkusila jsem ho použít pro 1. i 2. fázi čištění pleti a osvědčil se dokonale! Stačily dvě pumpičky přípravku, aby odlíčil silný make-up z očí i obličeje v rámci 1. fáze a zároveň důkladně dočistil pleť v 2. fázi čištění. Používám ho jak v ranní, tak i večerní péči o pleť. Myslím, že si tento univerzální produkt zamilují ženy i muži s jakýmkoliv typem pleti. Co se týče čisticích gelů na obličej – tento zařazuji mezi své oblíbence!

  A pokud potřebujete individuální konzultaci nebo pomoc s výběrem vhodného produktu, napište nám na náš e-mail: objednavky@cosibella.cz Naše kosmetoložky Vám s výběrem produktu na míru pomohou!

  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat také na našem facebookuinstagramu nebo telefonním čísle +420 597 010 522.

  Líbil se vám tento článek?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments