Innisfree

Množství produktů: 48

Innisfree je korejská značka kosmetiky, jejíž název je inspirován básní „The Lake Isle of Innisfree", která pojednává o tichu a přírodě. Řada vysoce kvalitních složek obsažených v produktech Innisfree pochází z ostrova Jeju. Zvláštní uznání si zaslouží závazek značky k ekologickým kampaním a péči o životní prostředí. Určitě si pečující a dekorativní kosmetiku z nabídky této značky prohlédněte!

Počet produktů: 30/48

PŮVOD

Innisfree je korejská kosmetická značka založená v roce 2000.

PRODUKTY

Značka nabízí přírodní kosmetiku pro péči o obličej a dekorativní kosmetické přípravky.

ZAJÍMAVOST

Název značky je inspirován básní WB Yeatse The Lake Isle of Innisfree, která hovoří o míru a přírodě.

Značka hovoří o Innisfree jako o ostrově, kde příroda, zdraví a krása existují v harmonii. Navazuje na korejský ostrov Čedžu, ze kterého se získávají vysoce kvalitní suroviny pro výrobu kosmetiky.

Logo značky a sytý odstín zelené jsou inspirovány lesem Bija na ostrově. Odráží obraz moderní značky a její oddanost přírodě.

Innisfree je první přírodní značka v Koreji, která se stará o životní prostředí a vybízí k tomu své zákazníky. Podílí se na mnoha ekologických kampaních, mimo jiné od roku 2003 podporuje recyklaci a opětovné využití použitých lahví, obalů a tašek. Do června 2019 vysadila značka přes 138 000 stromů, zejména v Asii a USA.

pixel