Vlasová obnova

Jak vypadá vědomá a úplná péče o vlasy? Nejprve se zaměřte na vhodný šampon pro Vaší pokožku hlavy. Je základem čištění a správné péče. Jak si ale vybrat ten správný? Pokud se stane, že šampon není vhodný pro vlasy, nebo spíše pro pokožku hlavy, můžete narazit na problém se suchou pokožkou nebo naopak s nadměrným vylučováním kožního mazu. Dalším krokem je pravidelná exfoliace, která Vaší péči přináší mnoho výhod. Posiluje a čistí, dodává vlasům objem, reguluje produkci kožního mazu a zabraňuje rozmnožování bakterií. Dalším důležitým prvkem je vlasový aplikátor. Při správném výběru stimuluje růst vlasů, reguluje kožní maz a eliminuje lupy. Vlasové aplikátory v kombinaci s peelingem působí skvěle. Výsledkem jsou krásné, lesklé, husté vlasy a zdravá pokožka hlavy.

Nicméně. Abyste si mohli vybrat tu správnou kosmetiku, musíte znát svoji pórovitost vlasů. Vlasy s nízkou pórovitostí jsou volné, rovné, splývavé a často postrádají objem. Vlasy se střední pórovitostí jsou často kudrnaté a zvlněné. Vlasy s vysokou pórovitostí jsou obvykle poškozené, suché a kudrnaté. Pokud již znáte svoji pórovitost vlasů, je načase vybrat správné produkty a vytvořit si rutinu na základě těchto informací. Tímto způsobem zjistíte, jaké přísady se Vašim vlasům líbí. Při sladění péče o vlasy je velmi důležité vyvážit PEH a správně upravit pečující proteiny, změkčovadla a zvlhčovadla. Jakmile si vyberete peeling, šampon, masku a kondicionér, ponořte se do tajemství mastnoty vlasů. Zjistěte, které oleje Vám vyhovují a jaké typy olejů jsou pro Vaše vlasy ideální. Přečtěte si blogové články a dozvíte se o výhodách vědomé péče o vlasy již dnes!
 

Vlasový šampon - jak si vybrat ten nejlepší?

Šampony pro poškozené vlasy? Nebo né na vlasy, ale na suchou nebo mastnou pokožku hlavy? V tomto příspěvku se dozvíte, jak správně umýt pokožku hlavy nebo co způsobuje svědění pokožky. Dále zde najdete seznam nejlepších šamponů, které byly rozdělené do kategorií podle problému, který Vás trápí.

Mastné vlasy a jak tomu zabránit?

Mastné vlasy u kořínků jsou problémem, který postihuje mnoho lidí. Je velmi možné, že je to důsledek hormonů, přesněji řečeno hormonálního narušení. Klíčem je najít a diagnostikovat problém a dalším krokem kromě léčby je výběr správného šamponu pro mastné vlasy, respektive pokožku hlavy. Jak to udělat? Jak zjistit příčinu a jaký šampon zvolit? V tomto příspěvku zjistíte více!

Rovnováha PEH v kostce

Rovnováha PEH má obrovský vliv na stav našich vlasů. Právě správný výběr kosmetiky s bílkovinami, změkčovadly a zvlhčovadly nám pomůže dosáhnout nejlepších výsledků v péči o vlasy. Co se tedy může stát, když je rovnováha PEH narušená?

Zjistěte, jakou máte pórovitost vlasů!

Pórovitost vlasů je jednoduše řešeno míra, do jaké jsou kutikuly (vlasové části) od sebe oddělené. Proč je tak důležité znát pórovitost svých vlasů? Za prvé proto, že na základě této skutečnosti by se měla vyvíjet naše péče. Pokud navzdory používání drahé a kvalitní kosmetiky jste nezaznamenali žádné zlepšení kvality Vašich vlasů, problém může spočívat ve špatném výběru péče. V dnešním příspěvku se dozvíte, jaké typy pórovitosti mají Vaše vlasy a jak o ně pečovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel