SkinTra – Hug Your Skin – to je účinné a šetrné čištění pleti!

2 0 5 min
SkinTra – Hug Your Skin – to je účinné a šetrné čištění pleti!
Kosmetické značky
2 0 5 min

Obsah

  Před nedávnem vypustila SkinTra do kosmetického světa čisticí gel, nyní přichází s čisticí emulzí! Už jsem se nemohla dočkat, až budu tento produkt testovat a těším se, až se s Vámi budu moci podělit o své dojmy po prvním použití i delším používání. Pokud vás zajímá, jak SkinTra v mých očích dopadla, určitě čtěte dále!

  Jemné čištění pleti je základ

  https://cosibella.pl/product-pol-18223-SkinTra-Hug-Your-Skin-Delikatna-Emulsja-Myjaca-200ml.html

  Emulze Hug Your Skin – to je účinné čištění, jemnost a péče o pleť v jednom. Složení bylo vytvořeno tak, aby šetrně, ale účinně odstraňovalo nečistoty, zbytky make-upu a přebytečný kožní maz a zároveň pečovalo o hydrolipidovou bariéru pokožky.

  Je emulze vhodná pro všechny typy pleti?

  Přípravek je ideální pro všechny typy pleti: od mastné, přes smíšenou až po suchou a citlivou pleť. Dokonce i pro dehydratovanou a podrážděnou pokožku, protože díky obsaženým jemným mycím látkám jemně odstraňuje nečistoty, aniž by způsobovala nepříjemné pálení, začervenání nebo stažení.

  Jaké aktivní látky najdeme ve složení emulze?

  Kromě jemných mycích látek obsahuje emulze ještě skvalan a olej z hroznových jader, které dokonale hydratují a regenerují. Působí synergicky, díky čemuž zajišťují dostatečnou úroveň hydratace a výživy. Pentavitin (přírodní sacharidový komplex) také hloubkově hydratuje a zároveň chrání pleť před vysoušením a zanechává ji měkkou a pružnou na dlouhou dobu.

  Jemné čištění pleti ale není vše. Složení přípravku bylo obohaceno také o allantoin, který je známý pro své zklidňující a regenerační vlastnosti. Allantoin zmírňuje podráždění, urychluje proces regenerace a zanechává pokožku měkkou a hladkou na dotek. Díky tomu emulze nejen účinně čistí, ale má také pečující vlastnosti. Zanechává pokožku zdravou, prozářenou a připravenou na další kroky péče.

  Konzistence a pocit na pleti

  Máte emulzi spojenou s mastnou, nepříjemnou konzistencí, po které zůstává na pleti znatelný film a pleť není pocitově dostatečně čistá? Tak to je minulostí! Jemná, krémová textura se snadno roztírá a umožňuje příjemně a komfortně zbavit pleť nečistot. Jedná se spíše o konzistenci mléka, které dokonale odstraňuje veškeré nečistoty nahromaděné na pleti během celého dne nebo noci a zároveň zanechává pokožku hydratovanou a měkkou, nikoli však mastnou.

  Jak emulze pečuje o ochrannou bariéru pokožky?

  Skvalan a olej z hroznových jader jsou cenné složky, které mají klíčový význam pro posílení hydrolipidové bariéry. Hydrolipidová vrstva je nejdůležitější, co se týče péče o pleť! Zabraňuje ztrátě vody z pokožky, udržuje pleť hydratovanou a zachovává její elasticitu. Skvalan je přirozenou součástí naší pokožky a díky tomu, že ho pleti poskytnete dodatečně, zajistíte jí intenzivní hydrataci a ochranu. Olej z hroznových jader je bohatým zdrojem antioxidantů a mastných kyselin, které nejen, že posilují lipidovou bariéru pokožky, ale zároveň změkčují a vyhlazují.

  Bezpečnost a komfort používání

  Přirozené pH je nejdůležitějším aspektem pokožky. Složení emulze bylo vyvinuto tak, aby přirozené pH podporovalo a nenarušovalo jeho rovnováhu. A já to říkám pořád – díky jemným mycím emulzím už nemusíte používat tonikum. Můžete ho do své pečující rutiny samozřejmě zařadit (obsahuje další cenné aktivní látky), ale není to must-have přípravek. Vaše pleť jistě ocení, že pečujete o její ochrannou bariéru i během procesu mytí!

  Jemná pro oční okolí

  Mycí emulze SkinTra – Hug Your Skin je přípravek, který můžete bez obav použít k čištění celého obličeje, včetně citlivého okolí očí. Díky své jemné konzistenci a pečlivě vybraným látkám nezpůsobuje nepříjemné stažení, nevysušuje a nevytváří tzv. mlhu v očích. 🙂

  Jak emulzi používat?

  Emulzi naneste na navlhčenou pokožku obličeje, jemně vmasírujte až do odstranění všech nečistot a nakonec důkladně opláchněte vlažnou vodou. Emulze je vhodná pro každodenní použití, a to jak ráno, tak i večer. Já jsem ji ocenila zejména v ranní pečující rutině, protože ráno preferuji jemné čištění, naopak večer používám o trochu silnější přípravky. A pokud je Vaše líčení spíše jemné, emulze poslouží také jako skvělý odličovač!

  Pro koho je emulze SkinTra – Hug Your Skin vhodná?

  Tak jak už jsem výše zmínila – pro všechny! Zaměřím se ale na konkrétní kožní problémy, pro které bude emulze nenahraditelná!

  1. Pro citlivou pleť

  Citlivá pleť je mimořádně jemná a reaguje na nejrůznější faktory, a to i kosmetické produkty. Emulze Hug Your Skin je ideální volbou pro citlivou pleť, protože její obsažené jemné mycí látky nezpůsobují podráždění. Díky tomu můžete i citlivé pleti poskytnout účinné čištění bez podráždění nebo vzniku alergických reakcí.

  2. Pro suchou a vysušenou pokožku

  Suchá pleť je často zbavená potřebné vlhkosti a lipidů, což vede k pocitu suchosti a drsnosti. V emulzi obsažený skvalan a olej z hroznových jader intenzivně hydratují a posilují hydrolipidovou bariéru. Díky tomu emulze navrací suché pleti tolik potřebnou hydrataci a pružnost.

  3. Pro podrážděnou pleť

  Pokožka se sklonem k podráždění vyžaduje speciální pozornost a péči pouze pomocí jemných složek. Emulze Hug Your Skin působí šetrně, nezpůsobuje podráždění ani zarudnutí. Složky jako allantoin zklidňují podráždění, a Pentavitin hydratuje, redukuje suchost a poskytuje úlevu podrážděné pleti.

  4. Pro pleť v průběhu ošetření pomocí kyselin nebo retinoidů

  Pokud je Vaše pleť vystavena účinkům kyselin nebo retinoidů, může být vysušená, loupat se nebo mít sklon k podráždění. Emulze Hug Your Skin je ideální spojenec v průběhu této pečující kúry. Její jemné působení a hydratační složení pomáhá minimalizovat vedlejší efekty tohoto typu ošetření a zároveň účinně odstraňuje veškeré nečistoty.

  Můj dojem – po prvním i několikatýdenním používání

  Emulze nepatří zrovna mezi můj oblíbený typ produktu, proto jsem k ní přistupovala skepticky a nebyla jsem touto novinkou zrovna nadšená. Ale nemohla jsem se více mýlit! Emulzi jsem si opravdu zamilovala, používám ji v každodenní, ranní péči o pleť a moje pokožka po použití konečně nereaguje stažením, pálením nebo svěděním jako v případě jiných, silných mycích přípravků. Má hodně tekutou, mléčnou konzistenci, ale neprotéká skrz prsty. Dobře se roztírá a zanechává pocit opravdu čisté pleti. Při delším používání jsem nezaznamenala žádné negativní efekty. Z těch méně důležitých, ale pro oko lahodících vlastností mohu zmínit krásnou, hnědou skleněnou lahvičku a praktickou pumpičku. SkinTra – Hug Your Skin je ideální produkt, protože je opravdu účinný a zároveň vypadá v koupelně efektně. 🙂

  Pokud máte jakékoliv dotazy, napište nám na náš e-mail: objednavky@cosibella.cz nebo nás kontaktujte na našem facebookuinstagramu nebo telefonním čísle +420 597 010 522.

  Líbil se vám tento článek?

  2
  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments