Peče o pleť

Akné na zádech a v dekoltu –⁠ jak s ním bojovat? Doporučené produkty

Akné na zádech a v dekoltu jde často ruku v ruce s akné na obličeji. Protože je ale akné na obličeji více viditelné, věnujeme mu větší pozornost i péči. Přesto, že akné na těle není tolik viditelné, neměli bychom na něj zapomínat. Je dobré vědět, jaké jsou příčiny jeho vzniku a jak s ním bojovat. Přečtěte si článek a zjistěte, jak se zbavit akné na zádech a v dekoltu!

Nejlepší tělové peelingy

Peeling na tělo je MUST HAVE, pokud chcete, aby Vaše pokožka byla hladká, pevná, bez podráždění po holení a bez efektu „jahodových nohou“. Dokonale odstraňuje odumřelé kožní buňky, vyhlazuje a usnadňuje pronikání účinných látek z nanesených balzámů nebo másel do pokožky těla. Přečtěte si článek a poznejte nejlepší tělové peelingy!

Jak se holit bez podráždění?

Jaro a léto jsou obdobím odhalených nohou, proto většina z nás touží po hladké pokožce. Jak se ale vyhnout podráždění? Přečtěte si, jak dosáhnout krásně hladké pokožky a čemu se při holení naopak vyhnout. Poznejte vhodné produkty a naučte se holit bez podráždění.

Jíly – jak je používat? Druhy kosmetických jílů

Jíl je cenným zdrojem mikro- a makroprvků, a je proto vhodný v péči o mastnou a smíšenou pleť. Ani suchá a citlivá pleť ale nemusí na účinky jílu zanevřít. Tato složka dokonale čistí a reguluje tvorbu kožního mazu. Pokud Vás zajímá jiné využití jílů nebo se chcete podívat na nejlepší produkty s jílem, přečtěte si tento článek a vyberte si vhodný produkt přímo pro Vás!

Péče o pokožku kolem očí

Pokožka pod očima je velmi často suchá, ochablá a objevují se na ní první vrásky. Znečištěné ovzduší nebo kouření výrazně urychlují proces stárnutí pokožky. Jak se tedy starat o pokožku kolem očí?

MASKNÉ - akné z roušky

Pandemie v mnoha ohledech změnila náš život. Bohužel, povinnost zakrývat si na veřejných místech ústa a nos má také vliv na naši pleť. Pokud se chcete dozvědět, jak pečovat o svou pokožku a co dělat, aby se vyhnout tvorbě tzv. maskné, určitě si přečtěte náš příspěvek.

TOP 10 Paula's Choice

Majitelkou značky je Paula Begoun, podnikatelka známá ve světě krásy. Paula klade velký důraz na bezpečnost výrobků a účinnost jejich použití, podporovanou výzkumem. Značka nepoužívá průhledné obaly, protože přísady obsažené v přípravcích snižují jejich účinnost pod vlivem UV záření. Uzavřeli také partnerství s TerraCycle za účelem recyklace všech použitých produktů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel