Peče o pleť

SkinTra - Guard Your Skin – vše, co o této esenci musíte vědět!

Pokud Vám záleží na zdravé a prozářené pleti, vyplatí se zajistit jí správnou ochranu. Antioxidanty zde hrají klíčovou roli – udržují pleť v dobré kondici a neutralizují škodlivé volné radikály. Jedním z produktů, který můžete ve Vaší každodenní péči používat, je Ochranná antioxidační esence GUARD YOUR SKIN.

Čištění mastné pleti. Jak o ni správně pečovat?

Mastná pleť se vyznačuje nadměrnou aktivitou mazových žláz. Přebytečná sekrece kožního mazu není jen kosmetickou vadou pleti – nesprávná péče může vést k ucpávání pórů, akné a dalším nedokonalostem pleti. Čištění mastné pleti je klíčovým krokem ve Vaší každodenní péči, protože pomáhá redukovat mastnotu, stahuje rozšířené póry a udržuje Vaši pleť zdravou a prozářenou.

Jak by měla vypadat základní péče o mastnou pleť?

Každý typ pleti vyžaduje speciálně sestavenou pečující rutinu. Mastná pleť je jedním z nejnáročnějších typů a v tomto článku vám představíme kosmetiku přesně pro její potřeby. Pokud se chcete naučit, jak správně pečovat o mastnou pleť krok za krokem, určitě si tento článek přečtěte!

Jak pečovat o suchou a normální pleť s kosmetikou SkinTra?

Jak pečovat o pleť, pokud je suchá nebo normální? Může se zdát, že tyto typy pleti nejsou tak komplikované jako např. mastná nebo aknózní pleť. Opak je ale pravdou. :) I suchá a normální pleť vyžadují exfoliaci, hydrataci a antioxidaci. Přečtěte si tento článek a dozvíte se, jak by správná péče o pleť mohla vypadat právě s produkty značky SkinTra.

Účinné čištění a odličování pleti – proč je tak důležité?

Základní pečující rutina by se měla skládat z 5 kroků: čištění, exfoliace, hydratace, ochrany a regenerace. Dnes se zaměříme na první krok. Správné, důkladné, účinné a zároveň jemné čištění a odličování pleti je jedním z nejdůležitějších kroků každodenní péče. Pokud se chcete dozvědět, jak si vyčistit pleť, aby se aktivní složky lépe vstřebaly, čtěte dále.

 

TOP 4 krémy proti akné

Chcete si pořídit nejlepší krém proti akné a nevíte jaký? Zajímá Vás, které složky se vyplatí hledat v krémech proti akné? Přečtěte si tento článek a vyberte si vhodný krém pro Vaši pleť. Představíme Vám konkrétní krémy, jejich finish a vůni a ukážeme Vám složky, které působí proti akné.

 

Akné na zádech a v dekoltu –⁠ jak s ním bojovat? Doporučené produkty

Akné na zádech a v dekoltu jde často ruku v ruce s akné na obličeji. Protože je ale akné na obličeji více viditelné, věnujeme mu větší pozornost i péči. Přesto, že akné na těle není tolik viditelné, neměli bychom na něj zapomínat. Je dobré vědět, jaké jsou příčiny jeho vzniku a jak s ním bojovat. Přečtěte si článek a zjistěte, jak se zbavit akné na zádech a v dekoltu!

Jíly – jak je používat? Druhy kosmetických jílů

Jíl je cenným zdrojem mikro- a makroprvků, a je proto vhodný v péči o mastnou a smíšenou pleť. Ani suchá a citlivá pleť ale nemusí na účinky jílu zanevřít. Tato složka dokonale čistí a reguluje tvorbu kožního mazu. Pokud Vás zajímá jiné využití jílů nebo se chcete podívat na nejlepší produkty s jílem, přečtěte si tento článek a vyberte si vhodný produkt přímo pro Vás!

Dvoufázové čištění pleti – naučte se, jak lépe odstranit make-up

Ani ta nejúčinnější péče o obličej nepřinese zázračné výsledky, pokud pleť není dobře vyčištěná. Čištěn by mělo být základním pilířem v péči o pleť. Zjístěte více o dvoufázovém čištění pleti! Podívejte se na účinné metody a také na nejlepší kosmetické produkty pro odstranění make-upu a čištění obličeje. Důkladně vyčištěná plet' je prvním krokem k dalším fázím péče.

Nejlepší péče proti vráskám

Vrásky jsou nedílnou součástí stárnutí pleti. Jejich vznik můžeme správnou péčí oddálit, ale vyhnout se jim nelze. Péče proti vráskám je založena na pár prvcích, které bychom si měli pamatovat již od útlého věku! Seznamte se s nejlepší kosmetikou na vrásky a také s tipy od kosmetičky, jak pečovat o pleť, aby vypadala co nejdéle mladě.

Péče o pokožku kolem očí

Pokožka pod očima je velmi často suchá, ochablá a objevují se na ní první vrásky. Znečištěné ovzduší nebo kouření výrazně urychlují proces stárnutí pokožky. Jak se tedy starat o pokožku kolem očí?

SkinTra - Účinná péče o smíšenou pleť

Smíšená pleť není jen o nadměrné produkci kožního mazu. Smíšená pokožka má také problémy s pupínky, tendencí k tvorbě černých teček a může být v některých oblastech suchá a dehydratovaná. Taková pokožka někdy vyžaduje jinou péči v oblasti T zóny a jinou mimo ní. Jak rozpoznat smíšenou pleť a jak o ni pečovat? Co dělat, aby byla péče levná a efektivní? Zjistěte co dělat, aby byla péče o pleť potěšením!

Akné a důvody jeho vzniku

Jaké jsou důvody vzniku akné? Jaké složky hledat v produktech a čeho se vyvarovat? Jaké produkty používat? Trápí Vás aknózní pleť? Nevadí, v tomto článku naleznete spoustu důležitých informací.

MASKNÉ - akné z roušky

Pandemie v mnoha ohledech změnila náš život. Bohužel, povinnost zakrývat si na veřejných místech ústa a nos má také vliv na naši pleť. Pokud se chcete dozvědět, jak pečovat o svou pokožku a co dělat, aby se vyhnout tvorbě tzv. maskné, určitě si přečtěte náš příspěvek.

Korejská péče o pleť

Tajemství krásy zkoumaly korejské ženy už od starověku. Usilovaly o perfektní vzhled „bezchybné pleti“, která se postupem času stala prvkem filozofie a kultury. V průběhu let se v Koreji objevilo mnoho nových inovativních přípravků bohatých na exotické výtažky, které pomáhají dosáhnout krásné a zdravé pleti. Většina z nás se o korejské péči o pleť a kosmetice dozvěděla relativně nedávno. Jejich popularita u nás vzrostla hlavně díky Charlotte Cho, která spočítala a vyzdvihla nejdůležitější korejskou kosmetiku vytvořila schéma známé jako „10 korejských kroků ke krásné pleti“, jež popsala ve své knize „Tajemství krásy Korejek“.
pixel