Jak pečovat o suchou a normální pleť s kosmetikou SkinTra?

0 0 5 min
Jak pečovat o suchou a normální pleť s kosmetikou SkinTra?
Kosmetické značky
0 0 5 min

Obsah

  JAK PEČOVAT O NORMÁLNÍ A SUCHOU PLEŤ?

  skintra

  Nevíte, jak pečovat o svou normální nebo suchou pleť? A víte, jak rozpoznat typ pleti? Určitě si přečtěte tento článek, ve kterém se dozvíte, jaká je Vaše pleť a jak se o ni správně starat. Pokud je Vaše pleť víceméně bezproblémová, nadměrně se nevysušuje nebo naopak nemastí a neobjevují se na ní pupínky či jiné nedokonalosti, jedná se spíše o normální pleť. Dnes Vám ukážeme, jak o ni můžete pečovat spolu s produkty značky SkinTra! Pokud je Vaše pleť po umytí nepříjemně stažená a svědí, objevují se na ní olupující se šupinky a veškeré krémy absorbuje doslova za pár sekund, jedná se o suchou pleť a i v tomto případě Vám článek může pomoci!

  NORMÁLNÍ A SUCHÁ PLEŤ – TO ZNAMENÁ JAKÁ? HLAVNÍ ZNAKY

  Co je typické pro normální pleť? Takový typ pleti zdánlivě nevyžaduje speciální péči. Znamená to ale, že jí nemusíme věnovat žádnou pozornost? Rozhodně ne! Každému typu pleti, pokud chceme, aby byla pleť zdravá a bezproblémová, musíme zajistit několik kroků: exfoliaci, hydrataci, antioxidaci a ochranu před slunečním zářením!. Péče o normální pleť bude snazší s kosmetikou SkinTra – přesvědčte se sami!

  Suchá pleť je neustále napnutá, objevují se suchá místa a zarudnutí, pleť je našedlá, mdlá a na dotek drsná. Původci těchto problémů může být několik – od genetické výbavy až po vlivy vnějšího okolí. Dnes Vám ale ukážeme, jak se o pleť správně starat. Víme dobře, jak náročná může být suchá pleť, a proto spěcháme na pomoc! Vytvořili jsme produkty, které Vám péči usnadní a navíc zlepší vzhled Vaší pleti!

  PÉČE O NORMÁLNÍ A SUCHOU PLEŤ S PRODUKTY ZNAČKY SKINTRA

  Nyní přichází ta nejzajímavější část. A to konkrétní produkty, které jsou vhodné pro péči o tyto typy pleti!. V některých aspektech se produkty pro suchou nebo normální pleť mohou lišit, ale kosmetika SkinTra má v nabídce výjimečné produkty pro všechny typy pleti!

  Čištění pleti

  V nabídce značky SkinTra přípravky na odličování a čištění obličeje (zatím) chybí, proto Vám pro 1. fázi čištění pleti doporučujeme odličovací másla nebo oleje. Vybírejte z jemných přípravků, které nevyžadují zbytečné tření a dráždění suché a normální pleti. Pro 2. fázi doporučujeme mycí gely nebo pěny, které jsou jemné a nenarušují hydrolipidovou bariéru pokožky.

  Péče o pleť – Everything Your Skin Will Love

  Co se týče tonizace pleti – nejedná se o nezbytný krok, a proto jej často vynecháváme. Ale! Existují výjimky. 🙂 Tonikum používejte v případě, že pleti chybí hydratace nebo jí chcete dopřát dodatečné aktivní složky bez toho, aniž byste ji zbytečně zatížili.

  SkinTra - Everything What Your Skin Will Love - Pečující tonikum s prebiotiky

  SkinTra – Everything What Your Skin Will Love – Pečující tonikum s prebiotiky

  Pokud máte suchou pleť, přípravek používejte jako tonikum; pokud je Váš typ pleti normální, přípravek může zastoupit funkci krému. Jak je to možné? Má opravdu lehkou konzistenci, ale velmi bohaté složení – díky tomu může fungovat jako krém, sérum nebo tonikum. Obsahuje lehké emolienty, které pečují o hydrolipidovou bariéru pokožky aniž by ji zbytečně zatěžovaly!. Složení bylo dále obohaceno o azeloglycin neboli derivát kyseliny azelaové, který je vhodný zejména pro pleť s pigmentovými skvrnami. Azeloglycin zároveň předchází vzniku nových pigmentových skvrn a reguluje sekreci kožního mazu. Pamatujete, že jsme na začátku zmiňovali antioxidaci? Ve složení tonika najdete antioxidanty ve formě vedlejšího produktu fermentace kvasinek a dále také niacinamid, který zklidňuje a urychluje proces hojení.

  SkinTra - Brightoner - Kyselinové tonikum 9 % pro celoroční použití

  SkinTra – Brightoner – Kyselinové tonikum 9 % pro celoroční použití

  V případě suché a normální pleti doporučujeme nahradit silné exfoliační přípravky jemnou, ale pravidelnou exfoliací pomocí kyselinového tonika. Pravidelné odstraňování odumřelých kožních buněk zajistí, že pleť nebude na dotek drsná, tón pleti bude jednotný a pigmentové skvrny budou zredukovány. Tonikum navíc připravuje suchou a normální pleť na nanesení dalších aktivních složek, které se díky tomu lépe vstřebají.

  Kyselinové tonikum Brightoner můžete používat po celý rok, protože nemá fototoxický nebo fotosenzibilizační potenciál!. Obsahuje kyselinu mandlovou – složku vhodnou pro všechny typy pleti, která účinně exfoliuje a má silné antibakteriální účinky, ale zároveň má velmi nízký dráždivý potenciál. S bojem případných pigmentových skvrn Vám pomůže obsažená kyselina tranexamová a kojová. Dále obsažený vitamín C zajišťuje nezbytnou antioxidační ochranu a zanechá Vaši pleť svěží a prozářenou!

  Sérum – regenerace smíšené pleti

  SkinTra - Reviver - Revitalizační sérum pro všechny typy pleti

  SkinTra – Reviver – Revitalizační sérum pro všechny typy pleti

  Sérum se osvědčí v péči o každý typ pleti. S jediným rozdílem, že v případě suché pleti jej nesmíte používat tak často, jako v případě normální pleti. Sérum obsahuje 30 % GFF, neboli Galactomyces Ferment Filtrate se silným antioxidačním a regeneračním účinkem!. Další obsaženou složkou je azeloglycin, který redukuje stávající pigmentové skvrny a předchází vzniku nových. Kyselina laktobionová jemně, ale účinně exfoliuje a hydratuje – což je pro normální a suchou pleť velmi žádoucí. Allantoin a panthenol zklidňují suchá místa a veškerá podráždění. Toto sérum je VŠE V JEDNOM, protože hydratuje, regeneruje, má antioxidační účinky a zároveň rozjasňuje. Co víc si přát? 🙂

  Jak pečovat o normální pleť – vsaďte na hydratační krém

  SkinTra - Let Your Skin Drink Up - Hydratační krém s prebiotiky

  SkinTra – Let Your Skin Drink Up – Hydratační krém s prebiotiky

  Normální pleť nevyžaduje hloubkově vyživující nebo vysoce regenerační přípravky. V péči o tento typ pleti vsaďte na lehký krém z nabídky značky SkinTra – Let Your Skin Drink Up. Hydratace je velmi důležitým a nepostradatelným krokem péče o každý typ pleti!. Krém vysoce hydratuje, ale díky tomu, že je velmi lehký, nemá komedogenní účinky a navíc pečuje o ochrannou bariéru pokožky. Obsahuje také azeloglycin, který zesvětluje pigmentové skvrny a sjednocuje tón pleti a niacinamid, který má protizánětlivé účinky a zklidňuje podráždění. Za hydrataci jsou zodpovědné složky jako: inulin, beta-glukan, allantoin, Pentavitin (Saccharide Isomerate) a patentovaná složka Black BeeOme ™ Powder.

  Péče o suchou pleť – vsaďte na výživu

  SkinTra - Let Your Skin Feed On - Výživný krém s prebiotiky

  SkinTra – Let Your Skin Feed On – Výživný krém s prebiotiky

  Suchá pleť upřednostní vyživující složky před těmi hydratačními. Krém Let Your Skin Feed On intenzivně vyživuje, a ne nadarmo se mu přezdívá „hojivá náplast“. Má velmi lehkou, tekutou konzistenci a jeho složení je vysoce vyživující. Správná péče o suchou pleť je tak díky obsaženým složkám (NMF, probiotika a fermenty) zajištěna!! Kromě hydratace a výživy pečuje krém také o kožní mikrobiom a zlepšuje elasticitu pleti. Obsažený lehký olej ze semen melounu a olej z malinových semínek doplňují chybějící lipidy a skvalan pečuje o ochrannou bariéru pokožky. Krém oceníte také během ošetření pomocí retinolu a po dermatologických zákrocích.

  Doufáme, že díky produktům SkinTra si konečně vytvoříte ideální pečující rutinu přesně pro Váš typ pleti. Určitě si také přečtěte recenze na jednotlivé produkty. A pokud potřebujete individuální konzultaci nebo pomoc s výběrem vhodného produktu pro suchou nebo normální pleť, napište nám na náš e-mail: objednavky@cosibella.cz Naše kosmetoložky Vám s výběrem produktu na míru pomohou!

  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat také na našem facebookuinstagramu nebo telefonním čísle +420 597 010 522.

  Líbil se vám tento článek?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments