SkinTra – C the Light – rozlučte se s pigmentovými změnami pomocí séra s vitamínem C

0 0 5 min
SkinTra – C the Light – rozlučte se s pigmentovými změnami pomocí séra s vitamínem C
SkinTra
0 0 5 min

Obsah

  V zimě většině z nás pravděpodobně chybí hřejivé sluneční paprsky. I proto vám značka SkinTra  chtěla pomoci vidět trochu toho sluníčka a vytvořila nové tetra vitamínové sérum C s názvem C the Light. Tento produkt je ideální pro každého, kdo potřebuje dávku rozjasnění a rovnoměrný odstín pleti. A čím je toto sérum tak výjimečn? Jaké složky obsahuje jeho složení? Více se o něm dozvíte v dnešním příspěvku.

  Nové sérum značky SkinTra – čerstvá dávka vitamínu C

  Nejnovějším produktem společnosti SkinTra je pleťové sérum s přirozeným efektem. Jeho lehká, emulzní – nikoli však olejová – forma nezanechává na pleti mastný film a nezatěžuje ji. Díky tomu lze toto sérum používat u všech typů pleti, a to ráno i večer.

  C the light má jemnou přírodní vůni díky použitým složkám – neobsahuje žádné alergenní vonné látky. Je vhodný i pro vegany, a navíc koupí tohoto výrobku zajistíte, že vysadíte 0,5 m² lesa! 

  Proč sérum tak dobře funguje? Za své účinky vděčí skvělé kombinaci složek a vitamínu C ve zvláště stabilní formě.

  Vitamín C a jeho vliv na pleť

  Vitamín C je jedním z nejúčinnějších antioxidantů, které se objevují v kosmetických produktech. Má pozitivní vliv na pružnost pleti, vyrovnává její barevný tón, chrání před fotostárnutím a redukuje pigmentové skvrny. Jako silný antioxidant chrání pleť před negativními účinky volných radikálů.

  Tuto univerzální látku je samozřejmě nutné přizpůsobit individuálním potřebám vaší pleti. Má různé formy a každá z nich má jiné vlastnosti a úroveň stability.

  Co je tetra vitamín C?

  C the Light obsahuje 10% nejstabilnější formy vitamínu C – askorbyl tetraisolamitát, který má nejvyšší účinnost, nejlepší vstřebatelnost a snášenlivost pokožkou. Díky své struktuře je odolnější vůči vlivům prostředí, snadněji proniká do lipidových vrstev pokožky a dobře se snáší s ostatními látkami v kosmetice.

  Tetra vitamín C také podporuje syntézu kolagenových vláken, díky čemuž je pokožka pružnější. Inhibuje melanogenezi – a proto má rozjasňující účinek na pigmentové skvrny a díky svým protizánětlivým a zklidňujícím vlastnostem snižuje zarudnutí.

  Co ještě najdete v C the Light?

  Kromě vitaminu C obsahuje toto sérum také adenosin – ten snižuje výskyt vrásek v obličeji, zlepšuje hladkost a pružnost pleti. Na druhé straně peptidový komplex složený z 5 různých růstových faktorů, vitamínu B9 a aminokyseliny posiluje protivráskový účinek a citelně hydratuje, vyživuje a regeneruje pleť. Toto sérum dokonale ochrání vaši hydrolipidovou bariéru.

  Skintra – C the light – komu bude produkt vyhovovat?

  Díky obsaženým složkám bude tento produkt skvělý nejen pro stávající milovníky séra s vitamínem C – díky správnému poměru velmi stabilního vitaminu C bude ideální i pro začátečníky.

  Emulzní forma C the Light je vhodná pro všechny typy pleti, ale zejména pro ty, kteří nemají rádi oleje a mají tendenci k ucpávání pórů. Výborně poslouží i nositelům make-upu – toto sérum by nemělo zatěžovat, odvádět se nebo rozpouštět produkty, které se na něj nanášejí.

  C the light lze používat ráno i večer na suchou a vyčištěnou pleť. Při aplikaci na vlhkou pleť se vitamín C může rychleji vstřebávat a způsobit podráždění, proto se doporučuje přípravky s jeho obsahem nanášet na osušený obličej. Nedílným společníkem každodenní péče o pleť by měl být také kvalitní opalovací krém – vitamín C v kombinaci s dobrým SPF faktorem umožňuje lepší ochranu proti stárnutí – což je další výhoda tohoto séra.

  C the Light – efekty používání

  Podle návodu jsem sérum aplikovala každé ráno na vyčištěný a osušený obličej před ostatními úkony péče o pleť (samozřejmě vždy s mým oblíbeným opalovacím krémem s SPF). Na mou smíšenou pleť se sklonem k nedokonalostem tento produkt fungoval skvěle. Nejenže ztlumil stávající záněty, ale minimalizoval jejich výskyt.

  Nedráždil ani nevysušoval, řekla bych, že při správné péči dokonce posílil mou hydrolipidovou bariéru. Po celou dobu ošetření byla moje pleť méně zarudlá, pevnější, vrásky na obličeji byly méně viditelné a pigmentové skvrny se začaly redukovat.

  Velmi se mi líbil aplikátor s pumpičkou – nejenže se pohodlně používá, ale také se dobře hodí k přípravku s vitaminem C. Vitamin C je citlivý na světlo a další vlivy prostředí, které mohou urychlit proces jeho oxidace. Proto je vhodné vybírat výrobky v tmavých nebo neprůhledných obalech s vhodnými aplikátory, které omezují přístup vzduchu a světla – stejně jako v případě C the Light.

  Rozhodně toto sérum vyzkoušejte, pokud máte nerovnoměrný barevný tón pleti, bojujete s pigmentovými skvrnami  nebo chcete ztlumit stávající zánět. Pokud máte nějaké další dotazy, napište nám na náš e-mail: objednavky@cosibella.cz nebo nás kontaktujte na našem facebooku, instagramu nebo telefonním čísle +420 597 010 522.

  Líbil se vám tento článek?

  Możliwość komentowania została wyłączona.