Tipy kosmetologa

Základní pravidla péče o vlasy – poznejte důležité zásady

I přesto, že o vlasy už dlouhodobě vědomě pečujete, znáte pórovitost svých vlasů a postupujete podle zásad rovnováhy PEH, jsou Vaše vlasy stále poškozené, matné bez lesku nebo bojujete s nadměrným vypadáváním vlasů? A ani ten nejdražší produkt Vám nezajistí krásné vlasy a „Good Hair Day“? Problém možná tkví v úplných maličkostech, nebo (a to byste snad ani nečekali), je problém v samotném základu péče o vlasy.

 

Nejlepší BB krémy –⁠ péče a make-up v jednom!

Hledáte kombinaci krycího make-upu a lehkého pečujícího přípravku? Vsaďte na BB krémy! V tomto článku si přečtete o plusech používání BB krémů a ukážeme Vám produkty doporučené našimi Cosibella kosmetology. Dozvíte se, jaké mají jednotlivé přípravky odstíny, finish a výdrž a dokonce Vám představíme i tipy pro nanášení BB krémů!

Jak se holit bez podráždění?

Jaro a léto jsou obdobím odhalených nohou, proto většina z nás touží po hladké pokožce. Jak se ale vyhnout podráždění? Přečtěte si, jak dosáhnout krásně hladké pokožky a čemu se při holení naopak vyhnout. Poznejte vhodné produkty a naučte se holit bez podráždění.

Kyselina hyaluronová v kosmetice – hloubková hydratace pleti

Kyselina hyaluronová je chemická sloučenina (polysacharid), která se přirozeně vyskytuje v lidské kůži ve formě hyaluronátu sodného. S přibývajícím věkem je ho v naší pleti čím dál tím méně, a tak saháme po kosmetice s jeho obsahem. Kyselina hyaluronová v kosmetice vysoce hydratuje a zabraňuje odpařování vody z pokožky. Díky správné hydrataci dokáže také zpomalit stárnutí. Poznejte nejlepší přípravky s kyselinou hyaluronovou!

TOP 5 produktů s ceramidy

Chcete zavést ceramidy do své péče a nevíte, se kterými produkty začít? Přečtěte si příspěvek a zjistěte, co jsou to ceramidy, proč používat kosmetiku s ceramidy a vyberte si produkt pro sebe. Najdete zde ceramidové tonikum, krém s ceramidy, ale i ikonické ceramidové sérum!

Aloe – vše, co potřebujete vědět

Aloe je složka, která se v kosmetice používá již mnoho a mnoho let. Má široké spektrum účinků, takže se dá použít při mnoha kožních problémech. Má zklidňující, hydratační a regenerační vlastnosti. Kromě toho je to také perfektní základ pro olej na vlasy. Zjistěte, jaké další vlastnosti má aloe.

Jak správně skladovat kosmetické produkty?

Poměrně málo osob se koncentruje na způsobu, jakým je potřeba uchovávat kosmetické produkty. Z tohoto důvodu se občas stává, že používáme produkty, které mají po záruční době. Dnes se společně podíváme na pár způsobů, díky kterým naše produkty vydrží delší dobu kvalitní.

TOP 10 Paula's Choice

Majitelkou značky je Paula Begoun, podnikatelka známá ve světě krásy. Paula klade velký důraz na bezpečnost výrobků a účinnost jejich použití, podporovanou výzkumem. Značka nepoužívá průhledné obaly, protože přísady obsažené v přípravcích snižují jejich účinnost pod vlivem UV záření. Uzavřeli také partnerství s TerraCycle za účelem recyklace všech použitých produktů.

Ochrana pokožky před sluncem

Slunce má blahodárný účinek na naše tělo - především syntetizuje vitamín D, který reguluje rovnováhu fosfátů a vápníku, a je také důležité pro fungování celého těla.

Jak rozpoznat typ pleti?

Jak rozpoznat typ pleti? To často kladená otázka. Během konzultaci často slyšíme, že asi máte smíšenou pleť? Proč "asi"? Po dnešním blogovém příspěvku budete moci jasně určit, zda je vaše pokožka suchá, smíšená, normální nebo mastná a k čemu je náchylná.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel