Vlasová tonika od HairTry – spolehlivé řešení padání vlasů!


Tento text přečtete za 4 minuty.

Vlasová tonika od HairTry – spolehlivé řešení padání vlasů!

Vlasová tonika od HairTry – spolehlivé řešení padání vlasů! małe

Proč zrovna tonikum na vlasy? Protože je to nezbytný krok v péči, pokud toužíte po zdravých vlasech, chcete regulovat sekreci mazu a zabránit vypadávání vlasů. Dejte těmto přípravkům šanci a přesvědčte se, že je musíte do své péče o vlasy zařadit!

Pár slov o HairTry

Pečujte o vlasy s rozumem! HairTry není pouze obyčejná péče o vlasy – je to péče o vlasy s rozumem, s důrazem na zdraví vlasové pokožky, která je základem zdravých a lesklých vlasů. Sdělení je jasné: zdravá pokožka hlavy rovná se zdravé vlasy bez ohledu na věk nebo pohlaví.

Proč si vybrat zrovna HairTry?

  • Expert na péči o vlasy pro muže i pro ženy: přípravky jsme vytvořili s myšlenkou na nejrůznější problémy pokožky hlavy a její konkrétní potřeby.
  • Spolupráce s odborníky: složení jednotlivých přípravků jsou výsledkem spolupráce se zkušenými trichology. Jedná se o spojení vědeckých znalostí a hluboké vášně.
  • Profesionální péče v pohodlí domova: díky HairTry dosáhnete profesionálních výsledků, aniž byste museli opustit pohodlí Vašeho domova!

Péče o životní prostředí

Ale to pořád není vše! HairTry není jenom značka, je to i poslání. Každý zakoupený produkt podporuje projekt Ocean Waste Plastic, který čistí naše krásné oceány a moře od plastů a také nadaci SeedBalls Kenya – z každého zakoupeného produktu totiž 20 speciálních kuliček se semínky věnujeme na opětovné zalesnění oblastí poškozených člověkem.

Vybírejte vědomě, vyberte HairTry!

Pokud hledáte značku, která splní Vaše očekávání nejen co se týče péče o vlasy, ale také o životní prostředí, určitě si vyberte HairTry! Nabízí totiž produkty, které pečují nejen o Vaše vlasy, ale i naši planetu.

Proč se vyplatí používat vlasová tonika?

Tonika pro vlasovou pokožku si získala oblibu po celém světě. Umožňují zachovat krásné a zdravé vlasy. Aplikují se přímo na pokožku hlavy, kde stimulují vlasové cibulky, urychlují růst vlasů, minimalizují mastnotu a vyživují pokožku hlavy.

Správná péče je základ
Vlasová tonika působí u zdroje – přímo na pokožce hlavy. Zdravá pokožka hlavy je synonymem krásných a silných vlasů.

Boj proti vypadávání vlasů
Pokud řešíte nadměrné padání vlasů, tonikum bude Váš nejlepší přítel. Řada z nich totiž obsahuje aktivní látky, které účinně zabraňují vypadávání vlasů a stimulují vlasové cibulky k intenzivnější práci.

Růst vlasů
Toužíte po dlouhých vlasech? Tak to potřebujete tonikum na vlasy! Díky němu porostou Vaše vlasy rychleji, postupně budou přibývat další a další baby hair, až budete mít vlasů na rozdávání. A Váš sen se stane skutečností. :)

Základní vlastnosti vlasových tonik HairTry

  • Koncentrované složení: vlasové tonikum má mimořádně koncentrované složení bohaté na aktivní látky, které pronikají hluboko do pokožky hlavy a působí právě tam, kde je to nejvíce zapotřebí.
  • Viditelné, téměř okamžité efekty: pravidelné používání tonika přináší viditelné výsledky již po pár použitích. Vlasy jsou hustší, silnější a zdravější; pokožka hlavy je dostatečně hydratovaná a vyživená.
  • Pohodlná aplikace: první věc, která o výběru tonika u mě rozhoduje, je balení. Pokud nemá praktický aplikátor, určitě se nedonutím ho používat pravidelně. Naštěstí to není případ HairTry. Balení s dlouhým aplikátorem umožňuje příjemnou, snadnou aplikaci, která se stane každodenním návykem, ne nepříjemnou povinností.

Čím jsou vlasová tonika od HairTry tak výjimečná?

Pokud jste ještě neměli příležitost vyzkoušet tonikum ve své každodenní pečující rutině, je nejvyšší čas to změnit! Tento typ přípravku má pozitivní vliv na stav Vašich vlasů a vlasové pokožky, protože jim poskytne jen to nejlepší.
HairTry - Babyhair Fever - Rozehřívací tonikum pro růst vlasů

HairTry - Babyhair Fever - Rozehřívací tonikum pro růst vlasů

Obsahuje komplex vitamínů B, kofein, speciální rozehřívací složku a peptid, který zamezuje vypadávání vlasů a stimuluje jejich růst. Přiznám se, že už po první aplikaci jsem byla překvapena efekty. Babyhair Fever rozehřívá pokožku hlavy, což výrazně zlepšuje mikrocirkulaci. Díky tomu jsou vlasy vyživené a rostou rychleji. A co víc, tonikum má praktický aplikátor, který usnadňuje rovnoměrné nanášení přípravku. Produkt je ideální, pokud máte prořídlé vlasy nebo pokud Vám rostou pomalu. Po delším používání jsem zaznamenala spoustu malých vlásků, tak jak sám název napovídá. :) Tonikum má lehkou, vodnatou konzistenci a nevtíravou vanilkovou vůni.

HairTry - Long Hair, Don't Care - Vyživující vlasové tonikum s kapsulovaným olejem a rostlinnými extrakty

HairTry - Long Hair, Don't Care - Vyživující vlasové tonikum s kapsulovaným olejem a rostlinnými extrakty

Zapomeňte na vypadávání vlasů! Ve složení tohoto přípravku najdete řadu inovativních složek, např. ELAYA RENOVA™ a KERASCALP™, které stimulují mikrocirkulaci pokožky hlavy, čímž posilují a vyživují vlasové cibulky. Pravidelné používání nejen, že bojuje proti vypadávání vlasů, ale výrazně urychluje růst nových vlasů. Skvělý pomocník na cestě za dlouhými vlasy. Tonikum má lehkou, vodnatou konzistenci a díky praktickému balení se snadno nanáší. Dodává vlasům příjemnou, ovocnou vůni.

Pokud stále váháte, jaký produkt bude pro Vaše vlasy nejlepší, napište nám na náš e-mail: objednavky@cosibella.cz. Naše kosmetoložky Vám s výběrem produktu na míru pomohou!

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat také na našem facebooku, instagramu nebo telefonním čísle +420 597 010 522.

Zobrazit další příspěvky z Říjen  2023
pixel