Produkty SkinTra - co o nich musíte vědět?

SKINTRA - SKIN TRANSFORMATION

SKINTRA - SKIN TRANSFORMATION małe

SKINTRA - SKIN TRANSFORMATION


Článek, o který nikdo nepožádal, a všichni ho potřebovali! Dnes se zaměřím na polskou kosmetickou značku SkinTra, což je kosmetická značka vytvořená týmem Cosibella. Jak vše vzniklo? V čem vyniká? Jaká jsou její pravidla? Odpověď na všechny tyto otázky naleznete níže.

SKINTRA - POLSKÁ KOSMETICKÁ ZNAČKA

Jak jsem již zmínila, SkinTra je polskou kosmetickou značkou. Všechny výrobky jsou vyprodukované v Polsku.

KDE SE VZALA MYŠLENKA NA VYTVOŘENÍ ZNAČKY?

Jak jste možná uhodli, nebylo to rozhodnutí, které jsme udělali během jednoho dne. SkinTra má ve skutečnosti svůj počátek v roce 2019. Janusz, tvůrce Cosibella, se tématu vytváření kosmetické značky ujal s Natalií, která se v té době zabývala, mimo jiné, kosmetologickými konzultacemi. Vzhledem k tomu, že měla přímý kontakt s klienty Cosibella, velmi dobře věděla, co se zákazníkům líbí, co se jim nelíbí a s jakými problémy se potýkají. Práce na samotné značce začaly v roce 2020. Natálie se oficiálně stala manažerkou projektu SkinTra a dohlíží na ní dodnes.

V té době už měla Natálie přehled produktů, které by se v našem sortimentu objevily jako naše vlastní značka. Kosmetika SkinTra byla vytvořená tak, aby odrážela Vaše potřeby, a proto měli kosmetologové Cosibella i naší klienti příležitost otestovat prototypy SkinTra.

V ČEM SKINTRA VYNIKÁ?


TECHNOLOGIE V KOMBINACI S PŘÍRODOU

Dnes se stále více společností rozhoduje spojit tyto dvě věci dohromady. Chtěli jsme spojit technologii s přírodou a můžeme s jistotou říct, že jsme uspěli. Kosmetika SkinTra nemá certifikát potvrzující přirozenost receptur, ale drtivá většina naší kosmetiky je vyrobená z přírodních surovin. Určitě zde nenajdete látky, které jsou obecně považovány za „špatné”.

Je třeba zdůraznit, že jsme nechtěli vytvořit 100% přírodní kosmetiku. Chtěli jsme silný aktivní účinek a vysokou koncentraci přísad.

JEDNODUCHÉ SLOŽENÍ

Nelze říct, že veškeré produkty mají 5 ingrediencí (i když jsou i takové). Chtěli jsme se však vyhnout zavádění nadbytečných látek. Krémy mají mnohem bohatší složení, protože působí mnoha směry. Produkty, které se soustřeďují na silné účinky, např. exfoliační nebo anti-age (černé řady), mají velmi krátké a jednoduché složení.

ŽÁDNÁ VŮNĚ

Naše konečné rozhodnutí – žádné přidané vůně. Nebyla to jasné volba, protože názory v tomto případě byly silně rozdělené. Někteří lidé mají rádi vůni kosmetiky (ať už se jedná o hotové vůně nebo éterické oleje). Jiní naopak používají kosmetiku bez parfemace z různých důvodů, například pro své vlastní preference nebo alergickou pokožku. Chtěli jsme, aby kosmetika SkinTra byla vhodná pro každého, takže jsme do našich produktů nakonec nepřidali éterické oleje ani hotové vůně.

VYSOKÁ KONCENTRACE AKTIVNÍCH SLOŽEK

Toto rozhodnutí bylo jisté od samého začátku vytváření kosmetiky SkinTra. Hned jsme věděli, že naše výrobky budou mít vysokou koncentraci účinných látek. Vždy jsme chtěli, aby byly vysoce efektivní – koneckonců, název naší značky (SkinTra - Skin Transformation) není náhoda.

A TAK SE STALO, ŽE VZNIKLO 8 PRODUKTŮ:

NADACE ,,LAS NA ZAWSZE” (Les navždy)

Překvapení stále nekončí. Ekologie, méně odpadu a péče o životní prostředí je pro nás velmi důležitou záležitostí. Proto jsme se rozhodli spolupracovat s nadací. Les navždy, jak název napovídá, se zabývá výsadbou stromů v Polsku. Místa, kde vysazují stromy, jsou nevyužitou oblastí poblíž lesů..

Co vysazují?Především listnaté stromy, které jsou odolné vůči faktorům prostředí. Kromě toho nadace také vysazuje keře, porosty a ovocné stromy - chtějí, aby na těchto místech převládala biologická rozmanitost.

A teď ta nejdůležitější věc. Za každý vyrobený produkt bude vysazen 0,5m² lesa. Péčí o svou pokožku můžete také přispět k péči o životní prostředí.

1 kosmetika = 0,5m² lesa

Kupte si kosmetiku SkinTra a vysaďte s námi les!


NÍZKÁ CENA A VYSOKÁ KVALITA

Mnozí z vás byli překvapení cenou kosmetiky SkinTra. Cena žádného z produktů nepřesahuje 429,-. Naším cílem bylo vytvořit kosmetiku pro každého. sme si vědomi cen surovin, výroby, výzkumu a chceme být upřímní. Jsme transparentní, díky čemuž etikety obsahují také koncentrace surovin. Doufáme, že se náklady na suroviny nezmění a budeme schopni zůstat s našimi cenami.

SKINTRA COSMETICS - VYSOKÁ EFEKTIVITA

Už víte, na čem nám záleží a čím se řídíme při tvorbě kosmetiky. Nyní Vám chci říct něco více o samotné kosmetice. Shromáždila jsem zde nejdůležitější informace, ale doporučuji zkontrolovat popisy produktů, které obsahují velmi podrobné informace o každém z nich.

Kosmetika SkinTra je rozdělená do 3 řad a každá z nich má jinou barvu štítku:
  • Černý štítek - nejaktivnější kosmetika, řekla bych hovorově, že se jedná o „hardcore” produkty
  • Růžový štítek - jemnější kosmetika s bohatými ingrediencemi, sama bych je nazval „SOS” produkty
  • Bílý štítek - základní produkty nebo krémy, jinak také „basic“ produkty

SkinTra - Destructor - Kyselinový peeling 24 % pro celoroční použití

SkinTra - Destructor - Kyselinový peeling 24 % pro celoroční použití

Od samého začátku jsem věděla, že toto bude první produkt, o kterém Vám chci říct. Pokorně řeknu, že je to nejlepší kyselinový peeling, aký jsem kdy použila. Velmi dobře exfoliuje pokožku. Již po jednom použití si můžete všimnout tzv. mikroexfoliace. Tento 10minutový kyselinový peeling lze použít i v létě! Překvapení? Testovali jsme Descructor, který nevykazuje fotocitlivé a fototoxické účinky, takže jej lze použít i v případě, že slunce svítí silně. Pokud jste chtěli na léto odložit kyselinové peelingy, máte skvělou alternativu. Peeling SkinTra se určitě stane Vaším MUST HAVE po celý rok. Samozřejmě, bez ohledu na to, držte se svého krému s SPF 50.

Hlavní účinné látky: kyselina mandlová 20%, ethylovaná forma vitamínu C 2%, kyselina tranexamová 2%, azeloglycin 2%, kyselina kojová 1%
Vzorec: hustý, gel
Barva: průhledný
pH produktu: 2,7
Vůně: kyselinový
260,-

SkinTra - Liquid Happiness - Sérum s 0,3% retinolem na pleť i pod oči

SkinTra - Liquid Happiness - Sérum s 0,3% retinolem na pleť i pod oči

Dalším hardcoreem značky SkinTra je sérum s retinolem, které je nejaktivnějším derivátem kyseliny retinolové. Na trhu je relativně málo produktů s retinolem, a pokud se nějaké objevují, jsou velmi drahé. Chtěli jsme to zlomit, a proto jsme vytvořili 0,3% sérum s retinolem, které si může dovolit každý. Co odlišuje toto sérum? Vysoká koncentrace, lehké složení a především skutečnost, že sérum lze aplikovat i pod oči! Produkt byl oftalmologicky testován. Jedná se o MUST HAVE, pokud chcete použít kosmetiku s velmi vysokým účinkem proti stárnutí.

Hlavní účinné látky: retinol 0,3%, skvalan, melounový olej, vitamín E
Vzorec: velmi lehký, mastný
Barva: průhledný
Vůně: bez zápachu
379,-

SkinTra - Light Your Skin - Sérum s 20% vitamínem C a kyselinou ferulovou

SkinTra - Light Your Skin - Sérum s 20% vitamínem C a kyselinou ferulovou

Pamatujete si žluté nadčasové sérum s vitamínem C a kyselinou ferulovou? Bohužel nesplňoval podmínky EU a musel být stažen, ale nic není ztraceno! Víme, jak moc se Vám tento produkt líbil, a proto jsme vytvořili 20% sérum kyseliny askorbové podobné slavnému séru Timeless. Silně zesvětluje zbarvení, vyrovnává tón pleti a má antioxidační vlastnosti. Můžeme s jistotou říci, že toto sérum je pro každého, ale lidé s mastnou, smíšenou pokožkou a nesjednoceným tónem pleti jej budou obzvláště milovat.

Hlavní účinné látky: kyselina askorbová 20%, kyselina ferulová, panthenol, vitamín E, hyaluronát sodný
Vzorec: velmi lehký, voda
Barva: průhledný
pH produktu: přibližně 2,2
Vůně: mírně vnímatelná, mírně kyselá vůně
229,-

SkinTra - Reviver - Revitalizační sérum

SkinTra - Reviver - Revitalizační sérum

Tento produkt si zamilují lidé, kteří vyhledávají fermentaci v kosmetice. Revitalizační sérum obsahuje 30% GFF, což je vedlejší produkt procesu kvasinkové fermentace se silným antioxidačním účinkem. Kromě toho obsahuje derivát kyseliny azelaové - azeloglycin 10% který zesvětluje tón pleti a má antibakteriální vlastnosti. Kompozice také zahrnuje niacinamid, kyselinu laktobionovou, panthenol a alantoin. Reviver je vyživující a revitalizující bomba.

Hlavní účinné látky: GFF 30%, azeloglycin 10%, niacinamid 5%, kyselina laktobionová 2%, panthenol 2%, alantoin
Vzorec: velmi lehký, voda
Barva: průhledný
Vůně: mírně vnímatelná, příjemná, lékárenská vůně
310,-

SkinTra - Brightoner - Kyselinové tonikum 9 % pro celoroční použití

SkinTra - Brightoner - Kyselinové tonikum 9 % pro celoroční použití

Posledním produktem v černé sérii je celoroční kyselinové tonikum. Další produkt s kyselinami, který nevykazuje fotocitlivé a fototoxické účinky. Lze jej použít mnoha způsoby, které naleznete v popisu produktu. Pokud jde o mě, mohu říci, že je skvělým doplňkem, pokud chcete zesvětlit a sjednotit zbarvení. Pokud jsou pro vás kyselinové peelingy příliš silné, je výběr tohoto tonika skvělou volbou.

Hlavní účinné látky: kyselina mandlová 5%, kyselina kojová 1%, kyselina tranexamová 2%, arginin, azeloglycin 1%, ethylovaná forma vitamínu C 2%
Vzorec: velmi lehký, voda
Barva: průhledná
pH produktu: přibližně 3,8
Vůně: mírně znatelná kyselinová vůně
319,-

SkinTra - Everything What Your Skin Will Love - Pečující tonikum s prebiotiky

SkinTra - Everything What Your Skin Will Love - Pečující tonikum s prebiotiky

Mléčné tonikum s prebiotiky je dalším HITem této značky. Bez váhání lze říci, že se jedná o produkt pro každého. Proč? V případě mastné pokožky může snadno nahradit lehký hydratační krém a lidé se suchou a dehydratovanou pokožkou budou tento produkt milovat jako tonikum nebo sérum pro regeneraci hydrolipidové bariéry. Tento produkt lze jistě srovnávat s hydratačním tonikem A. Florence s ceramidy a HA, s tím rozdílem, že má mnohem nižší cenu. Více informací naleznete v popisu produktu.

Hlavní účinné látky: GFF 5%, prebiotika 2%, niacinamid 2%, azeloglycin 3%
Vzorec: lehký, mléčný
Barva: bílá
pH produktu: přibližně 5,5
Vůně: mírně vnímatelná, příjemná, farmaceutická vůně
440,-

SkinTra - Let Your Skin Feed On - Výživný krém s prebiotiky

SkinTra - Let Your Skin Feed On - Výživný krém s prebiotiky

Nyní je čas na bílou sérii – krémy! Prebiotický výživný krém je ideální volbou pro suchou a dehydratovanou pokožku - zejména pro ty, kteří vyžadují silnou hydrataci a výživu. Je to určitě nejbohatší krém v nabídce SkinTra pokud se jedná o aktivní složky. Nenazvala bych ho „mastným“ produktem, ale složení produktu je husté a krém vytváří okluzi na povrchu pokožky. Obsahuje azeloglycin, takže kromě regenerace a zvlhčení pokožky působí krém také na zmírnění vzniklých zbarvení. Suchá, zralá pokožka se nerovnoměrný tónem pleti, si tento produkt zamiluje.

Hlavní účinné látky: GFF 10%, prebiotika 1%, močovina 1%, azeloglycin 2,5%, ceramidy
Vzorec: hustý
Barva: bílá
Vůně: jemně vnímatelná, příjemná, farmaceutická vůně
420,-

 SkinTra - Let Your Skin Drink Up - Hydratační krém s prebiotiky

SkinTra - Let Your Skin Drink Up - Hydratační krém s prebiotiky

Poslední produkt - hydratační krém s prebiotiky. Jedná se o produkt, který bude dobře fungovat na mastnou, smíšenou, a také dehydratovanou pleť. Jak se tento krém liší od výživného krému? V první řadě se jedná o hydratační krém na bázi ,,olej ve vodě”, a také vyživující krém na bázi ,,voda v oleji”. Produkt se charakterizuje vyšší koncentrací aktivních složek Galactomyces Ferment Filtrate, které zmírňují zánět a redukují zbarvení. Obsahuje také 5% niacinamid, který regeneruje a rozjasňuje, Pokud hledáte hydratační krém, který redukuje zbarvení a urychluje regeneraci, bude tento produkt Vaším favoritem.
Hlavní účinné látky: GFF 15%, niacinamid 5%, azeloglycin 3%, prebiotika 2%
Vzorec: lehký, mléčný
Barva: bílá
Vůně: mírně vnímatelná, příjemná, lékárenská vůně
375,-

Doufám, že se mi podařilo představit filozofii polské značky SkinTra, její hlavní hodnoty, cíle a především produkty. Pokud stejně jako my chcete mít při používání kosmetiky také pocit péče o životní prostředí a přispět ke zvýšení zalesňování v Polsku, doporučuji Vám vyzkoušet produkty SkinTra. Moje oblíbené už znáte, nyní jste na řadě

Zobrazit další příspěvky z Červen  2021
pixel