Karina Kulik

Ahoj, jmenuji se Karina
Karina Kulik
Ahoj, jmenuji se Karina
Moje fascinace péčí o pleť začala u domácích masek, na které jsem vytahovala recepty z časopisů mé maminky. O něco později mě okouzlila přírodní kosmetika, síla a působení okolní přírody na pleť. Koupila jsem si svou první knihu o tvorbě kosmetiky a vstoupila do světa kosmetické chemie. Pak jsem se dostala ke korejské péči o pleť - masáže obličeje, jemné ošetření pleti, rostlinné výtažky, jejichž názvy jsem neuměla vyslovit.

Moje láska přerostla i do korejštiny a tamního jídla ;-) V současnosti se z Koreje vracím většinou jednou ročně s kufrem plným novinek. Jsem také velkým zastáncem holistického ošetření pleti - nejen kosmetika, ale i naše tělo, strava a pohoda ovlivňuje její stav.

Moje dobrodružství s péčí o pleť bylo pod znamením neustálého poznávání a zkoušení. Studium kosmetologie mi umožnilo rozšířit a systematizovat všechny kosmetické znalosti. Pak jsem si uvědomila, že sdílet tyto znalosti s ostatními a učit je o umění porozumět své pleti a pečovat o ni mi přináší velké uspokojení... a zábavu!

Pleť mám smíšenou, jemnou a problematickou a také dost vybíravou - na mnoho kosmetických přípravků reaguje skvrnami nebo podrážděním. Na několika místech obličeje mě provází začervenání, ojedinělé zbarvení a střední část vytrvale zdobí černé tečky. Péče o ní není jednoduchá, ale teď už vím, co má ráda a co potřebuje a hlavně jsem s tím přestala bojovat. Díky správné péči, troše lásky a přijetí se mi čím dál víc odvděčuje zdravým, zářivým vzhledem :-)
Moje specializace
AKNÉ
PLEŤ S VIDITELNÝMI CÉVKAMI
TĚHOTENSTVÍ A KOJENÍ
PROTIVRÁSKOVÁ PÉČE
PŘÍRODNÍ PÉČE
KOREJSKÁ PÉČE
Podívejte se na materiály, které jsem vytvořila
pixel