Blog

Dokonalé líčení na ples - tipy, a ta nejlepší kosmetika

Plesová sezóna je čas zábavy, tance a samozřejmě lesku a třpytu. Každá z nás chce vypadat úžasně, především pak na plese, kde na každém detailu opravdu zaleží. Make-up je jako umění - zdůrazní krásu, vyjádří individualitu osobnosti a dodá pořádnou dávku sebevědomí. A právě proto jsem pro vás připravila tento speciální článek, kde najdete klíčové rady a tipy na kosmetické produkty, se kterými vytvoříte ten nejkrásnější plesový make-up.

Seznamte se s kondicionéry HairTry pro vlasy s každým typem pórovitosti

Ve světě plném znečištění, proměnlivého počasí a nekonečných výzev každodenního stylingu čelí vaše vlasy náročným zkouškám. A právě tyto situace si žádají kondicionéry, se kterými přichází HairTry! Vlastní značka Cosibelly představuje 3 nové kondicionéry pro vlasy všech typů pórovitosti. Čtěte dále a vyberte si tu, která vašim vlasům sedne nejvíc!

Dejte navždy sbohem nedokonalostem! SkinTra - Comedo-killer

Pokud toužíte po pleti, která bude bez pupínků, nadměrné mastnoty a nedokonalostí - máme pro vás řešení! Na pomoc přichází SkinTra - Comedo-killer – sérum, která umí vrátit pleti rovnováhu, zklidnění a navíc zmenší nedokonalosti. A čím je Comedo-killer opravdu tak výjimečný? Čtěte dále a určitě se do něj zamilujete stejně tak, jako já!

Čištění suché pleti – jemný přístup nade vše

Suchá pokožka patří v současnosti k nejběžnějším typům pleti. Obvykle se vyznačuje tím, že je drsná na dotek, našedlá a matná. Majitelé tohoto typu pleti často pociťují nepříjemné napětí, svědění a pálení; pokožka se také může olupovat, což způsobuje diskomfort a každodenní pocit nepohodlí.

Čištění citlivé pleti: pečujte o ni šetrně!

Citlivá pleť je typ pleti, který je náchylnější na jakékoli podráždění způsobené vnějšími faktory. Reaguje na jakýkoli kontakt s dráždivými látkami nebo „extrémními“ podmínkami jako například: vysoká nebo nízká teplota, slunce, silný vítr nebo suchý vzduch.

Šampony HairTry – pečujte o vlasy s rozumem!

Když se řekne „péče o vlasy“, vybaví se nám vlasy jako takové. Ale co pokožka hlavy? Značka HairTry, vytvořená týmem Cosibella, na tento důležitý aspekt upozorňuje svým mottem: „Péče o vlasy s rozumem.“ A rozum, to je přece hlava. :) Díky tomuto holistickému přístupu vznikly šampony, které se soustředí na konkrétní problémy pokožky hlavy bez ohledu na náš věk nebo pohlaví. 

SkinTra - Guard Your Skin – vše, co o této esenci musíte vědět!

Pokud Vám záleží na zdravé a prozářené pleti, vyplatí se zajistit jí správnou ochranu. Antioxidanty zde hrají klíčovou roli – udržují pleť v dobré kondici a neutralizují škodlivé volné radikály. Jedním z produktů, který můžete ve Vaší každodenní péči používat, je Ochranná antioxidační esence GUARD YOUR SKIN.

SkinTra nebo BasicLab? Porovnáváme kultovní séra s vitamínem C

Čím dál více zákazníků klade důraz na složení kosmetiky, kterou používají každý den. Proto si v tomto článku porovnáme dvě populární séra s vitamínem C, která v péči o pleť plní nezastupitelnou funkci. Řec je o SkinTra - Light Your Skin a BasicLab - Esteticus - Rozjasnění a zklidnění - Antioxidační, vyrovnávající sérum s vitamínem C 15 %.

Čištění mastné pleti. Jak o ni správně pečovat?

Mastná pleť se vyznačuje nadměrnou aktivitou mazových žláz. Přebytečná sekrece kožního mazu není jen kosmetickou vadou pleti – nesprávná péče může vést k ucpávání pórů, akné a dalším nedokonalostem pleti. Čištění mastné pleti je klíčovým krokem ve Vaší každodenní péči, protože pomáhá redukovat mastnotu, stahuje rozšířené póry a udržuje Vaši pleť zdravou a prozářenou.

Přípravky pro kudrnaté vlasy – jak vypadá péče o vlnité vlasy?

Bez ohledu na to, zda vaše vlnité a kudrnaté vlasy potřebují dodatečnou dávku hydratace, ochranu před škodlivými vnějšími vlivy nebo regenerační kúru, správně zvolený přípravek může udělat divy. V každodenní péči o Vaše vlasy budete potřebovat klidně několik různých produktů. Protože i ty nejkrásnější a dobře vypadající vlny potřebují občas dodatečnou péči.

počet položek: 20/98
pixel