Blog

Šampony HairTry – pečujte o vlasy s rozumem!

Když se řekne „péče o vlasy“, vybaví se nám vlasy jako takové. Ale co pokožka hlavy? Značka HairTry, vytvořená týmem Cosibella, na tento důležitý aspekt upozorňuje svým mottem: „Péče o vlasy s rozumem.“ A rozum, to je přece hlava. :) Díky tomuto holistickému přístupu vznikly šampony, které se soustředí na konkrétní problémy pokožky hlavy bez ohledu na náš věk nebo pohlaví. 

SkinTra - Guard Your Skin – vše, co o této esenci musíte vědět!

Pokud Vám záleží na zdravé a prozářené pleti, vyplatí se zajistit jí správnou ochranu. Antioxidanty zde hrají klíčovou roli – udržují pleť v dobré kondici a neutralizují škodlivé volné radikály. Jedním z produktů, který můžete ve Vaší každodenní péči používat, je Ochranná antioxidační esence GUARD YOUR SKIN.

SkinTra nebo BasicLab? Porovnáváme kultivní séra s vitamínem C

Čím dál více zákazníků klade důraz na složení kosmetiky, kterou používají každý den. Proto si v tomto článku porovnáme dvě populární séra s vitamínem C, která v péči o pleť plní nezastupitelnou funkci. Řec je o SkinTra - Light Your Skin a BasicLab - Esteticus - Rozjasnění a zklidnění - Antioxidační, vyrovnávající sérum s vitamínem C 15 %.

Čištění mastné pleti. Jak o ni správně pečovat?

Mastná pleť se vyznačuje nadměrnou aktivitou mazových žláz. Přebytečná sekrece kožního mazu není jen kosmetickou vadou pleti – nesprávná péče může vést k ucpávání pórů, akné a dalším nedokonalostem pleti. Čištění mastné pleti je klíčovým krokem ve Vaší každodenní péči, protože pomáhá redukovat mastnotu, stahuje rozšířené póry a udržuje Vaši pleť zdravou a prozářenou.

Přípravky pro kudrnaté vlasy – jak vypadá péče o vlnité vlasy?

Bez ohledu na to, zda vaše vlnité a kudrnaté vlasy potřebují dodatečnou dávku hydratace, ochranu před škodlivými vnějšími vlivy nebo regenerační kúru, správně zvolený přípravek může udělat divy. V každodenní péči o Vaše vlasy budete potřebovat klidně několik různých produktů. Protože i ty nejkrásnější a dobře vypadající vlny potřebují občas dodatečnou péči.

Styling kudrnatých vlasů – účinné metody

Výběr vhodných produktů je nejdůležitějším krokem jak v případě stylingu, tak i v samotné péči o kudrnaté a vlnité vlasy. Kvalita a typ použitých přípravků rozhoduje o tom, jak bude výsledný efekt vypadat. Chcete vědět, jak se starat o vlnité vlasy a jaké přípravky k tomu použít? V tom případě si přečtěte tento článek!

Jak se starat o kudrnaté vlasy? Průvodce péče o vlnité a kudrnaté vlasy krok za krokem

Jste šťastnou majitelkou vlnitých vlasů? Pokud ano, určitě víte, jak mohou být vlny a kudrny problematické. Kudrnaté vlasy jsou krásné, ale správná péče je opravdovou výzvou. Často totiž řešíte nadměrné krepatění a lámání, suchost nebo zacuchávání vlasů. A co víc – styling kudrnatých vlasů může trvat hodiny, ale výsledný efekt ne vždy odpovídá vynaloženému úsilí.

Třpytky na obličej a oči – inspirujte se a vytvořte si make-up ze seriálu Euforie

Glitry – malé třpytivé částečky, které dodávají lesk každému líčení. Mohou být metalické, holografické nebo měnit svou barvu v závislosti na světle. Tento drobný detail už bude navždy spojován se seriálem Euforie! Dnes Vám ukážeme pár produktů, které pomohou zvýraznit Váš make-up a zajistí, že budete vyčnívat z davu. Festivalová sezóna je před námi, tak do toho!

Exfoliační ponožky a účinná péče o nohy

Exfoliační masky na nohy ve formě ponožek zajišťují skvělé účinky. Víte ale, jak je správně a bezpečně používat? A nebo si nejste jisti, zda je tato forma peelingu vhodná i pro vás? Přečtěte si tento článek, který vás zbaví veškerých pochybností a prozradí vám tajemství hladkých nohou. :)

Séra na konečky vlasů – nejlepší produkty

Poškozené, roztřepené konečky budí dojem krepatých vlasů, od jinak rovných vlasů odstávají a působí matným, unaveným dojmem bez lesku. Jak dosáhnout hebkých, krásně lesklých vlasů, které se nezamotávají? Vyzkoušejte sérum na konečky vlasů! Jak takové sérum používat a čím se liší od oleje na konečky vlasů? Na tyto i další otázky najdete odpověď v tomto článku. Přečtěte si jej a poznejte nejlepší sérum na vlasy!

 

Miniatury kosmetiky – které produkty v cestovním balení jsou must have?

Co se vyplatí vzít si s sebou na dovolenou? Jednoznačnou odpovědí je cestovní kosmetika! Prohlédněte si naši Cosibella nabídku a poznejte nejlepší produkty v travel-size velikosti. Podívejte se také na naše tipy na must have produkty nejen na dovolenou a také na kosmetiku, která se hodí v nouzových situacích. Přečtěte si tento článek a poznejte nejlepší cestovní kosmetiku v mini balení!

počet položek: 20/86
pixel