Způsoby platby a provize

V závislosti na hodnotě objednávky, zvoleném způsobu doručení a vlastních preferencích si můžete vybrat jeden z následujících způsobů platby:

 

 • Bankovní převod

  Platbu můžete provést na číslo bankovního účtu, které vám zašleme e-mailem s potvrzením přijetí objednávky. Převod můžete provést online, na poště nebo v bance. Po připsání platby na náš účet Vaši objednávku připravíme k expedici.
Číslo účtu: 123-1804640227/0100 (Komerční banka)

IBAN: CZ9801000001231804640227
BIC / SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky

 • Dobírka

  Plaťte v hotovosti při převzetí zboží (od kurýrních společností, pošty či při vyzvednutí na výdejním místě – podle Vámi zvoleného způsobu doručení).

  Tento způsob platby je možný pouze v rámci ČR. Na Slovensko si můžete objednat zboží pouze s platbou předem. Děkujeme za pochopení.


 • Online platba

  Nejpohodlnější a nejbezpečnější způsob platby prostřednictvím internetu. V našem obchodě používáme platební systém DotPay, do kterého budete přesměrováni k provedení platby platební kartou online a GoPay, který nám zprostředkovává služba Przelewy24, a který umožňuje online bankovní převod.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
pixel